Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

GT to GT i nie ma co za bardzo dyskutować, jednym się podoba i zostaną przy tej grze miesiące czy lata, drudzy ominą łukiem. Graficznie może nie powala, na pewno nie robi takiego wrażenia jak inne, bardziej arcadowe ścigałki. Sam zamówiłem 2 sztuki dla siebie i kumpla, dosyć miałem narzekania że GRID to nie wyścigi :)

Co do cen, to też szału nie ma. Jedyna pociecha to to, że ceny gier na PS3 nie spadają aż tak szybko, więc w razie czego można część pieniędzy jeszcze odzyskać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator - ja nigdzie nie napisałem, że gra jest słaba, o samej rozgrywce się też nie wypowiedziałem, komentuje tylko niespójność miejscami i nierówność grafiki, tyle. Można to nazwać zboczeniem zawodowym etc. Sama grami się podobie, lubie takie samochodówki w których jest masa samochodów do objechania. :) A to cyz mamps3, czy nie mam, nie ma tutaj nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od wczoraj pogrywam w GT5 i zgadzam się, że grafika jest biedna, ale to jest gra zrobiona przez japończyków. To zupełnie inna kultura. Japończycy mają inne gusta i potrzeby, wiecie, Dance Dance Revolution itp. :)

 

Gra się OK chociaż na początku karnąłem się szybko jakimś zwykłym Evo X i dziwinie się jechało, ale potem w trybie kariery zakupiłem szaloną Yariskę, zapodałem jej turbo i inne bajery i teraz czuć moc i brak przyczepności na zakrętach :)

 

Fizyka jazdy nie jest super symulacją, jest OK. Aut jest sporo, ale te, które się wygrywa w wyściach są przeniesione z GT4 - nie mają beveli na kantach drzwi tylko jest kreska na teksturze i nawet normalmapy nie ma :x Fury opisane "Premium" mają świetny model zniszczeń, ale mało ich jest - tylko te najważniejsze. A właśnie! W Forzie 3 i było troche więcej opcji modyfikacji aut, albo w GT5 jest to tak nie fajnie ubrane w grafikę. W Forzie 3 zmieniając zawieszenie wymieniało się amoryki, wahacze itp., a w GT5 kupuje się po prostu pakiet "Zawieszenie sportowe/wyścigowe".

 

 

Ogólnie jak jesteś fanem wyścigów to warto kupić, śmignąć się conceptem Citroena GT po torze z Top Gear :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło lol, jaka bieda, a ja chcialem konsole i drugi monitor dla tej gry kupowac, niezle rozczarowanie, tyle zapowiedzi, filmikow gameplay'ow, po to aby ujrzec taki gniot!!!!

 

 

Jak masz taką szansę to zagraj i upewnij się, że warto. Może sam fun gry Cię wciągnie, a leżeli nie to nie ma co pieniążków wydawać na taki pakiet jak wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziarz kraina - kraina po której się dużo chodzi.

 

Mam podobne zdanie do Ledyra. Oblivion i F3 się sprzedały całkiem nieźle, mają swoją bazę fanów, nie sądzę by drastycznie zmienili klimat. Zrobią taki Fallout 3 with swords ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że im się to dobrze sprzedaje to racja, pewnie. Ja nie mówię, że to źle, ale mam cichą nadzieję, że się rozwiną te ich produkty na lepsze.

 

To może źle się wyraziłem, to była subiektywna opinia chyba. Nie podobał mi się ani oblivion ani fallout. Obie serie uważam sprowadzili do jakiegoś takiego poziomu growego hipermarketu. Jak morrowind mi się podobał, o falloutach wcześniejszych nie wspominając nawet, to te dwie powyższe walą naprawdę generycznym szajsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,8749842,_Polski_rynek_gier_to_trzy_tluste_czwartki___czyli.html?bo=1

 

bardzo ciekawy wywiad

 

oprócz informacji zawartych w niusie pojawiają się takie informacje jak plan otwarcia nowych studiów developerskich CI w Polsce, oraz licencje na wykorzystanie najnowszych wersji silników CryEngine i UnrealEngine

 

plus trochę ogólnej gadki o branży

 

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chcę w piwnicy, dzieci miałyby towarzystwo. CHciałem wkleić trailer gry porwót do przyszłości ale się zlituję. Kaszana się zapowiada plastyczna.

 

Dlaczego? Ważne, że humer będzie, jak w większości ich gier. Z trailera najgorzej wychodzi lipsync, ale na facialbooku pisali, że to jeszcze będzie poprawione.

 

A artdirection akurat mi nie przeszkadza. Fajnie jest, choć dość prosto. Nie każda gra potrzebuje pierdyliona shaderów, normalmap i spektakularów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na GT ów prezentację - fajnie, że przedstawiają coś więcej w dev diary aniżeli większość firm (może nawet trochę za bardzo wnikają w szczegóły ;)). Czekam aż pokażą coś nowego - scena w więzieniu i pole bitwy już się trochę opatrzyło.

 

GT5 - grunt, żeby gameplay był. Choć wieść o okrojonym systemie tuningu auta mnie boli ;/

 

Btw słyszeliście co się dzieje z DWV?

http://www.gameartisans.org/forums/showthread.php?t=18042

 

Empeck - jak polecałeś zagrałem w Castlevanie - nawet niezłe ale boli jedno - tę broń to mogli już zostawić Kratosowi ;) W ogóle to szkoda, że GoWIII kończy serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,8781289,Adrian_Chmielarz_demonstruje_multiplayer_w_Bulletstorm.html -wszystko pięknie tylko te napisy... Dużo ich :)

 

Tak jakby kto mnie z PCF słuchał - zróbcie możliwość nagrywania rozgrywki i oglądania jej później ze swobodną kamerą. I to tego doróbcie konkursy w stylu Kill of the Week (http://www.youtube.com/watch?v=aWe3s31AKOc) :) Tak wiem... jestem genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empeck - jak polecałeś zagrałem w Castlevanie - nawet niezłe ale boli jedno - tę broń to mogli już zostawić Kratosowi ;) W ogóle to szkoda, że GoWIII kończy serię.

 

Mnie tak bardzo GoW nie wciągnął, po prostu nie kręci mnie setting.

 

Łiczer dwa się fajnie zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście już Infinite Blade?

 

pierwsza gra na Unrealu dedykowana urządzeniom iPhone, iPod Touch, iPad

 

http://itunes.apple.com/us/app/infinity-blade/id387428400?mt=8

 

pojawiła się wczoraj na AppStorze i mimo swojej niemałej ceny ($5.99) przebiła się na szczyt top sales US (bijąc Angry Birds)

 

czy gra oferuje coś poza imponującą grafiką? o dziwo tak! to nie jest głupi port hiciora dużego developera na iPhona, to jest gra dedykowana takim urządzeniom, twórcy bardzo sprytnie wykorzystują ich właściwości, czuć, że projektanci czują platformę

 

osobiście uważam, że to jest w pewnym sensie przełom na rynku gier iPhonowych - to jest pierwsza gra jaką znam, którą mogę określić "dużą" grą dla hardkorowych graczy, która ma sens, która wciąga i w którą gra się przyjemnie - ba! która kosztuje sporo więcej niż $0.99 i która można sprzedaż w dużej ilości (czytaj: można zarobić dobre pięniądze)

 

póki co gra jest krótka ale obiecane są liczne i duże apdejty

 

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, zbiegiem okolicznosci wlasnie przed sekunda skonczylem w nia grac na ipadzie:) nie moim, wiec gralem chwile, ale na pewno sobie kupie:)

 

swietnie wyglada, przyjemnie sie walczy. jak jest jeszcze jakeis story... ;)

 

 

edit: czytam komentarze i trace nadzieje na story;) to ma byc eye-candy i tym jest..

na pewno zostala przekroczona kolejna granica:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podano, ze Gran Tourismo sprzedał się w 6mln kopii od dnia premiery. Niestety od dnia premiery 1szej części, czesc piąta sprzedała sie w .5 mln egzemplarzy z czego sprzedaz liczono w ilosciach jakie trafily do sklepow a nie faktycznie zostay kupione. Marketing :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności