Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever Reveal Trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wskazuje na to, że prawdopodobnie najdłużej powstająca w historii na świecie gra komputerowa, mowa oczywiście o Duke Nukem Forever będzie miała swoją premierę już w maju tego roku. W sieci pojawił się również oficjalny trailer tej gry.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1583

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czy tylko ja mam takie wrażenie czy ta grafika jest jakby sprzed paru lat ? Nie wiem czy ta gra będzie miała coś w sobie ale trochę naiwne to to - te teksty nie elektryzują tak jak kiedyś - wygląda jakby ktoś starą jakość chciał wrzucić na aktualny rynek. Mimo wszystko wierzę, że ta gra jednak będzie miała to "coś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak pamietam te wieczory z DN3D (pamietam, ze czytalem to fonetycznie hahaha), te straszne potwory i te...damy lekkich obyczajow ;) To bylo cos ! Grafika jak grafika mam nadzieje, ze bedzie tyle samo radochy z samego grania bo pamietam, ze jak zaczalem grac w duke'a to quake byl juz na rynku a mimo to czesciej gralem w niego.

Edytowane przez velopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ocenzurowane siki w njusach :D

 

Ciekawi mnie czym różni się 'fucking' napisane od wymówionego? Myślę i wymyślić nie mogę, a jednak twórcy tegoż nagrania różnicę widzieli.

Jak dla mnie to od całości bije strasznie hipokryzją.

Krew, śmierć, epatowanie bezsensowną agresją i dosyć drastycznymi obrazami/potworami? OK. Siki i piersi - nie.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrrszalony - Ale ta gra nie jest jakims wyjatkiem. Pierwszy raz spotkales sie z cenzura? W samej grze jej nie ma. Pojawia sie w trailerze pewnie ze wzgledu na jakies glupkowate wymogi. Czy ta cenzura traileru wplynie jakos na gre? Zwlaszcza ze i tak wszyscy wiedza co jest za mozajka i co mowia gdy piszczy. Jesli jeszcze ktos nie widzial wczesniej - zdecydowanie pozbawiona cenzury prezentacja (na poczatku nudza, ale sie rozkreca), bez mozajek i z ostrzejszym zakonczeniem, a pan prezentujacy zwraca sie do tlumu per "mother fuckers" i tez nikomu chyba psychika od tego nie wysiadla:

 

http://www.youtube.com/watch?v=0-97N6jNKb4

 

Rozumiem cie doskonale, tez mnie denerwuje ten idiotyzm z cenzura ale tak juz to sobie ludzie poukladali. Do dzis nie wiem czemu mozna pokazac cala piers ale sutka nie. Albo, ze goly tylek wywoluje oburzenie ale w stringach juz nie tak duze, choc wyglada identycznie nie liczac mikroskopijnych sznureczkow.

Ludzie sa obludnymi hipokrytami po prostu. Cenzuruja siki ale sceny urywania glowy juz niekoniecznie. W GTA musieli zlagodzic sceny z seksem, ale strzelanie i brutalnosc calosci przechodzi na luzie (przy okazji - jest to miasto w ktorym WSZYSTKIE dzieci wyjechaly na wakacje akurat. Co do jednego. Babcie jednak mozna przejechac - nie zalapala sie na okres ochronny :D).

Co tam GTA - nasz Wiedzmin tez ma walke na miecze, krew sika, znalazlo sie miejsce nawet na dobijanie ale jak przychodzi do seksu to jak w polskim kinie - nagle kamera przesuwa sie z boku lozka pokazujac nie wiadomo po co podloge i odkladany miecz. Co tam ghule i utopce, co tam duchy i demony, krwawa laznia - seksu nie mozna pokazac. Ale jakos nikt sie nie oburza, ze to bez sensu, mimo ze jest to tak samo durnowate jak mozajka na sikach. Wszyscy wiedza o co chodzi ale nie pokazemy bo... No wlasnie, bo co? Bo sa takie glupie reguly i tyle. Nawet na max3d ktorego jestes moderatorem sa cenzurowe bezsensy, przez ktore nie moge napisac "c e c h u j a" bo mi zrobi "cec***a"...

 

Cale to zamieszanie wokol kategorii wiekowych - spotkal sie ktos kiedys z tym, ze poprosili go o dowod przy zakupie gry? Nie? To po jaka cholere te cale kategorie? Rodzice chyba nie sa totalnymi roslinami i majac na pudelku strzelajacych do siebie zolnierzy wiedza, ze nie kupuja gry edukacyjnej. A jesli nie, to i tak im juz nic nie pomoze. Albo wpisywanie daty urodzenia przed wejsciem na strone jakiejs bardziej brutalnej gry - czy kogos to powstrzyma? Czy producent na prawde czuje sie z tym lepiej? Tylko generuja trzy kliki wiecej zanim sie szczeniak dorwie do wypruwania flakow.

Dlugo by o tym mozna, ale to tak niczego nie zmieni.. Wot, duraki.

 

HAIL TO THE KING, BABY! ;)

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi, ja to wszystko wiem. Pierwszy raz w życiu zobaczyłem cenzurę moczu i mnie skręciło.

Ostatnio oglądałem dokument o tym, jak w Australii panie masowo operują sobie wargi sromowe mniejsze, bo uważają, że coś z nimi jest nie tak. A dlaczego? Bo w gazetach itd wszystkie mają tam tak ładnie pochowane (photoshopem, bo cenzura zakazuje pokazywania ich wystających). I tu i tu dochodzi lub dochodzić będzie do patologii :/

Wybaczcie taki odjazd, ale akurat cenzura to duża cześć tego trailera, więc chyba jakoś bardzo nie odbiegłem ;)

 

Co do cenzury na max3d to sam jestem za jej zniesieniem, ale to nie moja piaskownica, więc się nie rozpędzam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... pograłby człowiek, ale dzieciak 2 letni po domu już lata... i z perspektywy rodzica takie gry odpadają... Nie mogę wyjść z podziwu jak moi rodzice utrzymywali ten stoicki spokój jak napierałem w Mortal Combat i wrzeszczałem z kumplami "dobra teraz urwę Ci głowę!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papa Pio - u mnie biega prawie czterolatek - po prostu zagraj jak pojdzie spac i tyle :)

Poza tym jak sadze nie wyrosles na maniakalnego morderce tylko dlatego ze grales w takie gierki, prawda? Dla kontrastu w jednym z dokumentalnych filmow wypowiada sie amerykanski zolnierz napierniczajacy z ogromnego dziala po stokach gor w Afganistanie, ze on byl wychowany w totalnym oderwaniu od przemocy, nawet niektorych kreskowek mu nie pozwalali ogladac. A teraz jest w armii i rozwala w drobny mak prawdziwych ludzi z prawdziwej broni...

 

Levus - Co tam takiego STRASZNIE dolujacego widzisz? Zobacz ilu uzytkownikow ma minecraft i popatrz na grafe. Gry maja dostarczac zabawy - a z tego co widac DN na brak popularnosci nie bedzie raczej narzekal.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D nie mam zajawki bo fpsy i podobne jakoś mnie nie jarały nigdy. Może dlatego nie dociera do mnie jakaś magia wspomnień która gdzieś sie tam ukrywa głęboko.

Tak czy siak.. strona wizualna całej zabawy wygląda bardzo, bardzo biednie. Żywcem przeniesiona z lat bardzo odległych. To jest po prostu brzydkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levus - Co tam takiego STRASZNIE dolujacego widzisz? Zobacz ilu uzytkownikow ma minecraft i popatrz na grafe. Gry maja dostarczac zabawy - a z tego co widac DN na brak popularnosci nie bedzie raczej narzekal.

 

Graficznie sutów nie zrywa, zobacz choćby na tą świnię z kłami, zresztą nie tylko.

Pabulo dobrze napisał, "to jest po prostu brzydkie", może nie tyle z innej epoki, ale niskiej jakości.

Ale porównanie z minecraftem pod kątem grafiki chyba troche nietrafione jednak.

Jednak racja, jeśli duke będzie ubogi graficznie a bogaty w dobry gameplay to ja to kupuję i tak,

zresztą nie tylko ja.

 

Ale co ma zabawa do popularności?

Wiadomo, że Nowy Duke Nukem 3D to złota kura i sprzedaż będzie dobra, ale nazwijmy tę grę Monsters From Space i już tak popularnie i ślicznie nie będzie.

Chodzi o to, że odejmując markę, czy ta gra będzie solidna, tak jak jej prequel sprzed lat.

 

Poczekamy zobaczymy, jak napisał carlosss na początku wątku, jeszcze nic nie wiadomo:p

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie, trochę weryfikacji własnych informacji, potem krytyka...

 

Gra powstaje w duże mierze z wykorzystaniem stuffu stworzonego jeszcze przez 3DRealms - nie dziwcie się więc, że dostajemy grafę z "ery przedkryzysowej" i przestarzały silnik. Ja w każdym razie nie narzekam.

 

Co do premiery - można spać spokojnie, Gearbox jest porządną firmą. No i ta gra to świetny materiał pod bicie rekordu w ilości wydanych DLC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak przynosilem kompa z monitorem co tydzien do mojego kumpla abysmy mogli polaczyc sie przez RS-a i przezywac godziny niezapomnianej rozrywki w duke nukem.

To byla moja pierwsza przygoda w multiplayer fpp...niezapomniana, jedna z najlepszych...duke + dobry browar i nasze serce wypelnialy sie swietlista radoscia, na ksztalt tej widocznej na pocztowkach z Hesusem.

Tak niewiele trzeba aby osiagnac stan, ktory inni probuja chocby musnac godzinami medytacji;)

 

Nie widzielismy wtedy zbyt wielu przeszkod, kazda niedogodnosc wpisywala sie w czesc zabawy. A potem kolega poznal zbyt fajna dziewczyne, zbyt dobrze sprawdzala sie w czynnosciach objetych klauzula poufnosci i nasza Djukowa przygoda rozplynela sie...

bysmy po wielu latach mogli sprawdzic swoja czujnosc w Quaku, zarzynajac sie w kafejkach internetowych;)

 

Piekne chwile, choc wk..., ze w kafejce nie mialem nigdy kasy na wiecej niz jedna cole z cytryna;)

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności