Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość szysia565

Teraz coś ode mnie... Buduję biurko, i kiedy już policzyłem sobie wszystkie wymiary jakie potrzebuję, znalazłem w garażu trochę materiałów, a część dokupiłem, to... postanowiłem zobaczyć jak to będzie wyglądało. Model nie jest powalający w szczegółach, ale przynajmniej ma prawdziwe wymiary. A taki był mój cel.

 

6hp5bn.jpg

 

Chętnie przyjmę wszelkie uwagi :)

 

Ps. Klawiatura to coś NA BAZIE M-audio keystation 88es, ponieważ nie chciało mi się dokładnie modelować, natomiast głośniczki to takie z wyobraźni - minutka modelowania. Nic specjalnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie znam, ale zastanawia mnie zlew ? Normanie tak się robi połączenie kamienia z dziurą?

 

Tak. Ogólnie ta wizka jest w 100% jako koncepcja klienta. Nic od siebie nie dawałem.

 

zlewozmywak.jpg

 

soska - bardzo fajne szaderki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

Bielik93 Nie... Tak się może wydawać, ponieważ szerokość to 158 cm. Natomiast wysokość półki na klawiaturę, to 60 cm, a blatu biurka 73. Czyli standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziarno rulezz:

view01ps.jpg

 

do mocnego dopracowania. W przerwie od większej sceny:)

W ogóle, to byłbym wdzięczny za rady jak ugryźć nocny interior tego typu, gdzie mamy taki właśnie układ świateł. Czuję, że zejdzie mi trochę na walce z plamami i tym ziarnem:)

Pozdr

Edytowane przez Touch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacry - ciekawy klimat. Większe wrzuć.

Kub@ - A niech Cię...! ;) Maksymalnie realistycznie, zwłaszcza to pierwsze.

Touch - bardzo wysokie nastawy i jakiś LWFik tu widzę.

Edytowane przez pionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kub@ - wymiatasz! A mi kazali w pracy coś wyrenderować - pierwszy raz od daawna coś z wizek renderuje. Miło by było usłyszeć wasze opinie :) płachty na górze nie ma - przypadkowo unhide zrobiłem)

 

render1pp.jpg

 

i wersja z troszkę innym postpro:

render1pp2.jpg

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to sa wlasnie dzialy by byl porzadek wiec nie rob smietnika. Ludzie widzac balagan raczej nie beda chcieli Ci pomoc ale zrobic pozadek. Jak poprosisz o pomoc w odpowiednim miejscu pwnie ktos sie znajdzie kto by ci mogl cos doradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano ano, onyx, ale niezadobre imo - robilem topod inny projekt i okazalo sie nie byc zbyt uniwersalne - za duza korona przez co nie udaje mi sie go uzyc zawsze tka jak cce, msuze zrobic troche szczuplejsze a wyzsze. - kwadratowe liscie i brak galazek powinno zdradzic ze to onyx ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mozna, tylko ze nie bez konsekwencji jak sadze 1. to czas rendera, jak cos jest w tel to nie ma sensu, chyba zeby nadac tylko temu drzewku ktore jest na 1 planie,

2. inaczej gryzie sie przezroczystosc - wydaje mi sie ze ladniej reaguje geometria z translucentem, niz material z opacity na 2 sided material... wlasciwie mi sie na 2 sided wogole nie podoba efekt mzoe cso zle robie... pozatym z gory trzeb zapalnowac czy sie da na opacity - bo trzeba ustawic lisc albo jako plane, albo 2x wiekszy romb, zeby opacity nie okroilo zabardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

Odgrzebałem moją scenkę z przed miesiąca. Parę rzeczy poprawiłem i oto jest wynik 6 i pół godzinnego renderu:

 

salon2copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jlidesign - wymodelować nie wiem jak. w realflow na pewno da się zrobić. tylko kto to potrafi..

Morphe - świetny kolor w cieniu na białej ścianie, dodaje sporo realizmu:)

Bonifatz - super materiał rattanu ale kolor już średni;)

 

ja próbuję uzyskać klimat studyjnych fotografii do katalogów z lat 70, ale nie kadrów z komiksu o człowieku nietoperzu, co myślicie?

 

83147206.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumlaz.jpg

 

Taki test.

Vray 1.5 / ~40min

 

tomek1212m: Ręczniki to gotowce od everów. Ale nie jest to taki problem je zrobić. Można na parę sposobów, między innymi clothem.

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności