Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

SWRSC wszystko fajnie oprocz lozka, takie kanciaste i nienaturalne + te poduszki dmuchane dziwnie wygladaja. jakas lampka by sie nad prysznicem przydala.

 

bartasm kiepsko wkomponowane (porownaj cienie) nie jestem tez pewien co do perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo,

dzieki chlopaki :)

to nie jest LWF to tylko levele w photoshopie, fikol zgadl :D

 

a hc piter to siusiak bo powiedzialem mu zeby dal syfiasta aberacje i uwierzyl ze to bedzie wygladalo spoko, a wyglada na pokoik w burdelu ;)

 

elo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoL !

dzieki chlopaki :)

to nie jest LWF to tylko levele w photoshopie, fikol zgadl :D

 

a junior to pindol bo umie tylko przepalac rendery i robic takie wneki nad schodami ze mozna glowe stracic wchodzodzac i schodzac i wogole render mi sie nie podoba, scena tez nie !!! ;D

 

Elo !

[+] hehe wkoncu ktos go wysmial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo,

dzieki chlopaki :)

to nie jest LWF to tylko levele w photoshopie, fikol zgadl :D

 

a hc piter to siusiak bo powiedzialem mu zeby dal syfiasta aberacje i uwierzyl ze to bedzie wygladalo spoko, a wyglada na pokoik w burdelu ;)

 

elo!

 

buehehehehehehehehe!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba podchodzi pod zaśmiecanie wątku, ale co mi tam :) Dla zabawy machnąłem sobie Weighted Companion Cube z Portala. Ktoś ma pomysł, jak zrobić lepszą rdzę? ta jakoś tak niekoniecznie dobrze wygląda...

 

cubeps8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionix nie uważasz że lampa jest zbyt blisko tych czerwonych szafek?? po za tym spoko :)

 

 

Takie szybkie rendery z pracy :) tylko 1 projekt po części mój (ten pierwszy) a reszta już tylko moja wizualizacja :)

 

Sufity są powleczone folią.. stąd gdzieniegdzie refleksy :) nie muszę chyba mówić, że piekielnie droga ta folia :)

 

sala3vipfinfa9.th.png sala2wersja2copybb1.th.png sala2nowawerrsjasofbp2.th.png

Dodam że miałem tylko dzień na każdą wizke (modeling + render)

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień to mało?
- pozwoliłem sobie zedytować :P

no dużo to też nie jest :) No i jak ci architekt wnętrz zmienia 5 razy wersje finalną na dzień to też czas leci :) pochwalę się że kamuchy ręcznie modelowane :D co do kamyczka (no oczywiście multiplikowane) jakoś mi displase zawalał czas renderów :) (z dip dawało mi 13h a z modelowanymi kamyczkami... no trochę miej 8h :)

dodam że mam do dyspozycji Semprona 3Gh + 1Gb RAMu :) resztę dopowiedzcie sobie sami... szczęście że kupuje nowy sprzęcik :) :* :) - oryginalna rozdziałka renderu to 1000x750 px

P.S.

źle sie wyraziłem te 2 ostatnie to w jeden dzień powstało :) ale what ever :P

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie sadziłem ze sie az tak spodoba. Dzięki za komenty. Daje renderki z maxa, potem to juz suwaczkami w PSie pyk pyk :) Głównie żółte i niebieskie kanały w Color balance .Ale i tak mi sie wydaje ze przesadziłem.

fikołek - scene dosc dawno sciagnałem a teraz nie umiałem znaleźć..

max1np3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności