Skocz do zawartości

Man of Steel - teasert trailer


Tomasz_87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

przeżyłem ruskich bohaterów z pałatkami, przeżyje amerykańskich w pelerynkach z parad geyowskich... komiksy i gry to przeżytek... poproszę o coś świeżego i natchnionego (ale nie ilością zabitych na premierze)... młodzi wizjonerzy....:)))... czas na coś waszego, a nie odgrzewane ziemniaczki na kolację....od Wuja Sama....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby nie wiem jak realistyczny (naturalistyczny) starałby się być film, to nie sposób traktować na serio bohatera w obcisłym kombinezonie i czerwonej pelerynce. Batmanowi moim zdaniem się to udało, ale tutaj po prostu nie jestem w stanie tego kupić. Już sam fakt pozostawienia w powietrzu przez Supermana dwóch pasm a'la odrzutowiec jest dla mnie komiczny. Nie mówię, że film będzie zły, ale żeby opowiadać to tak serio... come on!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać Spidermana uwielbiam, Batman jest ok. Natomiast nigdy, ale to nigdy nie lubiłem supermana. Ta postać zawsze dla mnie była zbyt idealna i miała za mało słabości. Do "czarnej listy" dodałbym jeszcze "Kapitana Amerykę", który może się podobać chyba tylko Amerykanom. Jeśli ten film spodoba mi się to będę w ciężkim szoku, bo sama postać jest u mnie od razu na starcie skreślona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jesteście na bieżąco, Lobo powstaje ma go zagrać Dwayne Johnson, reżyseruje koleś od kina familijnego dla dzieci i uwaga, najlepsze... film będzie miał kategorię PG 13

Chcieliscie ekranizacje prosto z Hollywood to macie .;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy sami hejterzy tutaj?

Ja dla odmiany napiszę, że podoba mi się projekt kostiumów, kadry w trailerze są fajne i dobrze wróży ta zimna kolorystyka.

Osobiście też uważam, że 'S' w logo też jest dość interesujące: płynne, mniej czytelne, bardziej jak symbol niż litera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superman zawsze był patetyczny i nudziarski, więc film w takim stylu może mu wyjść na dobre, poprzednie ekranizacje wyglądały głupawo...

 

Kibicuje i mam nadzieje, że mnie pozytywnie zaskoczy, nawet jeśli nie przepadam za tym herosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superman to dla mnie jeden z infantylniejszych superherosów, więc takie "realistyczne" przedstawienie może mu wyjść na dobre. Ja się jaram, chociaż te dwa "odrzutowe ślady" i noszenie majtek na spodniach nie ułatwia sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności