Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

oo polka dot, też w to grałem ale po paru miechach się znudziło, chociaż bardzo mi się podobało to gdy robiłem ogromną flotę i nikt mi nie mógł podskoczyć :D

 

Ja polecam Fallouty wszystkie w sumie.

Borderlands

Diablo II

Stalker wszystkie części

Metro 2033

 

Jeszcze raz polecam Borderlands, jeżeli macie z kim grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

Diablo 2 owszem, ale juz Borderlands nie dalem rady. Moze tez dlatego, ze samemu gralem, ale i tak... nagrindowalem sie w WoWie ;)

A no lubię :D, kiedyś możemy spróbować pograc w Borderlands, np jak dwójka wyjdzie bo jedynkę to z 4 razy już skończyłem, albo Rage jak będzie co-op dobry.

W WoWa też grałem ale tak z 3 miechy, później mi się znudził :P

Ogólnie z mmorpg to dobrze wspominam lineage 2 i silkroad jak jeszcze nie było botów tyle.

 

Kurde teraz nie mogę się doczekać Diablo III i Mass Effect III :)

A najgorszy cios dla mnie że serwery Demon's Souls zamykają chyba w październiku :( ahh przy tej grze to dopiero się siedziało ;d

 

Edit:

co znalazłem :D http://playforceone.com/pf1_games.php?mygame=The+Bitcher (18+)

Edytowane przez Arthus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasine skonczylem Mass Effect 2, fajne to, widac ze EA jest producentem...

troche jendak krotka gra.... lekko sie zawiodlem....

 

!!!-troche spoiler-!!!

 

przeszkadzalo mi ze okolo 80% gry to rekrutowanie zalogi i pomagania im a raptem 20% pozostalo na zalatwienie Collectors i Reaperow..... a ostatnia misja byla zdeeeecydowanie za krotka..... no i nie udalo mi sie poigraszkowac z Miranda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem przyjemność/nieprzyjemność grać w Crysisa 2. Słaba to gra, choć z jakiegoś powodu ją skończyłem, nie wiem co było powodem, że nie olałem tej gry po pierwszych dwóch rozdziałach. Gra jest okrutnie nudna i wtórna, fabuła nie wciąga, a kosmici wyglądają jak Earthworm Jim, chyba tylko grafika sprawiała przyjemność :\ A jednak przeszedłem, hmmmm :]

 

Bulletstorm za to mnie oczarował. Dużo interakcji z otoczeniem i humoru na poziomie nie spotykanym zbyt często w grach (przynajmniej ja takiego nie widuję). Bardzo odświeżająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem przyjemność/nieprzyjemność grać w Crysisa 2. Słaba to gra, choć z jakiegoś powodu ją skończyłem, nie wiem co było powodem, że nie olałem tej gry po pierwszych dwóch rozdziałach. Gra jest okrutnie nudna i wtórna, fabuła nie wciąga, a kosmici wyglądają jak Earthworm Jim, chyba tylko grafika sprawiała przyjemność :\ A jednak przeszedłem, hmmmm :]

 

Bulletstorm za to mnie oczarował. Dużo interakcji z otoczeniem i humoru na poziomie nie spotykanym zbyt często w grach (przynajmniej ja takiego nie widuję). Bardzo odświeżająco.

 

Informacja do wszystkich tych hejterow Crysisa 2, ta gra jest stworzona pod multi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebezpiecznie mnie wciągneło Elder scrolls IV: Oblivion

 

Tylko czekać aż wciągnie Cię Skyrim, jak tylko wydadzą :P Też grałem i wiele razy przeszedłem Obiliviona, po prostu uwielbiałem czaić się w tych jaskiniach i co bandyta się nie pokazał na widoku, strzał i taka cicha eliminacja całej szajki :D

 

Obecnie gram w HoMM 5 (kampania z Agraelem rlz!) i trochę w Disciples III, ale tutaj już nie ogarniam wszystkiego, nie wiem jak sprawdzić ile jest jednostek atakujących, nie wiem jak sprawdzić do czego są białe pola, a jestem leniwy na szukanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastion - Oł My God its Ołsum!! Wlasnie skonczylem (no dobra, moja dziewczyna skonczyla a ja patrzylem bo mnie odgonila od komputera). Gra ma swietną historie, genialną narracje i jeszcze lepszy soundtrack (ktorzy sobie przy okazji kupilem w pakiecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastion niezly, chwile pogralem, pogram wiecej jak bedzie czas

From Dust tez bardzo fajna gierka, zabawa w boga, cos ala populous, wkurza troche tylko konwesja z konsoli, zadnych opcji zmiany grafiki i do tego te zabezpieczenia ubisoftu..

Frozen Synapse - najlepsza gierka ostatnich miesiecy w jaka gralem, po recenzje zapraszam tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa juz pierwsze recenzje deus exa, szczerze to spodziewalem sie ze oceny beda znacznie wyzsze i gra zmiecie wszystko, ale i tak nie jest zle... wychodzi na to ze gra jest po prostu solidna ale bez fajerwerkow

Ja pamiętam oceny pierwszego Deus Exa na poziomie 8/10 i jakieś narzekania na różne pierdoły, a jednak stał się kultowy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa juz pierwsze recenzje deus exa, szczerze to spodziewalem sie ze oceny beda znacznie wyzsze i gra zmiecie wszystko, ale i tak nie jest zle... wychodzi na to ze gra jest po prostu solidna ale bez fajerwerkow

 

wow, czyli spodziewałeś się samych 10/10? ;) Z tego co widzę to oceny bardzo rzadko spadają poniżej 9/10. Ja osobiście jestem strasznie zaskoczony tak wysokimi ocenami, aż się zainteresowałem tą grą, może kiedyś zagram. Wcześniej po gameplayach jakoś nie specjalnie robiła na mnie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mam pytanko, gra/grywał ktoś w Guild Wars?

Bo po zobaczeniu gameplaya z dwójki http://www.youtube.com/watch?v=O5AphNS1a8k jestem podjarany jak mała świnka, wygląda bardzo dobrze to, spóźniona premiera tylko męczyć będzie mnie i w sumie dawno nie grałem w żadnego mmorpg, ale jeśli faktycznie ten Guild Wars taki dobry, trzeba będzie się tym zainteresować (czyt. potracić trochę życia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w GW i dodatki przez ładnych parę miesięcy, bardzo fajny co-op RPG z pięknymi miejscówkami i fajnym klimatem, w PvP niezła taktyczna nawalanka. Nie wiem czy GW2 ma być pełnoprawnym mmo, ja i tak już nie mam czasu na takie rzeczy ;)

 

Póki co delikatnie napocząłem DXHR i bardzo mi się podoba. Bardzo podobny do DX w wielu aspektach, no i świetnie sprawdza się jako gra skradankowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autsajder - ja nie gram:P

 

Ale ostatnio zainstalowałem grę Oblivion która mi się cholernie spodobała dla fanów RPG to obowiązkowy tytuł:)

Jest tam bardzo rozległy świat , prawdziwy olbrzym i tak się zastanawiam czy on został wygenerowany jakoś automatycznie czy zrobiony ręcznie?

Oczywiście oprócz lokacji, ale samo ukształtowanie terenu lasy, góry itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem DX:HR, coś fantastycznego. Gra wybija się wieloma rzeczami i ustanawia nową poprzeczkę, choćby w kwestii oddawania hołdu klasykom. Z drugiej strony autorzy nie zawahali się pójść swoją drogą i wyszło im to bardzo dobrze. Chyba jeszcze nie było takiej gry, która tak sprawnie wychodziłaby na przeciw potrzebom braci pecetowej i konsolowej. W moim rankingu DX:HR stoi o klasę wyżej niż wszystkie tytuły oceniane przez "branżę" jako dobre i bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem DX:HR, coś fantastycznego. Gra wybija się wieloma rzeczami i ustanawia nową poprzeczkę, choćby w kwestii oddawania hołdu klasykom. Z drugiej strony autorzy nie zawahali się pójść swoją drogą i wyszło im to bardzo dobrze. Chyba jeszcze nie było takiej gry, która tak sprawnie wychodziłaby na przeciw potrzebom braci pecetowej i konsolowej. W moim rankingu DX:HR stoi o klasę wyżej niż wszystkie tytuły oceniane przez "branżę" jako dobre i bardzo dobre.

Podpisuję się pod tym oboma rękoma. Ogromny plus dla twórców za motywy nawiązujące do pierwszego deusa ( muzyka w radiu, prośba o niewchodzenie do damskiej ubikacji :D, itd, itp :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titan quest był raczej nudny. Torchlight za to bardzo ładnie naśladuje diablo. A pies sprzedający biegający do miasta to super pomysł.

 

No ja gram w deus exa. Badziewny port z konsoli jeżeli chodzi o sterowanie i smużenie myszki, jak i również design postaci dość przedszkolny, jednak gra bardzo wciąga, bardzo. Tylko jak ja nie lubię bossów - to takie denne i stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo Titan Quest podobał. Przeszedłem całego, grając po sieci razem z bratem i grywalność bardzo zbliżona do Diablo. Tak więc dla fanów hack'n'slach pozycja obowiązkowa.

 

A co do samych cRpg'ów to niestety wszystkie nowe pozycje mnie zawsze rozczarowują. Dlatego ja ostatnio zacząłem grać w Baldur's Gate 2 wraz z całą masą megamodyfikacji i pomniejszych dodatków. W międzyczasie pogrywam też w Football Managera 2011.

 

Z pozycji, na które czekam: Battlefield 3, Batman Arkham City (obie już zamówione), Diablo 3 oraz nowy FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za lekki off, ale mam pytanie. Planuję zakupić Battlefield 3 Edycja Limitowana (pc), czy ta wersja będzie dostępna normalnie w sklepie po premierze, czy muszę ją zamawiać przed premierą? Do Empiku mam rzut beretem, więc bardziej mi pasuje do niego podskoczyć niż zamawiać przez neta i czekać na przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem grę przez neta w empiku. Wybrałem odbiór osobisty w salonie. Wtedy jak juz wyjdzie dostaje maila ze mam przyjść do salonu. Podchodzisz do obsługi klienta i mówisz imię i nazwisko na które była zamawiana gra. Na maila zawsze podają nr przesyłki jednakże nigdy o to mnie nie pytali. Dostajesz przesyłkę i idziesz do kasy :)

 

 

Wysłano z telefonu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności