Skocz do zawartości

Nowa Bitwa2D (#09) /3D (#15) - sonda!


adek

Nowym tematem kolejnej Bitwy 3D/2D powinien być:  

410 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nowym tematem kolejnej Bitwy 3D/2D powinien być:

    • Sporty przyszłości
      23
    • Obcy w mieście
      29
    • Kryzys
      32
    • Niezrealizowane idee, pomysły, wynalazki
      54
    • FAIL
      46
    • Nowa nadzieja
      35
    • Po ciemnej stronie lustra
      85
    • Ostatnia sekunda
      84
    • Alter ego
      14
    • Last performance
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

haha :D coraz lepsze komenty ;)

 

Nie wiem ale mam takie wrażenie, że ludzie tutaj są trochę sflustowani tą sondą,

która nie ma jakoś specjalnie sprecyzowanych regół ani nawet daty zakończenia,

której wynik może nawet nie być brany pod uwagę i temat może być zupełnie inny,

tym, że istnieje pewne prawdopodobieństwo ta sonda to tylko tak żeby userzy przestali pytać kiedy bitwa bo teraz mają sondę żeby się czymś zająć :)

Tym że trwa tak długo :P

A bitwa może wystartować za jakiś bliższy lub dalszy nieokreślony czas, aż organizatorzy wszystko zorganizują, ale były naciski ze strony userów to dostali... coś :)

I nikt nie wie co się dzieje :D

 

Ja na szczęście nie jestem takim userem ^^

I jak dla mnie to lepiej było jak bitwa startowała znienacka :) bo tą to już jestem zmęczony :) te zacierki dały mi się we znaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie śpieszy mi się do tego konkursu, po 2 ostatnich mam niesmak ;/

Oceny Jurorów bywają co najmniej dziwne, powiedziałbym że niektóre były zbyt nadciągnięte, a inne zupełnie niedocenione... poza tym opinie większości Jurorów, troche jak "z łaski", mało konstruktywne, "na odwal się"... a po czasie oczekiwania na wyniki, mam wrażenie że traktują ten konkurs "po macoszemu"... szkoda mojego czasu....

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguły były. Sonda jest aktywna do niedzieli. Finalizujemy jeszcze pewne rzeczy. Nie zmieniamy zasad. Aby nie mówić, który napisze, że tematem bitwy jeden z trzech tematów zamieszczonych na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreamMaster

ttaaddeekk - wiesz, kiedy bitwa się rozpoczyna ?

 

THX :)

Edytowane przez DreamMaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, zrobią się z tego jakieś wybory do sejmu... W sondzie głosowałem ale faktycznie mogłoby jej w ogóle nie być. Co prawda fajnie wybrać temat, który by podpasował lecz to trochę ogranicza nas - na zasadzie, że niektórzy już zaczynają wymyślać pracę na ew. temat.

 

Jak dla mnie to organizatorzy mogliby walnąć zupełnie inny temat, sonda mogłaby posłużyć zbadaniu ogólnych preferencji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie :) Jak już mówiłem bardziej mi się podobało kiedy bitwa startowała z zaskoczenia tylko trochę za rzadko startowała :)

 

i ttaaddeekk nasz wróżbita przewidział wszystko mówiąc:

co by nie bylo i tak bedzie zle :D

 

:D

 

btw ja żadnego tematu jeszcze nie wymyślalem, aż tak ambitny to nie jestem :D

 

o i niech ktoś jeszcze zagłosuje na lustro albo sekundę bo ta równowaga od wczoraj nie daje mi spokoju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, złoo :D

 

Szkoda lustro jest strasznie prostolinijne trudno będzie coś ciekawego wymyślić, z drugiej strony większe wyzwanie :D

 

//EDIT//

 

Lol, mam już 2 pomysły, ile zgłoszeń można umieścić do bitwy, można brać udział w kategorii 2D i 3D na raz, jest gdzieś regulamin? Niech mnie ktoś oświeci strasznie po tej stronie lustra ciemno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-pigeon jakie tam zło ;) pod lustro imo można podciągnąć niemal wszystko nawet krainę wiecznej szczęśliwości :)
\

 

E tam kraina wiecznej szczęśliwości, wymyśliłem nawet coś lepszego :D i nie nagina tytułu :D

 

Nawet jak bitwa nie będzie miała tego tytułu to i tak muszę zrobić tą prackę :D

 

Byle by nie było przerostu treści nad formą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zatem 3 tematy. Dokładne terminy podamy wkrótce.

 

Bitwa będzie ciut skromniejsza w nagrody, ale przeciez też nie o to chodzi.

Na ten moment będą nagrody dla 1-go miejsca w kazdej kategorii tj. 2D i 3D.

 

Bitwa wymaga naprawdę dużej pracy z naszej strony, dlatego tyle teraz zdradzam. Więcej informacji pojawi się wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie chyba tak jak JunioR napisal. Nagrod będzie mniej, jeden sponsor. Wiele osób chciało bitwy nawet bez nagród. Udało się pozyskać jednego dobrego sponsora.

 

Zobaczymy czy frekwencja bez morza nagród dopisze jak zwykle :)

Ale Bitwa najwczesniej ruszy na poczatku kwietnia. Zobaczymy jak z pozostalymi kwestiami się uporamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze marzyłem wystartować w takiej bitwie (a marzenia trzeba ziścić!), ciągle tego nie robiłem bo brakowało mi umiejętności, teraz wydaje mi się że może podołam i może nawet skończę prackę na czas xD

 

Nagrody nie są najważniejsze (po za tym i tak nie wygram xD ). Musze wziąść udział w jakiejś, może zdrapce by wygrać kompa, przydałby się nowy na bitwę, bo mój to 2 letni staruszek, złożony z części które odsprzedali mi po okazyjnej cenie kumple :D hehe

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że nagrody muszą być, jeśli ktoś chce się bić bez nagród to ma możliwości w minibitwach i challenge cornernerach. Sadze ze lepiej zacząć bitwę później ale z nagrodami bo to jednak tez świadczy o prestiżu konkursu. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to było by świetnie gdyby udało się załatwić tak jak ostatnio w nagrodę staż w jakiejś porządnej firmie. (najlepiej aby przypadał po zakończeniu konkursu w wakacje ) To nagroda o która warto walczyć>> nieporównywalna z jakaś tam kartą graficzną czy tabletem pentagrama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale Bitwa najwczesniej ruszy na poczatku kwietnia. Zobaczymy jak z pozostalymi kwestiami się uporamy. "

 

Super. Gdybyś mógł napisać jeszcze na +\- ile będzie trwał, to będzie Genialnie.

 

tak jak ostatnio w nagrodę staż w jakiejś porządnej firmie. (najlepiej aby przypadał po zakończeniu konkursu w wakacje ) To nagroda o która warto walczyć>> nieporównywalna z jakaś tam kartą graficzną czy tabletem pentagrama...

 

No... dla tych którzy taka prace maja ta nagroda jest bezwartosciowa, moim zdaniem szkolenia sa najmilsza czescia tego typu nagrod. Nigdy nie za duzo papierków :) Nagrody są fajne, ale chodzi chyba glownie o to zeby mozna bylo sobie coś wpisać do CV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też! :D jest taka sexi! :D

i do tego jeszcze pod loginem 3D Award ^^ czego więcej chcieć :D

 

Nagrody to akurat mnie najmniej rajcują, ja zawsze chciałem mieć ta statuetkę, nawet jeżeli nie jest prawdziwa;D

 

dla mnie zawsze statuetka wydawała się najważniejsza w tego typu konkursach :)

 

No statuetka rządzi :D Tak wysoko nie mierzę, na razie wystarczy mi po prostu pierwszy raz wystartować ^^

 

Już się nie mogę doczekać jaki będzie temat i co zaprezentują uczestnicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności