Skocz do zawartości

studia


Gość lordnorbi

Rekomendowane odpowiedzi

Valery WKU na pewno o Tobie nie zapomni na moje oko to gdzieś tak w grudniu dostaniesz wezwanie po odbiór biletu. Jak nie masz 23 lat to wbijaj się do jakiejś policealnej na rok bo Cię armia przywita i stracisz 9 miechów. W policealnej nauki nie ma jak wiadomo więc będziesz miał dużo czasu żeby sobie wymyślić na jakie studia by tu pójść. Jak masz te 23 lata to nie odbieraj Ty i Twoja rodzina żadnych listów poleconych z WKU. Możesz się też zameldować za granicą paru kumpli tak zrobiło i przez pewien czas mieli spokój. A jak już załatwisz sobie szkołę a dostaniesz wezwanie to za cholerę nie jedź do wku z papierami tylko zadzwoń że nie możesz albo niech ktoś z rodziny zadzwoni bo ze starszymi oni inaczej rozmawiają i papiery wyślij pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

własnie po 2 tygodniach studiów zaocznych (czyli po 4 dniach) w Śląskiej wyrzszej szkole Informatyki wyleciałem stamtąd na zbity pysk.

 

 

to można tak w ogóle wylecieć ze szkoły?? przecież rozliczenie jest roczne/semestralne. możesz mieć same dwóje i mogą cię skreślić ze wszystkich przedmiotów ale do czasu kolejnej rejestracji masz prawo studiować i jesteś studentem. Myślę, że jak jest inaczej, to możesz się kłócić z uczelnią. Chyba, że twoja sytuacja jest jakaś szczególna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to można tak w ogóle wylecieć ze szkoły?? przecież rozliczenie jest roczne/semestralne. możesz mieć same dwóje i mogą cię skreślić ze wszystkich przedmiotów ale do czasu kolejnej rejestracji masz prawo studiować i jesteś studentem. Myślę, że jak jest inaczej, to możesz się kłócić z uczelnią. Chyba, że twoja sytuacja jest jakaś szczególna.

 

No wlasnie dziwne. Wywalic moga po oblanej sesji, chyba ze Valery oblal jakies kolokwia/prace zaliczeniowie etc. Poza tym, zawsze mozna wziac warunek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest szczególna, po prostu nie powstrzymałem się i nagadałem profesorowi tak od serca, co poskutkowało natychmiastowym usunięciem, bo jest taki punkt w regulaminie że do profesorów trzeba się odnosić z szacunkiem etc.

 

tak czy siak częśćiowo sprawe załatwiłem, przynajmniej z WKU. bo WKU wykazało się szybkością i i dosłownie w czwartek dostałem polecony. odebrała matka wiec, musiałem stawic się na piatek (wczoraj) wziąłem wolne w pracy i zrobiłem rajd po uczelniach żeby mnie gdzieś przyjeli od razu. nic mi to niedało z dnia na dzień się nie udało.

 

ale po raz kolejny się okazało że jestem dziecko szczęścia. pare miesięcy temu składałem papiery na politechnike wrocławską na SKP. (mimo że wcale niechciałem tam isc) i mnie przyjeli. potem przeniosłem się do katowic ale nie wybrałem papierów z polibudy. i tak jak własnie mówicie nie wywalili mnie z polibudy mimo że nigdy się tam nie pojawiłem. i jak poszedłem do dziekanatu bez problemu wystawili mi papier że się uczę. zawiozłem do WKU i dostałem odroczenie :D

(to własciwie w wielkim skrócie bo to też nie tak do konca łatwo poszło)

 

teraz na spokojnie mogę sobie czegoś poszukac bez obawy bo z wku mam spokuj na pare miesiecy tzn własnie dopóki mnie nie usuną z politechniki.

 

w każdym razie radzę uważac każdemu w podobnej sytacji bo WKU wykazało się świetną czujnością i od razu mnie chcieli wysłac gdzies do koszar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to jest pomysł do przemyślenia. tylko czy ktoś wie jak takie studia językowe wyglądają? czy jest sens iść na taki studia językowe nap. j. rosyjski czy francuzki jeśli się nie potrafi w nim nic powiedzieć? (lub absolutne podstawy?)

czy raczej trzeba już biegle się nim posługiwać i tam się po prostu szkoli do perfekcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem studia Techniczne :/ (UWM Olsztyn WNT TRiL) aczkolwiek nie chciałem za bardzo.. bo matma mi nie leży, a jeszcze bardziej fizyka ! ehh.. ale wszystko jest dla ludzi.. w moim przypadku to kwestia posiedzenia przy książkach. Na pierwszym roku w pierwszym semestrze miałem warunek z Matematyki.. ehh peszek.. na drugim semestrze miałem warunek z Mechaniki.... no i w końcu przyjąłem repete!! na klate... myślałem że juz koniec studiów.. lecz poszedłem jeszcze raz na to samo.. przyjęli mnie! Kolejny raz to samo robisz i jest full wypas.. egzamin z Mechaniki zal na 5.0 i było fajnie :) dopóki na 2 roku nie spotkałem się z fizyka.... co się równało z warunkiem :/ a żeby i fizyce nie było smutno to do pary załapałem warunek z Wytrzymałości materiałów.. fajnie..:/ ale teraz jestem na 3 roku i lecę dalej... grunt to sie nie poddawać.!!

 

od 4 semestru zaczęły się przedmioty które tak na prawdę lubię.. chodzi mi tutaj o projektowanie własnych mechanizmów z wykorzystaniem takich programów jak Solid Works , Solid Edge, AutoCAD, MathCAD, MarcDesigner ... i to mnie porusza :D...

 

Zatem słowo do "pierwszaków" wybór studiów uwarunkujcie od tego czy sobie na nich poradzicie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zatem słowo do "pierwszaków" wybór studiów uwarunkujcie od tego czy sobie na nich poradzicie!

 

to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie. Studiować należy to co się lubi - wtedy żaden przedmiot nie jest straszny (nawet mniej lubiany).

Na argument, że np. po archeologi nie ma pracy odpowiem od razu, że i tak studia nie przygotowują do żadnego zawodu. Głównie chodzi o poszerzenie horyzontów, różne doświadczenia. Dlatego warto iść i uczyć się tego, co kogoś pasjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie pozwole na maly offtopic bo nie chce nowego watku zakladac... wiec.. moglby ktos polecic dobra szkole zwiazana z grafika komputerowa (moze byc panstwowa lub prywatna) chodzilo by mi glownie o nauke 3ds maxa (animacja, teksturowanie) i zeby bylo jak najwiecej przedmiotow zwiazanych z grafika i jak najmniej z czymkolwiek innym:P moze ktos z was chodzi do takiej szkoly? dodam jeszcze ze chodzi mi o Poznan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij. ja poszedłem do takiej szkoły, miało byc fajnie. a okazało się że tam było malowanie, rysowanie, żeźbienie. a grafika komputerowa godzine tygodniowo ( i to na żenującym poziomie)

 

http://www.puw.pl/ wi ktos cos o tym?

polski uniwersytet wirtualny

czy to zastepuje normalne studia? po tym dostane normalny papier z wykształceniem? czy jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkół nie ma, ale sa kursy...jak kiedyś wspominałam, widziałam nawet ogłoszenie,o 3miesięcznym kursie 3d studio, prowadzonym przez gości, którzy maczali palce we Władcy pierścieni i Shreku (oczywiście po angielsku;)), ale kosztowało to jakieś 2tysie...-chciałam się nawet zapisać, ale w końcu stwierdziłam, że jednak mnie nie stać...są tez kursy roczne czy 2-letnie, ale zazw. pod hasłem informatyka/grafika/programowanie...dużo takich na necie-poszukaj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem teraz w 3 klasie gimnazjum i mam przed sobą wybór profilu liceum, a potem kierunku na studiach. Wiem, że do studiów jeszcze dużo czasu, lecz profil w szkole średniej już wyznacza jakiś kierunek. I właśnie tutaj mam problem. Z jednej strony jestem humanistą, swobodnie się czuję w literaturze, nie mam większych problemów z historią, ba, lubię ją. Z drugiej jednak, siedzi we mnie grafik freelancer, który bierze udział już w kilku projektach i ciągnie go również do programowania. Drogi dosyć rozbieżne, i tym samym profile - humanik, czy mat-inf? Potem studia prawnicze, czy grafika? Może jedno i drugie naraz? Jeśli znacie jakieś dobre uczelnie z grafiką, to gdzie? Tak, wiem, że mam robić, to co mi się podoba i sprawia mi satysfakcję i że nikt za mnie nie zdecyduje, mimo to proszę o jakiekolwiek wskazówki =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych uczelni z grafiką nie ma praktycznie wcale. W Polsce nie warto wydawać kasy na coś takiego. Jak już nieco umiesz, to niczego się nie dowiesz.

 

Do grafy nie musisz iść na mat-inf. Chyba, że chciałbyś później na infe, ale to z grafiką ma niewiele wspólnego. Jedynie umiejętności programistyczne można wykorzystać w świecie 3d.

 

Jak Cię kręci prawo, to idź na taki kierunek, żeby Cię do matur wymaganych na prawo przygotował. Najwyżej nie pójdziesz na te studia, tylko będziesz uprawiał grafikę. Studiów prawniczych i czegoś jeszcze się chyba uciągnąć nie da, bo tam straszne zakuwanie jest.

 

BTW Umysły ścisłe też się mogą swobodnie czuć w literaturze i lubić historię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama znajomość programu świadczy o znajomości programu i tylko tyle. Umiejętność modelowania, czy oświetlania sceny, do wiedza przenośna między programami. Natomiast całkowicie się nie zgadzam z twierdzeniem, że do robienia modeli do gier wystarczy znajomość samego softu. GameArt wymaga tak samo dużych umiejętności jak tworzenie obiektów highpoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia artystyczne to naprawde swietna rzecz, nawet jezeli 99% czasu tworzysz rzeczy ktorych fizycznie nie wykorzystasz w przyszlosci.

 

Dziwne, z kimkolwiek rozmawiam po ASP, to raczej narzeka na nie. Twierdzi, że zabiły w nim przyjemność do rysowania/malowania/tworzenia. I nie wiedzieć czemu, każdy z absolwentów rysuje/maluje w podobny sposób jak jego promotor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, z kimkolwiek rozmawiam po ASP, to raczej narzeka na nie. Twierdzi, że zabiły w nim przyjemność do rysowania/malowania/tworzenia. I nie wiedzieć czemu, każdy z absolwentów rysuje/maluje w podobny sposób jak jego promotor...

może mają taka jak ja, czegokolwiek zaczynam się uczyć w szkole, to przestaje mnie to interesowac (tak było z elektroniką po tym jak poszedłem do technikum) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem uczniem drugiej klasy liceum o nachyleniu matematyczno fizycznym. Bardzo chciałbym dostac się do Lódzkiej szkoły filmowej na kierunek efekty specjalne i filmy animowane.

 

Bardzo byłbym wdzięczny za informacje jak wygląda egzamin wstępny, czego mam sie po nim spodziewać, w jaki sposób sie do niego przygotować oraz czy zdany egzamin maturalny z historii sztuki mógłby mi pomóc w dostaniu sie na tą uczelnię.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... sama umiejetnosc poslugiwania sie softem (przynajmniej moim zdaniem) nie swiadczy o niczym, chyba ze chcesz robic modele do gier. ....

Oj nieprawda, nieładnie..

Mathix - dobrze prawi

Pecet - tego się właśnie boje, chyba zajmę się uprawą pieczarek :P

Intero - ja nie mam pojęcia, pewnie są n a ich www jakieś info odnośnie tego jak to wygląda, przynajmniej pobieżnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrezygnowalem juz z szukania stodiow zwiazanych z grafika, raczej nie ma to sensu,

szukam wiec jakiegos fajnego licencjatu, najlepiej zaocznego, o kierunkach fotografia, rezyseria, filmoznawstwo etc, cos nie bezposrednio zwiazanego z grafika ale mam nadzieje ze chodziaz troche rozwijajacego.

Jezeli ktos moglby mi polecic cos takiego w krakowie to bylbym dozgonnie wdzieczny :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka nie chce mi się czytać całego tematu powiem wam szczerze :P

ale może ktoś sie zlituje i ostatni post przeczyta ^^

 

chodzi mi o te studia na tych kierunkach i specjalizacjach:

Klik

Klik

Klik

Klik

 

Ktoś był na nich ? Jest ? Lub może coś o nich powiedzieć czy dobry wybor, jakie sa wady/zalety itp ? Lub ewentualnie może zna ktos jakies lepsze studia w Polsce na kierunek graf i multimedia, tylko nie piszcie ze polsko-japonska wyzsza szkola tech. informatycznych bo to nie na moją kieszen :P

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

powiedzmy że podziękowałem polibudzie za infe ,jednak mnie to nie ciągnie i nie spodobało mi się baardzo...Teraz mam opcje i tu pytanie

ma ktoś znajomych na AP krk ? jest kierunkek grafika ,plan zajęć dość ciekawy ,dużo malowania itp [ no ale trzeba zdać historie sztuki .. ] w sumie by mi pasowało , tylko czy hehe tak jak pisał pecet nie zabije to we mnie zainteresowania ..

druga opcja to http://wsinf.edu.pl/ ,ale chyba szkoda na to kasy ?:/

chce mieć jakiś papier - licencjat ,i/ale rozwijać sie pod kątem sztuki [samemu lub nie ]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarny Lisek

Jeżeli mogę wtrącić swoje trzy grosze to chciałbym zadać wam pytanie odnośnie grafiki.

Jak można dostać się na takie studia ? Jaką trzeba posiadać wiedzę i czy ktoś kto wcześniej tylko lizną grafiki " że się tak ślisko wyrażę " no to czy ma jakieś szanse w tym kierunku ? Właściwie to mam jeszcze rok do matury i od dłuższego czasu się nad tym zastanawiałem czy mam jakieś szanse.

Wybacz peterr że Ci się wcinam w wypowiedź no ale od czegoś trzeba zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się będę chyba wybierał na Polsko Japońską i chciałem się zapytać jak tam jest z rekrutacją.

Chodzi mi konkretnie o teczkę. Ile tego trzeba namazać żeby było dobrze i czy jeśli np. przyniosę na rozmowę wydruki z modeli 3d i jakieś renderki nie będzie to jakieś "faux pas".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniwersytet Łódzki, Informatyka

Specjalność: grafika komputerowa i projektowanie gier

stacjonarne, 3-letnie

 

Jest ktoś po tym kierunku, albo w ogóle coś o nim wie? Na necie nie można nawet znaleźć listy przedmiotów, a nie chcę walić w ciemno. Zależy mi na nim, bo idealnie wprost trafia w moje zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie badzmy ze soba szczerzy. Nie nauczycie sie grafiki komputerowej na studiach. Ani w polsce ani za granica ( mam wielu znajomych ze stanow, kanady uk od ktorych wiem ze "sucks"). Jedyna szkola o ktorej ludzie sie mniej wiecej wypowiadaja pozytywnie jest filmowka w vancouver. Aczkolwiek jak sama nazwa wskazuje filmowka, wiec reszta dziedzin grafiki raczej po macoszemu. Sam konczylem wshe, a znajomy z pracy konczyl wsinf. Nie nauczycie sie niczego na studiach czego byscie juz nie wiedzieli. Wiekszosc uczelni nawet nie ma w posiadaniu maxa/mayke itp. Natomiast prawdziwi wykladowcy ktorzy mogli by was czegos nauczyc nie bawia sie w nauczanie, poniewaz szkoda im czasu i pieniedzy na siedzenie na uczelniach. Wiecej informacji znajdziecie w naforach, w tutorialach i wywiadach niz na uczelni. Szczegolnie tych ze specjalizacja, gdzie 1,5 roku uczycie sie maty, programowania w c, java, macie fizyke, angielski i zajcia z psychologii. Ostatni rok albo 1,5 to specjalizacji, gdzie pozanice podstawy corela, photoshopa, html a z 3d bedziecie uzywac znamienitego programu POV w ktorym bryly sie robi za pomoca odpowiednich wzorow stworzonych w kodzie. Prawda jest taka ze byscie wybrali sobie kierunek w ktorym nie bedziecie musieli za duzo sie uczyc, bo wtedy wiecej wolnego czasu bedziecie mogli spedzic nad praca wlasna. Jezeli nie jestescie sie w stani sami czegos dokopac, nauczyc, stworzyc, nikt wam na uczelni nie powie jak to zrobic, no chyba ze od strony teoretycznej , bo jak przyjdzie do praktycznej to sobie rece polamia, a jak na calej uczelni znajdziecie 1 nauczeciela ktory jest praktykiem to mozecie powiedziec ze jestescie szczesciarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie sie zgadzam z Por@shkiem, ale tylko w połowie, ja skonczyłem Artystyczna grafike na wesinf....fakt, to co sie nauczyłem z maxa mogłbym sie nauczyc w pol roku sam...ale czy to naprawde o to chodzi? Dzieki szkole umiem rysowac, rzezbic ..wiec nie samym 3d szkola zyje! Prawda jest tez taka ze pracodawca ma czesto gdzies to jaka szkołe skonczyliscie, wazne jest co umiecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeżeli już teraz (przed maturą) zakładam, że będę siedział w grafice 3d i ogólnie game arcie? Jest sens iść na studia zupełnie oderwane od tych tematów? Nie da się na studiach związanych z grafiką poznać ludzi z branży itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Panie i Panowie.. być może na krakowskim AGHu w najbliższych latach ruszy się coś w dziedzinie 3D i grafiki ogólnie. Na chwilę obecną funkcjonuje tam koło mediaframe, którego sam jestem członkiem, prowadzone są też zajęcia uczące obsługi XSI, a wkrótce 3dsMaxa, wszystko zmierza w dobrym kierunku.. ale jeszcze trzeba poczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam co by nowego wątku nie zaczynać... znacie może jakąś uczelnie w Krakowie która prowadzi studia zaoczne (mogą być licencjackie) z zakresu grafiki komputerowej? Wiem, że mi napiszecie że aby być dobrym grafikiem nie potrzebna jest żadna szkoła itd... ;D ale chodzi o to, że z jednej strony chce uniknąć wojska a z drugiej studiowanie czegoś co mnie kompletnie nie interesuje nie wchodzi całkowicie w rachubę. Już próbowałem i w tej chwili jestem gościem który skończył 3 lata historii i zrezygnował :P

 

@edit:

nie koniecznie musi być to grafa 3d

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, z tego co sie rozgladalem to w Krakowie byly tylko takie szkoly graficzne ktore odstraszaly od grafiki :) Ja przesiedzialem 5 lat na niszowym kierunku na UJ gdzie bylo ciekawie i nie przeszkadzali mi za bardzo w uczeniu sie grafiki po swojemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studiowanie grafiki to moim zdaniem porażka :) czego oni moja cie nauczyc, to tak jak z każdą inną szkołą :) nic nie warta... od woja sie mozna lewymi zwonieniami lekarskimi powykrecać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem pierwszy zjazd w nowej "szkole" technik BHP :D

- w jakim celu przysyszliście do naszej szkoły?

- eee yyy chciałbym się czegoś nauczyć

- czyli po zaswiadczenie do WKU?

- tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

wizz > nie wiem ile masz lat, ale ja myślę zupełnie odwrotnie będąc na studiach technicznych. Poważnie zastanawiam się nad tradycyjną grafiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati no to może tradycyjna jeszcze wchodzi tutaj w gre, jeśli chodzi o cg to z tego co sie sam oriętowalem to uczelnie maja taki poziom ze żal pupe ściska... lepiej ściagnac z 20 DVD od gnomona a nie lazic na uczelnie i tracić czas na glupoty... takie moje zdanie wybaczcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, sluchajcie mozecie mi napisac jesli ktos sie orientuje czy jest w gdansku jakas prywatna szkola z kierunkiem lub specjalizacja grafika ? obojetnie czy 2d/3d

 

bardzo wazna dla mnie informacja, dzieki z gory za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy trafiam w dobry dział..Mam pewien wielki problem z wyborem szkoły.. W tym roku zdaje maturę i poważnie zastanawiałem się nad pójściem na ASP do Łodzi. Jednak rodzice solidnie wybijają mi to z głowy ("nie dostaniesz się, a nawet jeśli jakimś cudem się dostaniesz to i tak nie dasz sobie rady"-to sie nazywa wsparcie:/). I tutaj moje pytanie: czy z takim poziomem rysunku jaki można znaleźć w mojej teczce (i ostatnio w jednej skończonej pracy cg) mam po co iść na egzamin? Czy dać sobie spokój i iść gdzieś indziej? Musze dodać, że do tej pory uczyłem się w liceum ogólnokształcącym wiec podstaw tak w zasadzie nie mam.. Jeśli to nie ten dział to z góry przepraszam:) Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaVirr: jak chcesz zdawac do asp..to na poczatek zapisz sie na kurs...przygotowawczy :)

co nie gwarantuje sukcesu...szczerze powiedziawszy to taka loteria kto sie dostanie kto nie...(nie liczac tych co wlatują po znajomosci ) , wypada tez chodzic na konsultacje itditd//co do samej szkoly to zajebista sprawa klimat i w ogole mysle ze warto spedzic tam 5 lat ;)...obecnie jestem tam na zaocznych..i tez jest luks :)

wiec polecam tą szkole ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsultacje to podstawa. jak Cie juz kojarza, to masz pare punktow wiecej. poza tym - placisz im. wiadomo, ze to zmienia postac rzeczy ;) jak sa bezplatne, to i tak wychodzisz na takiego, ktoremu zalezy.

sama wybieram sie na dniach do Poznania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych uczestników tego tematu.

Już w przyszłym roku będę sę rozglądał za jakimś miłym miejscem do studiowania i pojawia się pytanie. Gdzie i co studiować ?

Szukam takiego kierunku na którym mógłbym dalej zgłębiać tajniki grafikowania w 3D by po ich ukończeniu pracować nad produkcją reklam bądź cinematików do gier.

Nie mam pojęcia od czego powinienem zacząć moje szukanie i jakie powinienem posiadać wykształcenie. Co gorsze nie wiem nawet czy po Liceum profilowanym i przedmiotach na poziomie podstawowym gdzie kolwiek uda mi się wkręcić.

Pytam i prosze o jakąś radę bo nie mam zamieru zmarnować sobie życia i skończyć jako pasożyt w rodzinie.

Może jakieś małe wsparcie ... plis .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Fokus, generalnie ludzie dzielą sie na samouków i na nieuków, ja co prawda na uczeli z prawdziwego zdarzenia nie studiowałem ale poderzewam ze to i tak sie sprowadza do siedzenia przed kompem w domu poprostu, możesz tez isc w ślady swojego imiennika i zmontować Pokahontaz-2 i robic rap ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Już kiedyś wspominałem, że na AGHu może rozwinie się coś związanego z grafiką i mediami. Muszę się pochwalić, że wczoraj nastąpił krok naprzód, ale konkrety będę mógł napisać chyba dopiero po 16tym kwietnia :)

W niedalekiej przyszłości najprawdopodobniej powstanie też kierunek związany z nowymi mediami (3d,obróbka,montaż), ale za wcześnie jeszcze, żeby o tym pisać - działania zostały podjęte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności