Skocz do zawartości

Nowa Bitwa 2D/3D: "Kryzys"


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Po długiej przerwie zapraszamy Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji "Bitwy". Bitwa startuje w dwóch kategoriach: 3D oraz 2D. Tematem tej edycji jest "Kryzys". Jesteśmy ciekawi z czym kojarzy Wam się to słowo do niedawna tak bardzo nadużywane w mediach.

 

Sponsorami tej edycji konkursu są firmy:

 

Zapuśćcie wodze fantazji i postarajcie się zaskoczyć wszystkich swoim oryginalnym podejściem do tego tematu.

 

Więcej: Regulamin konkursu, sponsorzy, nagrody, terminy, jury

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dunuś - mam podobnie ;) Zlecenia sa ale takie ze bym tego nie pokazal nikomu zwlaszcza po zmianach klienta. Trzeba cos wzmocnic folio a czasu ni ma. A tu bitewka jeszcze. Ale na bitwe ladnie dali czasu wiec powinno sie udac wystartowac a moze nawet skonczyc pracke ;)

A nagrod moze malo - zabraklo jakiejs licencji - ale tablet jest konkret wiec nie ma co narzekac. Zakladam ze nie jest latwo isc do producenta i powiedziec "potrzebujemy tak ze dwa tablety i jakis soft bo robimy bitwe. Slucham? Co pan bedzie z tego mial? Nooooo... khmm.. no reklame!" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie chce wyjsc na materialistę ale...

intuosa mam, biblie mam a everow moge miec...

Nad nagrodami trzeba by popracować jednak. Wiadomo że można się bawić i bez nich ale też niewątpliwie wpływają one na prestiż i poziom konkursu.

No a jeśli już faktycznie nie da się więcej kasy wydusić to kiedyś pamietam były pomysły stworzenia jakiejś statuetki dla zwycięzców, przynajmniej można by sobie na biurku postawić i mieć się czym pochwalić od czasu do czasu. Na pewno by to cieszyło chociaż bo na razie to za 2 miejsce jest niezła kaszanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shi: Narzekasz jak stara baba:) Mnie tam na przykład intuos kusi bardzo, choć szanse mam mikre:) Taka bitwa aktywizuje nowych. Taki levus tadek cz inny jaras mogliby za darmo po godzinach zrobić zwycięską pracę na super poziomie tylko dla tego że lubią nasze community i chcą dopakować folio. IMO nagrody są ok ale przydałoby się ich więcej. Na przykład jakieś małe upominki za najlepsze światło albo postpro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shi, to napisz czego nie masz, to wyślemy kogoś, żeby "popracował" nad tym.

Zawsze myślałem, że na prestiż i poziom konkursu wpływają bardziej prace, które się w nim pojawiają, ale może się nie znam :P

 

lucek, zawsze możecie podesłać Adkowi coś, co się Wam nie przydało, co jest związane z cg, a co mogłoby być jakąś nagrodą. Taką ogólna zrzutka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jejku jejku...

Wiadomo ze prace decydują ale im lepsze nagrody tym lepsze prace.

Rozumiem ze ktoś może myśleć ze jesli nagrody są słabsze to ma większe szanse je wygrać ale ja bym się nie łudził zawsze znajdzie się jeden gość wyjadacz który nie pozostawi złudzeń "nowym" "zwłaszcza wtedy gdy jest jedna nagroda.

 

Osobiście wolałbym jakieś trochę dalsze miejsce w konkursie o wyższym poziomie niż pierwsze w takim w którym brali udział sami początkujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nagrody podnoszą prestiż. Naprawdę robimy co możemy, mam wrażenie, że jest o nie coraz trudniej. W tej chwili wiele firm oddaje swój PR w ręce zewnętrznych firm, które np. same organizują konkursy (oddzielne strony, facebook itp..). Ale zobaczymy. Może do kolejnej bitwy w 2011 uda się nam zebrać jeszcze więcej. Na to liczę.

 

Tymczasem tablety naprawdę niczego sobie do wygrania!

 

Wiele osób też od zawsze zapewniało, że nagrody nie są ważne, ale zdaje sobie sprawę, że może i nie są takie ważne, ale prestiż podnoszą i zwiększają zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nezumi: a no to się zgadzam. fajnie ze troche czasu jest, dodatkowo, zwlekam z wieloma rzeczami i to jest dla mnie najgorsze.. i mając uzdolnienia tylko z wizualizacji, wątpię, czy coś dobrego zrobię na Bitwie, ale powiem, że tu na pewno jest mocna konkurencja, są ludzie którzy mają genialnie wypracowany poziom :]

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie jest zle, pamietam bitwy w ktorych nagroda byl elektoriniczny uscisk reki ADKA, a mimo to chetnych bylo co niemiara i poziom niczego sobie. Jak komus sie nie kalkuluje wolna droga. Ja pewnie postaram sie wystartowac z czystego sentymentu dla tego typu imprez: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skónczcie narzekać jeden z drugim i weźcie się do roboty. Jak nie to nie zabierajcie głosu bo żaden z Was podejrzewam, że nie wie jak ciężko jest nagrody "załatwić".

Typowe... czujecie się lepiej przez takie gadanie, czujecie ten proces odnowy i rosnącego ego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru ja tylko chciałem zauważyć że prawie na pewno lepsze nagrody= więcej uczestników i szansa na więcej dobrej jakości prac.

 

Swoją drogą może producenci jakiegoś sprzętu komputerowego dali by się namówić na sponsoring bitwy.

Prawie co dziennie jestem na pclabie i tam często są konkursy gdzie do wygrania jest karta graficzna albo płyta główna.

Max3d.pl jak portal dla grafików komputerowych którzy przecież bez sprzętu komputerowego ani rusz byłby ciekawym miejscem do zareklamowania się a sponsoring to przecież jakaś tam forma reklamy. Jak ostatnio sprawdzałem było to 16000 użytkowników co nie jest małą liczbą. Może warto spróbować uderzyć do jakiegoś asusa czy gigabyte jeśli to nie problem bo z tego co widzę firmy produkujące soft graficzny jakoś nas omijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodajmy też, że sporo użytkowników robi regularnie niemałe zakupy sprzętowe.

Swoją drogą ciekawe jak wygląda profil przeciętnego użytkownika/czytelnika Max3d.pl. Może trzeba zrobić ankietę? zbadać target? może z wynikami takiej ankiety byłoby łatrwiej znaleźć sponsorów? albo załatwić reklamę?

kiedyś fajną nagrodę zrobiło Creazy Sardine (chyba) - był to staż w studiu. Może dla części ludzi byłaby to najważniejsza nagroda?

to takie luźne sugestie/myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczery : Pisałem do asusa i gigabyta. Nie tak łatwo dostać namiary na kompetentną osobę , która mogłaby prowadzić takie rozmowy a co dopiero załatwić nagrody. Naprawdę nagrody nie są złe, na przyszły rok postaramy się o więcej ale to jest przede wszystkim zależne o dobrej woli producenta a nie ilości maili czy telefonów od nas , zrozumcie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maile wyslane zostaly do wszystkich liczacych sie firm w naszym fachu a takze do roznych portali graficznych - wiec dajcie juz proszę spokoj z tymi nagrodami - jezeli jednak ktos sie czuje na silach i załatwi nagrody to nie ma najmniejszego problemu ! jestesmy otwarci na Waszą inicjatywę - prosze o kontakt ze mną, przekaze wszelkie niezbedne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie do końca chodziło o to. Nikt nie ma (tak mi się przynajmniej wydaje) pretensji do organizatorów, o to, że nagrody są jakie są. Szkoda, że nie ma fajniejszych, ale nikt oto nie ma pretensji. I tak fajnie, że jest jakaś bitwa.może się zmobilizuję i wezmę w końcu udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż piszę po raz kolejny że organizatorom należy się pełen szacun. Dziwi mnie tylko że tak wielki portal jest olewany przez te wszystkie firmy. Myślę że nie tylko ja zastanawiam się teraz skąd by tu znaleźć jakiegoś sponsora. Stąd ta dyskusja.

I nie muszę być zaraz ostrym cwaniakiem. Poza tym nikt tu nie napisał że da radę coś załatwić bo wiadomo jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności