Skocz do zawartości

Nowa Bitwa2D (#09) /3D (#15) - sonda!


adek

Nowym tematem kolejnej Bitwy 3D/2D powinien być:  

410 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nowym tematem kolejnej Bitwy 3D/2D powinien być:

    • Sporty przyszłości
      23
    • Obcy w mieście
      29
    • Kryzys
      32
    • Niezrealizowane idee, pomysły, wynalazki
      54
    • FAIL
      46
    • Nowa nadzieja
      35
    • Po ciemnej stronie lustra
      85
    • Ostatnia sekunda
      84
    • Alter ego
      14
    • Last performance
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dziękujemy za Wasze propozycje tematów.

Sporo tego było. Musieliśmy jednak spośród nich wybrać 10 tematów, które możemy oddać dalszemu głosowaniu.

 

Spośród nich 3 najlepsze mają szansę stać się nowym tematem konkursu. Dlaczego 3 pierwsze? Żeby trudniejsze było przewidzenie co konkretnie będzie kolejnym tematem konkursu.

 

Zapraszamy do głosowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

long time no see... ;)

 

Witam po przerwie (na tym portalu mam chyba same dłuuugie przerwy) Podobają mi się wszystkie pomysły (brawa dla osoby która zaproponowała "Kryzys" - chyba bardzo na czasie hehehe) i już grzeje 3ds maxa do potyczki... Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Gdyby) tematem była ostatnia sekunda, ciekawe kto by zrobił prace w stylu " w ostatniej sekundzie meczu telewizor się zepsuł" xD Ten temat jest dość fajny, nie ogranicza jak ostatni, daje szerokie możliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ra juz nie chodzi o temat pode mnie, bo i tak prawdopodobnie nie wezme udzialu, ale temat nie powinien narzucac pomyslu z gory, powinien byc dosc luzny, jednoczesnie latwy do zinterpretowania, ale nie na tyle zeby z miejsca robic pistolet przy glowie ;) ehhh, sondy mnie nie kreca raczej, ale bitwa wraca do korzeni, wiec niech bedzie tak jak jest gora ustalila. Tak czy inaczej ja zostane w opozycji

 

Jezeli chodzi o propsa mojego tematu, jezeli do tego pijesz, zawsze mozesz zrobic pieska na innej planecie z dziwnymi domkami, albo drzewo na innej planecie czujace sie zle, bo nie ma przyjaciol ;) nie musisz robic glutow i wampirow

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ra : to wszystko kwestia dobrej intepretacji tematu - na upartego mógłby nawet byc podany przez Ciebie glut i wampir siegający po chusteczkę - trzeba by to tylko klarownie przedstawic ze nie zdążył biedak ;) - tak czy siak osobiscie głosuję na FAIL ... albo na Obcy w mieście - bo to tez jest dosyc rozwojowe - począwszy od szerszenia w gnieździe pszczół po ruski odrzutowiec pomiedzy wieżowcami Nowego Jorku

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem moim zdaniem ostatnia sekunda jest tematem ktory zawęża możliwości strasznie. Możesz wymyslic fajnych pomyslow 10-20 ale ostatnio uczestników było z jakieś ok 130 wiec ci kolejni beda kombinowac jak kon pod gore.

Już widze te sceny w wiekszosci ktorych beda jacys goscie na sekunde przed trgiczna smiercia.

:(

 

oobiscie namawiam na Kryzys i Fail (moim zdniem jedyne dajace szeroka mozliwosc interpretacji)

Ogolnie moim zdneim kaszana z tematami >> że sa malo przygodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA zdecydowanie odrzuciłbym niezrealizowane idee, pomysły, wynalazki. Wydaje mi się, że niewielu by wtedy stworzyło coś fajnego i oryginalnego.. Aczkolwiek mogę się mylić.. Temat fajnie brzmi ale uważam, że jest piekielnie trudny do zrealizowania ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem moim zdaniem ostatnia sekunda jest tematem ktory zawęża możliwości strasznie. Możesz wymyslic fajnych pomyslow 10-20 ale ostatnio uczestników było z jakieś ok 130 wiec ci kolejni beda kombinowac jak kon pod gore.

Już widze te sceny w wiekszosci ktorych beda jacys goscie na sekunde przed trgiczna smiercia.

:(

 

Moim zdaniem pole manewru jest jednak szerokie, kwestia tylko na ile rzeczywiście możemy siebie nazwać artystami i potrafimy wymyślić coś totalnie różnego.

 

Mimo wszystko głosowałem na Niezrealizowane pomysły ale Fail też by mnie ucieszył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też ostatnia sekunda jakoś nie podchodzi :/

"Po ciemnej stronie lustra" to można właściwie podciągnąć wszystko ale jak liczyłbym na takie kliamty jak Sok z żuka, Gnijąca Panna Młoda, Coraline, American McGee's Alice albo bardziej hardcorowo-koszmarowo jak Jericho czy Hellraiser ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Gdyby) tematem była ostatnia sekunda, ciekawe kto by zrobił prace w stylu " w ostatniej sekundzie meczu telewizor się zepsuł" xD Ten temat jest dość fajny, nie ogranicza jak ostatni, daje szerokie możliwości :)

 

Mhm tymbardziej, że to już było...

 

No i to lustro... mmmmmm po prostu lukier na moje oczy mmmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ostatnia sekunda jest taki problem, ze cos podobnego juz bylo, a dokladnie "Krytyczny moment". Oczywiscie mozna polemizowac ze to zupelnie cos innego, ale przedstawienie graficzne moze byc bardzo podobne.

 

moj glos na Niezrealizowane idee, pomysły, wynalazki

Edytowane przez KoMic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze jakaś dogrywka pomiędzy najpopularniejszymi, czy wygrywa ten, który ma najwięcej głosów niezależnie od przewagi?

 

wygrywa temat ktory zostanie rozlosowany z top3, wiec nic nie jest pewne co do sekundy (oby nie wygrala, tyle moge powiedziec, bo temat juz byl identyczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności