Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

arturprx2 - chyba w halogenach dałbym IESy o węższym kącie rozsyłu światła tak żeby konkretnie zarysował się "punkty światlne" na podłodze i ścianie. Doda to scenie kontrastowości bo teraz cała jest zalana równomiernie światłem przez co wizka robi się bardzo grzeczna i lekko nudna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie piszesz czy chcesz żeby komentowano wizke, czy projekt.

twoje wizualizacje od dłuższego już czasu trzymają poziom

na szybko, co mi nie pasi natomiast to:

-plazma rozpikselowana totalnie

-ta czarna dziura na prawej ścianie jest nieczytelna, nie widać czy to wnęka korytarza, czy zmiana forniru gdyby nie to siedzisko pod nią

-klimat wizaualizacji studenckiego projektu no ale to ewidentnie przez te "krągłości" :P

-ci czarni ludzie mi nie leżą tutaj (i to nie jest rasizm :D) może rozjaśnij lekko materiał

teraz strona projektowa:

-lubie takie klimaty ale jeśli to twoj projekt to uważaj jak grasz tymi płaszczyznami: rozchwiana ściana po prawo będzie najzwyczajniej niebezpieczna. człowiek idąc spodziewa sie pionowej płaszczyzny. nawalony człowiek (wspominam o niz ze wzgledu na charakter miejsca) nie spodziewa sie niczego, a to w połączeniu z zachwianiem żyroskopu delikwenta i ostrymi krawdziami wchodzącymi w światło przejścia może owocować co najmniej guzami a w ostrych przypadkach rozciętym łbem. może zagraj tym na zasadzie negatywu, owszem falujesz powierzchnie, ale zamiast w światło przejścia wchodzisz tymi wypukłościami bardziej w ściane przez co przejscie jest "bezpieczne"

-zrezygnował bym z niebieskiego neonowatego światła w podłodze na rzecz podcięcia tej czarnej bryły (loży ?) i umieszczenia go tam, doświetlasz tak samo a nie wkur.... się dostając tym po gałach

- jak już wspominałem- wykonawca cie znienawidzi :P

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie Morphe, zawsze bylem pod wrażeniem twojego sposobu na oświetlenie scen, nigdzie nie przepala, zieleń jak należy i cieple barwy.

 

Peter_f, Pionix- dobre wizki, u Petera może jakaś ładna pani przy recepcji a u Pionixa czerwony Swan mi lekko nie pasuje(może czarna skora? lub biały piękny miękki)

 

 

Pozdr.

Edytowane przez JunioR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionix, luz - texturka na dispie :) musial bym byc niernormalny ;)

jlidesign - blok jest 2,5m nad zalewem, wiec co zorbic, ale to maly zalew :)

junior - poprostu duzo photoshopa, stam sie nie przepalac na surowym renderze, wtedy moge wiele jeszcze zrobic, a tak to bym juz mial lipe :)

press, jak podkrece to przepale :D, moze obleci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzumakishadow Bardzo ładny materiał.

 

Peter_f Pionix ładnie sobie koledzy poczynają:), muszę kiedyś spróbować takiego panoramicznego ujęcia..

 

test taki tam ,materiału odpadowego , z tematu od którego boli mnie głowa na sama myśl..

772_web.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki:)

Pinero musiałeś wszystko wyjawić..Tak od razu:), Peter_muler obiecuje, że ten projekt pokażę w całości, to Jest projekt przed dyplomowy, więc robię go z doskoku – a z racji, że mam wymóg składać ten projekt do urzędu ciągle jest coś nie tak z dok. budo..I ciężko mi go zamknąć.

Morphe – przy twoich rozdziałkach moje wyglądają tak dla ciebie jak ikonka „mój Komputer”:)

Co do świecenia, emitery, pod rożnymi kontami tło zew. Zagłuszam fogem.

Pinero, ładny projekt dłubiecie ze „ Z” rozumie ze go pokażesz: P

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka szybka chałtura bez większych zobowiązań :)

 

I takie pytanie... skąd bierzecie taką świetną organikę?? (drzewka) to z everów? bo chętnie zakupie do swojej ubogiej kolecji.

 

P.S.

Projekt nie jest mój :)

 

P.S. 2

Wiem, wiem... TV świeci jak jasny gwint... ale już czasu na poprawkę nie było...

 

27318161.jpg

 

30877387.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch - cos w tym jest, nie mniej jednak ja naprawde niedowidze ;) mam

-6d i astygmatyzm jak proboje sie dopatrzyc to mi sie detal rozjezdza hehehe.

 

piotr - niesadze zebym byl bogaty, pozatym zielen to moje hobby:P nie chce tego sprzedawac to raz, a dwa producent onyxa zastrzega sobie prawdo do nierozpowszechniania w zadnem mozliwy sposob swoich produktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test w Mental Ray'u (GI+FG), jeszcze brakuje kilku materialow/tekstur, AA siadlo na podlodze (ale to nic :P)

 

Wydaje mi sie, ze troche za ciemno wyszlo i mam dylemat czy rozjasnic w mr exposure control (wtedy bede mial brzydkie przepalenia na meblach) czy po prostu zapalic te 2 lampy? Obstawiam to drugie bo w koncu pomieszczenie dosc ciemne ze wzgledu na sciany.

 

Zastanawiam sie tez czy plamy na suficie moga byc spowodowane zbyt mala iloscia fotonow?

 

kitchenTest_003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytki wprost piękne, kolorystyka ok, ale chociaż z niektórych świateł wyciśnij więcej ciepłego, a może spróbuj w pełni lub w częśći ciepłokolorystycznej wersji? ;)

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymonie, świetne. Gdyby nie niskiej jakości tekstura na panelach powiedział bym pewnie że pierwszy obraz to fotka, możesz przybliżyć czym świeciłeś i coś na temat color mappingu ?

Rozwijasz sie niesamowicie szybko !

 

Ech, no mi też ta tekstura nie za bardzo podchodzi. Będzie trzeba jednak floorgena i multitexture opanować. ;) Świecone vraysun+vraysky+vraysky. :P Znaczy inne vraysky na tło, inne na env. Wszystko lwf... tylko taki nie do końca, bo na reinhardzie. ;) Dzięki.

 

Na obszyciu poduchy zrobił ci się świecący wężyk, a na materiale świecy pełno artefaktów GI. Poza tym dość przyjemny klimat ;)

 

No właśnie ten wężyk mi się pojawił jak levelsami próbowałem nad tym zapanować, a sss jeszcze nie do końca opanowałem, więc wyszło jak widać. Dzięki. :)

 

Sz.

 

Edit:/ Bonifatz: Bardzo bene Panie. Widać włąsne hdrki Ci służą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności