Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie, ze sie podobaja przyciski. Ze sie nie podobaja tez dobrze. Mozna liczyc na krytyke ;) Troche wyskakuja teraz i nie do konca siedza w obecnycm layoucie forum, ale w innych ikonkach i otoczeniu tez beda zmiany i powinno to wszystko zaczac ze soba grac.

 

To eksperymentalne zmiany, wiec jak pisalem - ew uwagi krytyczne tez mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobaja mi sie nowe przyciski, niestety, tamte granatowe byly imo lepsze

 

oczywiscie to moja opinia

 

czemu mi sie nie podoba? gladki lay out tla, lekki gradient na pasku np. szybka odpowiedz a te przyciski z innej bajki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie ze macie gowniane spekulacje ;)

 

Wszystko idzie powoli, bo po prostu pewne rzeczy nie sa zalezne od moderatorow i na to tez musicie zwrocic uwage, a nie tylko zrzedzic, ja wiem ze wy zrobilibyscie to odrazu, ale my niestety nie. Po prostu trzeba czekac, a jak wiadomo wszyscy pracuja i max 2 godzinki znajda przy silnym wietrze na to zeby cos zrobil wiec naprawde, jeszcze troszke cierpliwosci ;)

 

Gdybym mogl zdradzic co sie zmieni to bym wam powiedzial, mi rowniez nie podoba sie to ze niektorzy tu atmosfere podbijaja a my nadal jestesmy ze wszystkim w lesie, no ale ja sie nie odzywam bo jestem na emeryturze ;p hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Drogi Klicku... Tutaj nie chodzi o to, kto by co zrobił od razu, a kto nie. Jeżeli sie wprowadza zmiany, to sie je wprowadza a nie o nich mówi. Szczerze powiedziawszy mam już dosyć słuchania o tym jak to będzie super, skoro tak na prawdę nic sie nie dzieje. W przeciągu pół roku zmieniły sie 4 guziczki ALLELUJA!..... I nie jest to zrzędzenie, tylko fakty. Nie chce tutaj nikogo urazić, tylko wyrazić swoje zdanie - toć to forum przecież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o myślę że zmieniło się trochę więcej niż te 4 guziczki - doszedł nowy dział zbrush, pojawiły się wywiady, Q&A, został usunięty shout, doszła srebrna galeria, doszły wiadomości użytkownika, poprawiło się wyświetlanie ostatnich postów na stronie głównej, obrazki na stronie głównej zostały przeorganizowane...

pewnie jeszcze o czymś zapomniałam.

chyba jednak coś się dzieje, tylko potem szybko się o tym zapomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Klicku... Tutaj nie chodzi o to, kto by co zrobił od razu, a kto nie. Jeżeli sie wprowadza zmiany, to sie je wprowadza a nie o nich mówi. Szczerze powiedziawszy mam już dosyć słuchania o tym jak to będzie super, skoro tak na prawdę nic sie nie dzieje. W przeciągu pół roku zmieniły sie 4 guziczki ALLELUJA!..... I nie jest to zrzędzenie, tylko fakty. Nie chce tutaj nikogo urazić, tylko wyrazić swoje zdanie - toć to forum przecież...

 

To nie jest wątek o zapowiedziach. Są sugestie i pytania czy coś jest robione to odpowiadamy, że trwają prace cały czas. Nikt nie powiedział, że wszystko co jest robione ma być ujawnione odrazu po zakończeniu.

 

Krótko mówiąc, nie pośpieszaj bo i tak nic to nie da, nawet jak byś tu 10 stronnicową litanię 'odwalił'. :]

Sam temat mówi "Chcesz coś zmienić? Ulepszyć? itp.... PISZ."

Więc zaproponuj coś a nie marudź, że nie ma niczego :)

 

Ania - i podforum zlotowe ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. nigdy nie rozumiem czemu ludzie nie zajmą się po prostu grafiką tylko takimi pierdołami. skoro zapowiedzieliśmy zmiany to wcześniej czy później one nadejdą. tylko odrobina cierpliwości!

 

AG: lista zmian? bez przesady. czy Autodesk publikuje pełną listę zmian przed premiera nowego softu? nie. czemu więc my mielibyśmy tak zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z nerwowym dreptaniem wkoło zmian, potencjalnych zmian, wymarzonych wyplotkowanych zmian itd. Czasami mam wrażenie że niektórzy myślą że funkcja moderowania na forum jest rodzajem etatu, płatnej funkcji i stąd żadania zmian i poganianie.

Nie zapominajcie że to funkcja honorowa i dodatek do normalnych obowiązków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Toc nikt, nie marudzi, ale to podtrzymywanie napiecia i ciagle obietnice mecza... Forum jest dla mnie idealnym relaksem po pracy i czy ze zmianami, czy bez bede tutaj czesto. Nie unosmy sie, pracujmy jak her tweety rzekl i bedzie ok. :)

 

edit:

 

Aniu oczywiscie masz racje, bylo tego wiecej. Ale czterema guziczkami chcialem podkreslic brak "rewolucji". Mam nadzieje, ze sie rozumiemy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje obnizyc ilosc glosow zeby byly widoczne gwiazki :) powiedzmy do dwoch wedlug mnie widok gwiazdek zacheca do "glosowania" ja jaki widze glosuje jak nie nie glosuje :)

 

O, popieram! :] Najlepiej gdyby po 1 głosie gwiazdki były już widoczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, albo od razu po założeniu tematu - dla niepoznaki na początku max 5 gwiazdek (nie liczy się do średniej) :D

 

RA: zawsze przejść na jasny styl forum :D

Używa ktoś tego stylu? Może by go tak wywalić? :>

Zdarza się, że ktoś nowy na forum pisze posty czarnym fontem, pewnie właśnie przez ten jasny styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się nowy styl, ja wiem że ten aktualny to jak znak firmowy :D ale mimo wszystko. Co do gwiazdek również jestem za żeby były od razu widoczne, w końcu mają być odzwierciedleniem poziomu pracy a nie ilości osób jakie zagłosowało, co często wynika z faktu np większej popularności danej osoby. Ja sam jak widze prace jakiegoś wyjadacza to odrazu wchodzę, a inne często pomijam, a może w ten sposób omijam świetne prace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAaaaa...a.... au.... Kozioo, zabiles mnie tym brokacikiem, myslalem ze takie rzeczy to tylko geecy opowiadają sobie jako straszne legendy z różowych otchlani internetu...

 

ps: jakby to troszke stonować i lepiej zgrac barwy to by bylo calkiem calkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności