Jump to content

Space Hell - nowa polska gierka

Recommended Posts

rewelacja!

Macie możliwość portowania tego na inną technologię? ( np. możliwość wydania na appstore?)

Zgłosiliście się już do jakiegoś wydawcy ?

Z niecierpliwością będę czekał na newsy i informacje, bo gra wygląda świetnie, i grywalność zdaje się być mega.

Witam na Forum.

Gratuluje ukończenia projektu :]

Połączyliście dość zgrabnie kilka konceptów.

Jak dużo leveli ma gra? Zapodacie jakieś screeny itp?

Jedyna uwaga to taka, że trailer macie paskudnie słaby :D Zwłaszcza te efekty Szumu ekranu itp, są niefajne :)

Pozdro.

Łohoho. Przeżuciło mi mózg przez obieraczkę do kartofli.

Mam nadzieję, że grzeszy miodnością tak jak grzeszy grafiką i pomysłami.

Rewelacja ludzie, winszuję udanego projektu. Napiszcie coś więcej o produkcji, skąd wziął się pomysł, kto co jak robił, ile czasu wam to zajęło, bo 3 osoby w produkcji zadziwiają.

Niebieskawo na screenach, jak w pierwszym MGS'ie :D

Graficzka ładna, schludna i prosta, taka jak na telefony powinna być - ślicznie wydziergane, oldskulowe LP, pogratulować.

Podoba mi się filmik z gameplayu, samo intro też niczego sobie, dołączam sie do pytań: engine autorski czy nie?

Przede wszystkim gratuluję ukończenia projektu ( wiem, że jest wielu zapaleńców którzy nigdy nie kończą swoich projektów ). Sama gra, z tego co zobaczyłem na gameplay'u ocieka miodem i dobrymi pomysłami ( otwieranie włazu LOL !!! ). Jeszcze raz gratki i najszersze słowa uznania, pozdrawiam i życzę sukcesów

Dzięki Wielkie:)

Space Hell jest to gra zręcznościowa z elementami platformówki , wykonana techniką 3D.Stworzyliśmy ja na autorkim silniku Magnum.

Bardzo mocną stroną gry jest w pełni interaktywny świat, fizyczne otoczenie ,a także pełen wachlarz efektów specjalnych, dzięki którym levele wykonane są wielką dbałością o detal.

Mamy tutaj grę świateł i cieni , mgłę, mocno zaawansowany system cząsteczek, a także animowane oświetlenie, dzięki czemu udało się uzyskać efekt migających jarzeniówek, tudzież innych efektów świetlnych.

Zaawansowany silnik fizyczny, pozwolił nam zbudować w pełni interaktywny świat. Nasz bohater może przesuwać oraz zrzucać przedmioty, poruszać się po platformach, mostach oraz rożnego rodzaju konstrukcjach, które w pełni podlegają prawą fizyki.

Co do samej produkcji:)

Grę robiliśmy w 3 osoby ,powstawała w jakieś 4 miesiące(dłubaliśmy ją na konkurs ).

Dostępna wersja to 6 różnorodnych leveli oraz kilka minigierek.

Od 2 miesięcy siedzimy nad pełną wersją - 12 leveli sporo minigierek, łamigłówki ,zabawy z grawitacją, różne typy sterowania itp.

Powstaje również wersja na Iphony, Ipady, Tegre oraz androida.

Na full wersje trzeba będzie j trochę poczekać ponieważ robimy jeszcze kilka innych projektów.

Pozdrawiam

i grafika i fizyka i sposób hackingu i odkrecanie zaworów! no bedzie hit murowany :)

Proponuje wersje free dla uzytkownikow portalu :) *

* - oczywiscie jak tylko wszyscy zaopatrzymy sie w telefony ktore do utargają...