Skocz do zawartości

Silver Award : koniec dzieciństwa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jedynie do czego moge sie przyczepic to wieza- jest to swego rodzaju wizja,sen wiec wieze mogles przedstawic tez w sposob troche nienaturalny, dodac jakis tam szczegolow, jednym slowem-sprawic by byla ciekawa a nie nudna-bo taka niestety jest:/ Nie pasuje ona klimatycznie,chmury sa b.fajne,oryginalne, typowo wyrwane ze snu, takie tylko we snie moge odnalezc, wieze zas tego typu znajde wszedzie:p Mam nadzieje ze mnie po czesci zrozumiales. Pracka jest b.b.b.fajna,swietne dzieci,swietne pozy, b.klimatyczne,gdybys dopracowal pracke bylaby kapitalna, bo urzeka.Patrzac na nia, faktycznie czlowiek zaczyna tesknic na tamtymi mlodszymi i na pewno lepszymi latami:] Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa.... niesamowita pracka =) co tu więcej pisać

jeżeli chodzi o łapanie deprechy to świetnie się nadaje...

dzieciaki odchodzą od dziecinstwa do tej zwykłej wieży jaką jest szara codzienność.

wieża ....zwykła, prosta, nudna, klasyczna, jak wielu wielu dorosłych w których, przemienia się sporo dzieciaków....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pozytywy i krytykę, którą zawsze analizuję.

lewus: w istocie wzorowałem się na latarni sopockiej, jest bardzo niestandardowa i bardzo ją lubię.

kipalol, nicponim: jak się mówi o wizjach ze snu, zwykle wszyscy się domagają, żeby to było jakieś pokręcone. Jakoś tym razem wolałem zrobić ją całkiem realną.

biglebowsky: recycling ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak ładne kolory i klimat. Jak ogladałem pracke zapusciałem sobie tego Mariliona i fajnie sie ogladało i słuchało. Klimaci kawałka trzyma, taki trochę kolorowy, pastelowy, jednak odbieranie muzyki przez kazdego jest inne. Najalepszym motywem jest ten chłopiec machający i ten salutujący. Kompozycja taka rozstrzelona, jednak pracka ma coś w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem czemu wpadacie w depresje...

 

ja odebralem to w ten sposob, ze dzieciaki biegna do latarni, gdyz tam ma sie wydarzyc cos co jest zarezerwowane dla doroslych, a one wymknely sie cichcem z domu, by przyspieszyc nadejscie doroslosci... a chlopak na pierwszym planie robi te mine dla zabawy, nie martwi sie w istocie, cos jakby mowil "przykro mi, musze, nie ma rady", a w istocie nie mogl sie doczekac... to chyba wszystko prze dzieci biegnace do latarni jakby bylo tam cos bardzo ciekawego i jednego dzieciaka fikajacego salta z radosci :)

 

podsumowujac: "zakazany owoc" antkowiaka mi sie przypomnial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności