Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

miewiem czy nei bylo juz

http://grrr.pl/2011/07/14/uprising-44-wywiad-z-piotrem-wasiakiem

 

"Po raz kolejny o Polsce zrobiło się głośno na arenie międzynarodowej. Wszystkiemu winna (o ile w ogóle można tak powiedzieć) gra Uprising 44. To produkcja opowiadająca o realiach Powstania Warszawskiego"

 

jak dlamnie pomysl bardzo ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze tutaj zaspamuje, ale wydaje mi się, że spora grupa osób ma wiedźmina 2 a i wiadomo część przy nim pracowała. Wie ktoś może czemu nie można się zalogować na thewitcher.com ? Właśnie sobie kupiłem gierke i chciałbym DLCki wgrać, które przy okazji wersji premium mam a narazie to mogę jedynie sapać jęzorem do monitora :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na chlopski rozum - skad gracze czy powiedzmy animator (Re.. :P) maja wiedziec czemu sie nie da zalogowac? Jest support od tego chyba ;) Poza sapaniem do monitora mozesz zapewne posapac w sluchawke i zadzwonic z pytaniem do supportu, albo podeslac im maila, nie? Jak ci sprzet jakis sie psuje to tez idziesz do kogos kto ma podobny czy do serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na chlopski rozum - skad gracze czy powiedzmy animator (Re.. :P) maja wiedziec czemu sie nie da zalogowac? Jest support od tego chyba ;) Poza sapaniem do monitora mozesz zapewne posapac w sluchawke i zadzwonic z pytaniem do supportu, albo podeslac im maila, nie? Jak ci sprzet jakis sie psuje to tez idziesz do kogos kto ma podobny czy do serwisu?

 

Tu nie chodzi o samo logowanie tylko wyłączone logowanie na stronie wiedźmina, gdyż ikonka logowania i rejestracji nie jest zlinkowana w ogóle. Pytam właśnie tutaj, ponieważ chce wiedzieć czy trwa to długo, a więc czy jest sens czekać. Akurat na twoje pytanie odpowiem przewrotnie, bo właśnie szybciej szukam kogoś kto miał podobny problem i wiem jak go rozwiązał, a nie wysyłam do "sił wyższych" aby coś zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Wiesz, kupujac oryginal placisz miedzy innymi za support i te "sily wyzsze" predzej ci pomoga niz uzyszkodnik jakis. Poza tym moze jestes pierwszym ktory ten blad dostrzegl i zglaszajac go supportowi pomoglbys innym ;) Ale oczywiscie twoja sprawa - milego grania, gierca miod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegasz sobie po bezkresnej pustyni zachwycając się artyzmem produkcji i minimalistycznym konceptualizmem.

Wyższa rozrywka.

 

Poza tym to ostateczna forma gier typu sandbox. Masz sandbox i możesz biegać gdzie chcesz.

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z linka - "Kierujemy krokami zakutego w płaszcz"? Zakutym mozna byc w zbroje, w plaszcz mozna byc "zakutanym". Ech, zakute lby...

 

Nie wiem jak gierka ale screeny super wygladaja - fajna stylizacja. Niestety nie dane mi bedzie sprawdzic.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z linku - "Kierujemy krokami zakutego w płaszcz"? Zakutym mozna byc w zbroje, w plasz mozna byc "zakutanym". Ech, zakute lby...

 

Nie wiem czy kojarzysz, ale ostatnio naczelny polygamii chciał obalać plotkę, jaka branża taka znajomość kolokacji, ew. frazeologizmów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kojarzysz, ale ostatnio naczelny polygamii chciał obalać plotkę, jaka branża taka znajomość kolokacji, ew. frazeologizmów...

 

I tak niezle, ze jej nie demontowal :D

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

no te poligony w COJ na broni to troche nie fajnie, zreszta ten fog na calosci i shaderki na broni tez troche w tyle za sniperem. Nie gralem wiec nie mnie to oceniac. Mowie tylko to co widze na tych dwoch screenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani to poczatek flame'a ani haterstwo. Przeciw ekpie Tech nic nie mam, sam moze nie zamierzalem kupowac COJ ale kibicowalem i po cichu wierzylem w jej sukces. A to co napisalem to jedynie obserwacja...

 

"Its low production values and simple gameplay drag the experience down, while an erratic pace to the storyline makes it worse."

 

Problematic controls, lackluster visuals, grating voice work, and unoriginal gameplay are some of the common themes when I sit back and ponder what went wrong with this game.

 

A co do grafy, to w starciu z CryEngine chyba nikt nie oczekiwal ze COJ bedzie wygladal lepiej niz np. SGW2...ale wiele bylo do wygrania historia i gameplayem. Mozna mnozyc niemal w nieskonczonosc przyklady gier ktore mimo gorszej strony wizualnej zdobywaja serca graczy tymi dwoma elementami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do CoJa - mam nadzieje ze tragicznie nie jest - poprzednie czesci byly genialne. Cytujac jedna z recenzji "The guns are fun enough to shoot and there always plenty enemies to kill".

Moze wystarczyc :D

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

ehh napiszesz cos o dwoch screenach wrzuconych przez kogos i juz cie pod hatera podciagna... Nastepnym razem 100 x pomysle zanim cos napisze. Pozostaje zyczyc tylko lepszych recek dla COJa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy paradokumentalny trailer Deus Ex -

- jak dla mnie rewelacja, aż by się chciało, żeby to był trailer filmu ;)

 

Ostatnio głośno o Uprising44 - polskiej produkcji o Powstaniu Warszawskim. Jeśli ma być podobne do Jagged Alliance i Commandos, to już mnie mają. Choć IMO za wcześnie zaczęli kampanię promocyjną, te kilka przeciętnych conceptów nie zachęca na razie.

 

Tak na marginesie zastanawia mnie dlaczego dopuszczają takich "redaktorów" do pisania o grach:

Także członkowie oddziału gracza mają być swobodną kreacją programistów – co pozwoli im stworzyć bardzo charakterystyczne i wyraziste osobowości.
OMFG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie zastanawia mnie dlaczego dopuszczają takich "redaktorów" do pisania o grach:

OMFG.

 

Bo są tani, a sami "dopuszczający" nie mają kompetencji językowych, żeby ocenić ewentualnego kandydata. Taka Agora prowadzi całą gamę amatorskich serwisów, ubranych w płaszczyk profesjonalnego layoutu jak ze sztancy, z reklamami i całą otoczką. Bryła, Polygamia, Gamecorner, we wszystkich tych portalach każdego redaktora mógłby zastąpić niemal dowolny czytelnik, bo często ładniej pisze w komentarzach i ma większą wiedzę na dany temat. Ale w sumie to nie tylko tam: wp, onet, tak jest niemal wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności