Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 - gameplay trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

CDP - Gratuluję - jakość i detal świata jest przepiękny. Poza efektem końcowym myślę, że wypowiadając się też za Waldka z naszego zespołu - bardzo przyjemnie i dynamicznie pracowało się przy animacjach do tegoż trailerka, tym bardziej satysfakcjonujący jest końcowy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super rewelka ale jedno mnie strasznie drazni. Dlaczego Geralt nosi obcisle wdzianko jak jakas laska? Co sie stalo? :) Po za tym to jest miazga. Huh pamietam przy wiedzminie 2 jaka akcja byla jak Redzi kombinowali z twarza Geralta :) A teraz to... Moze tylko ja to widze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ałaaa, zbroja bura i paskudna, broda też :

Trailer za wiele nie pokazuje, ale świat wygląda świetnie. Mam nadzieje, że gameplay też będzie taki. No i oby bez akcji "żeby zobaczyć wszystko musisz przejść grę 2 razy".

 

Czekam, na pewno kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek: lepiej teraz pomarudzic bo jak faktycznie jest problem to jest jeszcze czas na poprawki. Pozniej to juz bedzie po zawodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, obcisła zbroja ćwiczeniowa :> mi nie przeszkadza, po prostu jak uruchomię grę to pierwsze co zrobię to pójdę kupić mu coś innego.. o ile CDP da nam więcej swobody jeśli chodzi o sklepy i ekwipunek.. :)

 

A co do samego gameplaya, uważam że gierka wygląda fajnie i cieszą mnie designy potworów które można spotkać na drodze :> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze bedzie mozna rowniez dodac skorzane sandaly KONIECZNIE w zestawie z bialymi skarpetkami, krotkie spodenki przed kolana, koszule z przepoconymi pachami, zloty lancuszek i branzoletke i oczywiscie musi znalezc sie lokacja z grillem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi ma rację, jak wiadomo skarpety i sandły przybyły do nas wraz z kulturą samurajów i wiedzmin jako prawdziwy wojownik musi mieć sandały i skarpety. Taki dress code i nie wyobrażam sobie niedopatrzenia w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności