Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

Pionix- no jest super ! jedynie coś Ci się porobiło z textura na sofie(chyba to od tillingu) w pierwszym renderze.

 

peter_f- widać Pionix Cie tam meczy z tymi wizkami, zamiast samoloty modelować ;)

Edytowane przez JunioR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pionix: Ci powiem, ze fajny projekt, ale zimno tam strasznie u Ciebie. ;)

 

Peter_f: Faktycznie bardzo "pionixowo". ;)

 

Artur: no całkiem całkiem, jeszcze troszkęw PSie by można podkontrastować. ;)

 

Jli: Nie za jasno? Brakuje mi jakiegoś takiego akcentu, wyraźnego cienia gdzieś. Wszystko to wydaje się troszkę taką jasną plamą. :) Projektowo bardzo fajnie.

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeMS - ja sobie czasem wrzucam obrazek do PS i w levelsach suwam strzałkami z wciśniętym altem. Pomaga się zorientować gdzie jest zadeptane.

 

peter_f - tak z czystej ciekawości: jak się w takiej podłodze wymienia świetlówki? :DD

Edytowane przez remanent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remanent strzelał będę - taśma LED ~ 100tys h czasu pracy (dane producenta) - więc spokojnie jakies 80tys powinna statystycznie wytrzymać. Zakładając że będzie świecić jakies 2-3h dziennie, o wymianę będzie się martwił twój prawnuk. Jest jakies 60-70 lat czasu na zastanowienie się nad tym problemem, wiec coś się wymyśli.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remanent strzelał będę - taśma LED ~ 100tys h czasu pracy (dane producenta) - więc spokojnie jakies 80tys powinna statystycznie wytrzymać. Zakładając że będzie świecić jakies 2-3h dziennie, o wymianę będzie się martwił twój prawnuk. Jest jakies 60-70 lat czasu na zastanowienie się nad tym problemem, wiec coś się wymyśli.

 

:D

Właściwie to nawet i sto lat ciągłego świecenia w warunkach idealnych :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionix kazał to wrzucam ;)

 

lazienkar.jpg

 

brakuje tylko żeby sciany były zbryzgane krwią a na srodku przed drzwiamni stał koles z tasakiem i maską - to jest moje peirwsze wrażenie - czyli potrafnie zimno, siedząc w takim pomieszczeniu czułbym się jak opuszczony przez cały świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt nie mój, choć chciałbym umieć tak odważnie projektować :)

Pionix: Teksturę poprawię na pewno Pitku :)

!Ewert: kamienie to meshe rozrzucone scriptem.

remanent: ściągasz szybę (leżącą na płaskowniku) i wąż ledowy do wymiany :) Z resztą, jak napisał Loki, jest sporo czasu aż coś walnie

M4cus: jak napisałem powyżej - projekt nie mój (a szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przepalenie na pierwszym planie mi sie nie podoba. Troche dziwnie wyglada tez sufit po lewej. Moglbys tez IMO poprawic teksture podlogi i szafki, tudzież doswietlic :)

 

Ok Raju całość tudzież doświetlę. Sory ale niemogłę się powstrzymać ;)

Wiem trochę przepaliłem, ale wynika to raczej z złej kalibracji monitora :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, muszę tu częściej zaglądać, narobiłem sobie zaległości od zeszłego roku i teraz już za późno żeby chwalić prace sprzed kilku tygodni, a sporo było perełek :) Ale mam pytanie odnośnie płytek we wnętrzach (najczęściej łazienkach, ale też w kuchniach) - robicie je częściej jako płaskie plane'y (z teksturą diffuse, reflect, bump, disp) czy modelujecie geometrią (płytkę z połową fugi i potem *siup* snapowanie instancji)? Ja przy ostatnich swoich pracach używałem modelowanych bo jakoś łatwiej było mi je dopasować (do siebie, do krawędzi ścian itp) niż męczyć się z mapowaniem uvw, ale możliwe że po prostu nie umiem ich szybko i porządnie zmapować a to jest lepsza metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś prosto z maxa, i mam pytanie ma ktoś dobry sposób na materiał zasłon? Tutaj użyty Vray2sidemtl z białym materiałem i jakoś średnio mi to podchodzi.

 

Pozdrawiam

 

95185307.jpg

Edytowane przez hiroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności