Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun. - 2011


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W jakiej rozdzielczości składacie te obrazki panowie? tzn jak wielkie mniej więcej wklejane zieleniny używacie jeśli można wiedzieć?

 

Siwy podzielił byś się informacją gdzie można skołować takie fajne sosenki 2D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

Ja robię do 2500 pixeli szerokie bo na większych ciężko się pozbyć błędów z wycinania niektórych drzew i ich rozmyciem co szczególnie widać na sosnach.

siwy - ja jeżeli daję na pierwszy plan drzewo a niebo mniej więcej się zgrywa ze zdjęciem to niebieskie obwódki ściemniam lub rozjaśniam i zmieniam im kolor zamiast obcinać niepotrzebnie drzewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że jakiś seba zrobił już zaćmienie. Później zauważyłem, że ten wyżej to seba i ma jakieś gwiazdki. A olafowi pewnie chodziło o te dookoła kasku, takich na pewno nie zrobię, ewentualnie te 3 na kasku ale to i tak mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebazx6r wez usun te gwiazki, pseldo refleksy i napis ktorego i tak sie nie da odczytac bo wyglada to lekko mowiac strasznie :P Pojdz bardziej w rosciagniecie kadru zmiane kolorow bo tez nie sa najlepsze i jakies kontrasty :)

 

Zobacze co da sie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się daje drewno na podłogę kabiny prysznicowej ? Wstawiłbym między nie a płytki jakąś fugę bo razi takie ostre przejście. To są jakieś płyty ? Bo bardzo duże jak na płytki.

 

Widzę, że to już siedzi w folio ;)

Edytowane przez Bohomaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wizka ze zlecenia może ciut bardziej dopieszczona na własne potrzeby. Na jakość wszystko wpływa. Jak się człowiek przyłoży do elementów które wymieniłeś plus światło i postpro to zawsze coś ciekawego się osiągnie :)

 

kozioo - super przyjemny kolor bieli w tym teście. Trza by tylko podciągnąć AA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie materiał testowy skóry. Powstał przypadkiem podczas zabawy z fake SSS i LWF. Bez tekstur, tylko proceduralny szum. Z błędów które widzę: zbyt ostre przejście między światłem a cieniem, zbyt głębokie cienie. Założę się,że na innym modelu materiał wymagałby jeszcze sporo poprawek.

 

skintmp2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności