Skocz do zawartości

.: Teczka 2d: ManiakS :.


ManiakS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 506
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesoooo przejrzałam wszystko a to naprawdę wystarczy żeby się załamać :p świetna teczka... Strasznie mi się podoba ta ilustracja do "Widmo nad Innsmouth" Lovecrafta aaaaa.... max gwiazdek ode mnie :) czekam na nowe prace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sławek za spełnienie prośby :)

 

Obrazki pierwsza klasa jak możesz to pokaż też te które malował do LoN bo widziałem tam twoje :D

 

Czadersko Ci się styl wyrobił . Widzę że od okrąglaka coraz bardziej odchodzisz:) Świetny balans ,obrazki są lekkie ale i zarazem wy detalizowane tam gdzie trzeba . Dobra Robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze na wypasie, chociaz kazda praca jest tak skomponowana, ze nie widac twarzy żadnej i w tym zestawie akurat troche pobudza to moje złoża frustracji, pomimo ze wcale mi to nie przeszkadza normalnie, nie wiem czemu w sumie to bez sensu. Moze dla tego ze wszystko jest tak fajnie narysowane ze chciałoby sie zobaczyc wiecej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się zaczyna :). Chociaż mi tu czegoś brakuję, chyba za mało jaskinia siedzi w otoczeniu i daje po oczach, tak jak niedokończone fotomontaże. W skrócie odstaje klimatem od reszty, ale co tu dużo mówić i tak 1000razy lepiej niż to na jakim etapie sam jestem, więc raczej nie wypada mi krytykować :)

Całościowo klimacik okej i może tylko kadr taki ciasny trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ManiakS - ostatnie świetne, mógłbyś coś częściej wrzucać :)

 

RaVirr & lordbiernac: A to teraz wszystko robione na szybko będzie okrzyknięte Mullinsem? Co za czasy, człowiek musi się kilka dni zastanawiać czy wrzucić pracę na forum w obawie przed zaszufladkowaniem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaVirr & lordbiernac: A to teraz wszystko robione na szybko będzie okrzyknięte Mullinsem? Co za czasy, człowiek musi się kilka dni zastanawiać czy wrzucić pracę na forum w obawie przed zaszufladkowaniem... ;)

 

Nie, wszystko robione w stylu Mullinsa bedzie okrzykniete Mullinsem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne prace, lubie twoje "realistyczne" palety kolorow.

 

A dodajac trzy grosze do tej dyskusji o Mullinsie. Szymon to napewno wie, ale powiem reszcie Mullins wcale nie robi syzbko, te prace tylko wygladaja, jakby bylo robione w takim tempie. Craig jest straszliwym mulem i lepsza kariera zrobil by jako osoba leczaca ludzi chorych na bezsennosc.

 

Pozdrawiam autora i reszte kolegow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mullins był u mnie na śniadaniu wielkanocnym i powiedział, że jak trzasne jeszcze ze dwie pracki w jego klimatach to mnie zaadoptuje i zabierze na Hawaje :)

Bardziej serio to na codzień macham pracki w swoim starym "stylu" (co jak te wiedźmińskie poniżej) i jak mam trochę wolnego czasu to chcę się pobawić z brushami, envirami itp. tak po prostu dla poszerzenia horyzontów :) a, że wychodzi niby mullinsowo .. no cóż, dla mnie bajka :D

 

zoltan4.jpg

jaskier44.jpg

triss44.jpg

geralt44.jpg

geralt44b.jpg

Edytowane przez ManiakS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mullins był u mnie na śniadaniu wielkanocnym i powiedział, że jak trzasne jeszcze ze dwie pracki w jego klimatach to mnie zaadoptuje i zabierze na Hawaje :)

Bardziej serio to na codzień macham pracki w swoim starym "stylu" (co jak te wiedźmińskie poniżej) i jak mam trochę wolnego czasu to chcę się pobawić z brushami, envirami itp. tak po prostu dla poszerzenia horyzontów :) a, że wychodzi niby mullinsowo .. no cóż, dla mnie bajka :D

 

 

Ufff ;)

A swoja droga dobrze zobaczyc cos nowego od Ciebie, bo ja lubie bardzo ten "stary styl"... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holly Molly! Prace na najwyzszym poziomie, Maniaks! Ale żeś wyrabal te materialy, oddales zroznicowanie tak pieknie:) eh, wzruszylem sie! Wydaje mi sie, ze nie jestem fanem tzw 'rim light', czyli swiatla krawedziowego w kolorze nie wystepujacym nigdzie indziej na obrazie. Tak jak w pierwszej pracy z niskim bambrem, niebieski wydaje sie byc intruzem. Tak czy siak prace sa mega kozakami i powinienes dumnie wypinac piers chodzac po miescie!

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności