Skocz do zawartości

Modele 3d : Afterfall.pl projekt


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 804
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie, nie będzie taka sama.. Będzie lepsza. "Papierowe obrazki" to czyste rendery w scanlinie z jednym, dwoma światłami omni bez żadnej postprodukcji 2d.
post produkcja to raz,

dwa to oswietlenie samo w sobie.

uzywacie normalmapping+shprt więc lajcik

btw - w tym (?unigine?) macie splatting phong ?

edit - dobra sam sobie poszukam,

cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ostatnia postac z cyklu organicznych hehe skonczylem wszystko co bylo do zrobienia jestem zadowolony :)

 

Teraz pozostalo tylko "kilkanascie" mechow hehehehe

 

ok wiec dziele sie z wami rezultatami , nie wykluczam kilku poprawek ktore akurat teraz naszmy moja glowe , no ale poczekam jeszcze na wasze sugestie :)

 

nurek2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki jestescie bardzo mili :D

 

Musze sie zwami podzielic pewnym spostrzezeniem :) yhm a wiec nie wiem jak to jest , ale jak mi sie postac zajebiscie podoba to nikomu na forum sie ona nie podoba :) a jak jakas postac mi sie nie podoba to wam sie podoba ej cos jest ze mna nie tak :D:D

 

Master - Powiedzmy ze to wejscie na wode do płuco-skrzeli :D co do mapki to normal na uvalce czyli uv z normalem lol ;D

 

Wizz- Thx :)

 

Pain - thx :**

 

Jonasz - umiesz podbudowac czlowieka ;)

 

Ledyr - hehe dzieki, concepcik z reki Krezla jak zawsze superowy jest :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Chlopaki za komentarze , ciesze sie ze postac zostala tak fajnie odebrana :)

 

Ledyr - dzieki :D

 

Ziomus - thx

 

Ognisty - hehehe :)

 

Kruku - jasne ze mozna jest tego na peczki :)

 

Fr3d3k - thx

 

Empeck - dzieki ;)

 

Nielot - siatka byla jakies kilka stron wczesniej jak cos to moge wrzucic 2gi raz

 

Jarek - hehe :):)

 

Przybysz - thx :)

 

Chveti - thx :)

 

R2d2 - hehe no nie zabardzo by mnie to uszczesliwilo :) no ale wszystko jest na jak najlepszej drodze, wiec stej tuned bo bedziemy duzo rzeczy wrzucac :)

 

Ra-v - hmm przewidujemy +/- 3 miechy na wypuszczenie tech dema z 3 ma lewelami

 

Obywatel - jak tylko sie pojawi techdemo bedziemy walczyc bo z samymi obiektami to jakos ciezko startowac do jakiejs gazety, nie majac zadnych powaznych scrinow itp :)

 

Potrzebujemy jeszcze troche czasu, skladamy juz w calosc etap 1, nie wiemy ile to potrwa bo nie wiemy jakie problemy napotkamy po drodze hehe pierwszy lewel najgorszy bo trzeba wyrobic workflow a pozniej pojdzie juz szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pojdziemy do gazet, ale nie na tym etapie.

Tak naprawde reklama teraz sie nie zajmujemy, mamy kilka kontaktow dla ktorych robimy techdemo i pewna prezentacje. Priorytetem jest zalozenie studia.

 

Nie znam ZADNEJ grupy ktora potrafilaby tak pracowac ZDALNIE, i wydawcy zdaja sobie z tego sprawe... majac studio bedzie boost, duzy boost ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postać technicznie ładnie wykonana, ale (!) ...jak ten potwór ma kogoś/coś zjeść skoro ma tylko górną szczęke ? mięśnie brzucha też mogliście troszkę bardziej porzeźbić, wyglądałaby wtedy bardziej wiarygodnie.

Kiedy zapodacie coś z teksturką? Dopiero w kolorach wyjdzie, jak bardzo efektowne są te postacie

aha, mogliście poprawić te jego płaskie 4 litery, w poprzedniej postaci też były za płaskie -pewnie wina tej samej siatki bazy

 

-generalnie ładna robota

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Afterfall rządzi :) Modeliki naprawdę PRO. Jest na co popatrzeć i żyć nadzieją, ze dane nam bedzie zagrać w tą gierkę :) Brawo chłopaki, brawo Klicek za modele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh miejmy tylko nadzieje ze tekstury nie zepsuja efektu normalnych i beda robione z detalami bo cienie w odpowiednich miejscach nie zalatwia same wszytskiego. Co tam ja tylko powiem jeszcze ze rzeczywiscie okolica pupy i bioder chyba najslabiej wyszla.

Ja to chyba jednak jestem nie dobry ze sie tak czepiam ^^'

Powodzenia i trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, next model, na który już patrzeć nie mogę.. Oj zaaa długo go robiłem... Niech ktoś mi tu zarzuci coś do poprawki, to znajdą kolesia uduszonego własnymi sznurowadłami od butów zanim zdąży powiedzieć "jest GIT"...

xD

Joke of course :)

 

Potrzebuje świerzego spojrzenia, bo ja już nie potrafie stwiedzic czy jest dobrze, czy do ****...

 

wkoncuabommh1.jpg

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności