Skocz do zawartości

Was jest Die nazwen of This Song?


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 870
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

zna ktoś wykonawce?

trochę takie video widmo - niby jest a żadnych informacji nie ma, ani od strony firmy, ani wokalistki, ani nawet głównej modelki o reżyserze który w googlach nie wyskakuje nie mówiąc :D

 

tak więc nigdzie nie znalazłem autora muzyki, ale śpiewa ta pani http://www.floanne.com/voice.html i prawdopodobnie był to tylko jednorazowy projekt, jak widać na codzień zajmuje się trochę czym innym niż śpiewaniem.

 

 

Ktokolwiek słyszał? Ktokolwiek zna? Byłbym wdzięczny za namiary na utwór z tła ;)

 

w komentarzach pojawiło się takie info:

Modern Soul - Go and live your passion

ponoć zrobione specjalnie do tej reklamy.

Edytowane przez gabahadatta
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga zagadka od kumpla:

 

teledysk jest w jakimś hangarze, zespół coś a la blusowy, a la funkowy (funkowy to za dużo powiedziane), same czarnuchy w tym jeden na kontrabasie. Jeden na perkusji, jeden na elektrycznej gitarze. Motyw przewodni piosenki to ta gitara elektryczna. Chyba 3 chwyty, ciągle się powtarzają. Murzyński głos śpiewa, męski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga zagadka od kumpla:

 

teledysk jest w jakimś hangarze, zespół coś a la blusowy, a la funkowy (funkowy to za dużo powiedziane), same czarnuchy w tym jeden na kontrabasie. Jeden na perkusji, jeden na elektrycznej gitarze. Motyw przewodni piosenki to ta gitara elektryczna. Chyba 3 chwyty, ciągle się powtarzają. Murzyński głos śpiewa, męski.

 

"Czarnuchy" ?? uważaj co piszesz chłopaczku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym polecić wszystkim stronę mojego znajomego.

Pewnie pomoże komuś ona w znalezieniu ulubionego utworu który leci w radiu.

 

 

http://www.odSluchane.eu

 

 

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że jadąc autobusem, samochodem lub po prostu będąc w jakimś centrum handlowym, usłyszałeś utwór, który utkwił Ci w pamięci, ale nie miałeś pojęcia jaki nosi tytuł?

 

Wystarczy że znasz godzinę i nazwę radia w którym grany był utwór.

 

Jedyne co musisz zrobić to wpisać datę oraz godzinę do wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nie wiem czy dobrze trafiłam ale pierwszy raz loguję sie na forum więc proszę o wyrozumiałość. A więc szukam bardzo dawnej piosenki która często leciała w latach 60, lub 70-tych w lato z radiem. Pamietam tylko tyle że śpiewał facet jest to wolna piosenka a w refrenie śpiewa coś mniej wiecej tak: o mooore (tak przeciąga to), a potem babki o more, more more, more, moore. Nie wiem może ktoś kojarzy proszę bardzo o odpowiedź i z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość agatooch

siema ; )

sluchajcie mam takie pytanie .. bo chyba od pol miecha chodzi za mna jedna piosenka .. i do tej pory jej nie znalazlam- uslyszalam w radiu i do tej pory nic ..

wydaje mi sie, ze w klimacie Oceany, moze Pixie Lott .. raczej Oceana ; P glos wydaje mi sie tez podobny ale to na 80% nie ona, bo przejrzalam texty piosenek ..

nie moge sobie kompletnie nic przypomniec, tworze slowa "all the shining stars we're having all the time (...) always and forever (...)" bla bla bla : p to na bank nie to ; D pamietam tylko, ze w jednym momencie bylo cos jakies Yooooouuuu : p i ktorys wers chyba zwrotki zaczynal sie od Always ; )

 

jakby byly jakies pomysly to czekam ; )))

baardzo mi pomozecie! wiec z gory dziekuje : p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Miśki :) Tym razem ode mnie zagadka..

Chodzi mi po głowie rockowy kawałek. Śpiewa gościu z głosem +/- creedowym :P Kojarzy mi się tylko końcówka refrenu, tzn melodia, i kilka słow..

 

I'm better lala without you

So better lala without you

 

lala to wypełniacz, bo wiem, ze cos tam bylo :P A "So" też zgaduje :D

 

A melodia tego fragmentu:

http://www.mm.pl/~chris3d/better.mp3

 

Musicie mi pomóc :D A kawałek jest na tyle znany, ze jak zaspiewalem to współlokatorowi to powiedział, że zna, ale nie ma pojęcia jak to sie nazywa...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra inaczej.. skupcie się bardziej na tej melodii nie na słowach.. Ona jest na bank trafiona, a żadna z waszych propozycji nie ma nic z nią wspólnego :P Kawałek jest raczej mroczniejszy.. Gość ma twardszy, surowszy głos.. I sama muza jest BARDZIEJ rockowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegoś czasu sobie próbuje przypomnieć i nie moge.

 

Byl taki piosenkarz albo tytuł piosenki Camaro Camero albo cos takiego.

 

Murzyn o charakterysrtycznym smiesznym wąskiku.

 

Byl taki teledysk jak podjezdzal fajna czerwona bryka do klubu ....

 

Pomozecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SamuelMaundrell

Hejka wie ktoś może co to za piosenka. W refrenie śpiewają coś ala "rude rude rude". Jest to brytyjski zespół rockowy. Dla podpowiedzi w teledysku jak chłopaki śpiewają to małe ludzki budują im miasto pod nogami aż ich prawie całe zakryje. Z góry dzięki za pomoc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SamuelMaundrell

Dzięki wielkie!!!!!:D:D. Co ja się nagłowiłem nad tym to szkoda gadać. Jeszcze raz dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teledysku jest koles przy organach, takich podwojnych, (chyba to organy). I w pokoju sa rozne zabawki ktore sie ruszaja, gdy on gra i spiewa. tekst piosenki tez na jakims urządzeniu jest niekiedy pokazywany.

Ktoś wie, jaka to melodia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności