Skocz do zawartości

Nowa Bitwa2D (#09) /3D (#15) - sonda!


adek

Nowym tematem kolejnej Bitwy 3D/2D powinien być:  

410 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nowym tematem kolejnej Bitwy 3D/2D powinien być:

    • Sporty przyszłości
      23
    • Obcy w mieście
      29
    • Kryzys
      32
    • Niezrealizowane idee, pomysły, wynalazki
      54
    • FAIL
      46
    • Nowa nadzieja
      35
    • Po ciemnej stronie lustra
      85
    • Ostatnia sekunda
      84
    • Alter ego
      14
    • Last performance
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po ciemnej stronie lustra jest w top 3 więc można już konczyć sondę zanim się to zmieni :D

 

a tak serio to jak długo ta sonda będzie trwała? nie widze żeby było ustalone kiedy sie konczy?

I w przybliżeniu po jakim czasie od zakończenia sony bitwa wystartuje? Bo nie wiem czy już rzucać wszystko czy moge jeszcze pojeździć na rowerze :D XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w przybliżeniu po jakim czasie od zakończenia sony bitwa wystartuje? Bo nie wiem czy już rzucać wszystko czy moge jeszcze pojeździć na rowerze :D XD

 

I jak bardzo spinać się się z komerą?

Spać czy nie spać, oto jest pytanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś już tam wspomniał, że przed głosowaniem znany jest wynik sondy, - a to dlatego że przechodząc do wątku z "newsa" user jest niezalogowany i widać dotychczasowy wynik sondy, a to z pewnością wpływa na decyzję... nikt nie chce głosować na przegrany temat, no nie..? (chyba)

 

Kryzys.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś już tam wspomniał, że przed głosowaniem znany jest wynik sondy, - a to dlatego że przechodząc do wątku z "newsa" user jest niezalogowany i widać dotychczasowy wynik sondy, a to z pewnością wpływa na decyzję... nikt nie chce głosować na przegrany temat, no nie..? (chyba)

Ja jestem zalogowany gdy tak przechodzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobaja mi sie niezrealizowane pomysly i wynalazki ale nie glosowalem na nie zeby podtrzymac "lustro". Ten temat jest rowniez niezly i powinno to byc pole do stworzenia na prawde zakreconej pracki.

Kryzys i nowa nadzieja, to jakies takie kluskowate :P

Edytowane przez Muddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten system "wyłońcie kilka tematów a my sobie wybierzemy któryś z nich", to raczej do wymiany jest :)

Dostajemy marchewkę pod zęby, żeby zaraz mieć ją zabraną i zjedzoną przez dającego. Nieładnie. ;)

Imo powinna być druga tura, jak w wyborach prezydenckich. Tydzień jedna sonda, tydzień druga z pierwszymi powiedzmy czterema tematami wyłonionymi w poprzedniej sondzie.

Albo wybierają moderatorzy (tak to według mnie powinno wyglądać), albo wybierają użytkownicy, albo wychodzi takie nie wiadomo co, żeby później jedni i drudzy mogli na siebie zwalać odpowiedzialność, że taki a nie inny temat został wybrany. :)

Edytowane przez RA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polot to może jakiś ma ale jak już było wspominane - podobny temat już był.

 

Właściwie pomysłów do tego jest naprawdę wiele lecz jak sobie tak myślę, to większość z nich trochę nie ma sensu z punktu widzenia CG bo łatwiej i lepiej byłoby po prostu wykonać dobre zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nie rozumialem osobnych tematow do 2D i 3D (pozniej polaczonych - z reszta sensownie - w jeden) tak teraz nie rozumiem sensu tej sondy, w ktorej temat z najwieksza iloscia glosow i tak najpewniej nie zostanie uzyty :D

 

z kad to wiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dylemat między ostatnią sekundą, lustrem, obcym w mieście jednak ostatecznie zdecydowałem się na wynalazki. Pomysł połączenia tematów też mi się podoba. Czekam na wynik sondy no i oczywiście rozpoczęcie bitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności