Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

SWRSC - świetna wizka. Choć styl wnętrza totalnie nie mój ale rozumiem, że to na wyraźne życzenie klienta? :)

Zdradzisz jaki masz Color mapping? Bo to chyba nie lwf?

Podoba mi się , że wszystko jest takie "żywe" i ostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pressenter dzieki, poprawie.

 

Color mapping to Reinhard z burnem na 0.9

Wszystkie moje rendery są na LWF i z burna nie schodzę poniżej 0.85 by utrzymać lineara.

 

Oświetlane samymi vRay Lightami w oknach (niebieskie) + ekrany wewnątrz z ciepłym kolorem by doświetlić wnętrze.

 

Sama aranżacja wg wytycznych klienta. Troszkę kosmetycznych zmian będzie.

 

Trochę wycinków z oryginalnej rozdzielczości, dodam jeszcze że praca powstała w jeden dzień:

 

samplev.jpg

Edytowane przez SWRSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziarsko Świerszczu jak zwykle, tylko nad wejsciem coś się z teksturą podziało - chyba nie powinno być tej krzywej fugi

fugar.jpg

 

 

za to bardzo podoba mnie się shader drewna na stoliku. Walka trwa - biurek akurat nie mogę zmieniać :)

 

scena1006a.jpg

 

Mnie zaczyna się powoli podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem robić latarnię. Praca na podstawie Light House Volkana..K. Więc Powiedziałbym Bardzo podobna tylko dodałem latrynę. i wiadomo trochę inna kompozycja, tekstury. Muszę dać na budynek unvrap UVW zeby tekstury się lepiej łączyły, do tego może jakieś zmiany w renderze, i drobne poprawki. W sumie pierwsza jakaś tam konkretniejsza praca w vrayu, więc nie ma cudów.

latarnia2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeez, wiem że nie mi oceniać, ale projekt tego pomieszczenia... suuuucks. :P

 

Loki: o to mi właśnie chodziło, znaczy o tą fugę, jak pisałem o obrocie gizmo. ;)

 

Świerszczu: faktycznie wykładzina wygląda genialnie, czy mi się wydaje czy to disp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibu - aż sie łezka w oku kręci ;) Takie radio zarypali mi z namiotu jakieś 15 lat temu :)

Wyeliminuj szum i będzie gitara.

tulips24 - praca bardzo zyska jak popracujesz nad rozbudowaną zaniedbaną roslinnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyeliminuj szum i będzie gitara.

.

 

No wlasnie jak sie szumow fajnie pozbyc, czy to nie powstaje np tez na kamerze, duza przyslona, dlugi czas, i powstaje ziarno, tak przynajmniej normalnie jest jakbym zdjecie robil, ze w czarnych miejscach bedzie ziarno. Normalnie - znaczy aparatem fotogrficznym. Na ile ma to cos wspolnego z vray camera?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionix- Zrobiłem jak pisałeś. Dodałem kilka roślinek, ale nie za dużo by obraz nie był przebajerowany. Myśle ze co do roślinek to starczy. A na ściany przydał by się bump bo tekstury wyglądają płasko. I ta trawa vrayowska nie powala, ale póki co nie będe juz poprawiał bo musze dokończyć inną latarnie;)

 

gotowalatarnia2ksz.jpg

 

Świerszczu można pozazdrościc realizmu. Ale lata pracy w 3d i wymagania klientów pewnie robią swoje.

Sibu- Tworzyłeś bumpa z noise?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 i 3 mi się arch515 bardzo fajne, na 1 - ciężko się to czyta, chociaż render fajny.

 

a tu ja pokalam wątek - praktycznie skończone już - render prosto z maxa - jedynie sharpen dodany w photoshopie. dla klienta będzie jeszcze przerenderowane raz w docelowej rozdzielczości. - więc popracuje nad plamami jeszcze.

 

jak na razie jakies 45min na render (3000x2000)

 

C&C mile widziane.

 

1)

wwwscena10asmall.jpg

 

2)

wwwscena10bsmall.jpg

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch515: troszkę się zawiodłem. Na pierwszym biała plama na samym środku, chociaż po bokach mocno pobrudzone fasady, wnętrza strasznie źle się czyta, szczególnie to ujęcie z góry. Myślałem, że to jakiś Picasso. Na drugim i trzecim sporo przepaleń, na pierwszym jeszcze albo autko za duże albo znak za nisko, jakiś minivan typu Espace taki znak by już skosił. Klimat fajny, postpro genialna, ale robiłeś lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch515: troszkę się zawiodłem. Na pierwszym biała plama na samym środku, chociaż po bokach mocno pobrudzone fasady, wnętrza strasznie źle się czyta, szczególnie to ujęcie z góry. Myślałem, że to jakiś Picasso. Na drugim i trzecim sporo przepaleń, na pierwszym jeszcze albo autko za duże albo znak za nisko, jakiś minivan typu Espace taki znak by już skosił. Klimat fajny, postpro genialna, ale robiłeś lepsze.
Bo od oczywistości to jest Murator. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie źle mnie chyba zrozumieli: ja nie mam nic do stylu Archa, uważam że praca jest genialna, bardzo artystyczna, i jak już ktoś zauważył faktycznie ma duszę i klimat. Mi tylko chodziło o to, że jako klient nie chciałbym chyba takiej, w końcu chyba można mieć własne zdanie. ;)

 

Czy ktoś wie co to za model lampejtki (kto zaprojektował, jak się nazywa, cokolwiek...)?

 

31629697.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności