Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lol, nielot rozprzestrzenia moją brzydotę. Zupdatowane portfolio będzie niedługo. Tylko ten wirus mnie martwi, możecie napisać dokładnie o jakie pliki się burzy, jak to się draństwo nazywa. Bo mi się nic nie wyświetla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za pomoc, wyglada na to ze jakies pol roku temu wkradl sie jakis skrypt (najprowdopodobniej z winy nieauktualnych wersji oprogramowania hosta) naszczeście wyglada na to że jest on nieszkodliwy, wykasowałem go z kodu, mam nadzieje że już nie wróci. Za wszelkie niedogodnosci soras. W dniu premiery COJ BiB (3 lipca) planuje wielki updejt contentu strony ;P i wtedy zapraszam bo teraz to starocie lezą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no co, każdy w ciągu ostatnich 2-3 lat wysłuchiwał jakie to niektóre polskie gry będą super, dajcie się i nam pochwalić! :D

właśnie, też chcemy się trochę pochwalić ;) a premiera już tuż tuż;)

 

no a trailerków u nas dostatek;)

 

Fr3d3k Afterfall miał jakąś kampanie reklamową?

Edytowane przez e=mc^2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisów już kilka czytałem, chodziło mi o bardziej subiektywną opinię od osób, które miały już jakiś konkretny kontakt z grą. Na podstawie filmików można sądzić, że singiel rzeczywiście będzie fajny, a multiplayerowi niestety dużo brakuje.

PS.

Na stronie Waldka Kamińskiego można już znaleźć kilka modeli z teksturami.

http://pencilofdoom.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj paczkę z kolekcjonerskim COJ:BiB. Gra się miodnie. Klimat wyśmienity. :) To w istocie jest światowy poziom. Jak co jakiś czas łapie się że robili to chłopaki z polskiej wenecji to napełnia mnie duma i ogromny podziw dla teamu. :)

Bajery z wersji kolekcjonerskiej są fajne, szczególnie zapalniczka i piersiówka. Tylko bonus disc chyba był robiony w dniu oddania do tłoczni. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch wieczorach ukończyłem CoJBB, gra jest naprawdę dobra. Na początku ciężko mi było przyzwyczaić się do sterowania, ale gdzieś po godzinie wszystko było już ok. W ogóle nie zwróciłem uwagi na minusy wytykane w różnych recenzjach, a to co mnie najbardziej wkurzało to sprint, który nie jest sprintem i momentalne znikanie ciał ustrzelonych przeciwników i związane z tym przeszukiwanie krzaczorów w poszukiwaniu ich broni i $. Na dłuższą metę było to trochę męczące. Jako całość według mnie świetna gierka, zobaczę jeszcze jak wygląda multi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Właśnie skończyłem CoJ i zaraz zacznę jeszcze raz (na odblokowanym very hardzie). Gra jest superowska. Ma drobne błędy, ale na tle innych gier, w zasadzie nie istnieją. Gratuluję ekipie Techlandu wspaniałego single playera. Multi jeszcze nie obczajałem, ale nadrobię. No i czekam na 3 część! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu wpisach chwalacych CoJ powinien sie tu pojawic wpis w rodzaju:

"Ej, wczoraj sciagnelem CoJ, niby fajne, ale wiesza sie co chwile, chyba mam zlego cracka, podesle ktos linka do dzialajacego?" :D

Sam nie mialem jeszcze okazji zagrac, ale po tym co widzialem i slyszalem rowniez gratuluje ekipie od CoJ'a. Wg mnie swietnie ze gierka dostepna jest przez Steam.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale belkot, nie wiem jak to inaczej skomentowac inaczej.

Zwiezdne wojny... zanim Lucas zaczal sie chwalic, ze figurki z jego filmu beda dodawane do kazdego happymeala to jednak cos nakrecil.

Juz sikam z radosci, ze za 10 lat bede mogl w TVP obejrzec 3 serie serialu „Afterfall:Zemstwa potwora z kanalu” ale najpierw niech pojawi sie jedna dobra gra wokol, ktorej ten cyrk mialby sie krecic. Za duzo oczekuje? Moment przeciez to ma mnie zachecic do wydania kasy na kolejne akcje firmy. Wszystko jasne. A propos, cena emisji akcji rok temu kolo 7zl, dzis 2,5zl. Na pewno zainwestuje, w koncu teraz to moze isc tylko w gore ;)

 

Q1 2010 oznacza, ze juz do Alphy sie zblizacie niedlugo? Jaki ma sens pokazywanie w listopadzie Tech-dema skoro juz wtedy gra powinna byc niemal gotowa.

„W perspektywie jest wydanie, oprócz gry obecnie produkowanej, co najmniej 2 dużych tytułów w okresie najbliższych 2 lat.”

To juz sie ambitnie zrobilo ... tak bardzo. Chyba, ze slowo „duzych” rozumiemy inaczej.

„W IV kwartale 2008 roku oraz w I kwartale 2009 roku rynek sprzedaży detalicznej gier komputerowych odnotował istotny spadek w stosunku do poprzednich okresów.”

To ma dotyczyc sprzedazy na swiecie, w Polsce czy moze firmy Nicolas Games? Pierwsze jest nieprawdziwe, w drugie nie wierze (choc w Polsce nikt calosciowo rynku nie monitoruje), a trzecie by nie dziwilo patrzac na katalog gier NG.

 

Moze inwestorzy lykna wszytko co tam jest napisane. Mnie jakos malo przekonuje. Nic nie dowiedzielismy sie o samej grze, tylko tyle ze firma chce na niej zbic fortune.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e=mc^2

hmmmm no cóż plutko dobrze pisze

"W perspektywie jest wydanie, oprócz gry obecnie produkowanej, co najmniej 2 dużych tytułów w okresie najbliższych 2 lat."

hmmmmm znaczy duże tytuły to AAA ? i co najmniej 2 w ciagu 2 lat? to ile ludzi jest w tym studiu?i w ogóle są to ludzie z życiem jakimś? może nastała era cyborgów? ;) tego sie nie da zrobić nawet jak wszyscy bedą wciągać biały proszek i pracować 24h/dobę i 7dni/tydzień, hmm delikatnie mówiąc ten plan jest nierealny

jakoś dziwnie przypomina mi się Duke ;) gadanie na razie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, PR i tyle, do tego jedyna broniaca na forum tej produkcji osoba Ardeni uciekla od niej jak sz.. z tonącego statku;)... prawie pewne ze 'afterfall', o ile sie ukaże, to juz nie będzie olbrzymie rpg a'la fallout+stalker+ etc, z 200 h gry...

...tylko 'cos' w realiach swiata afterfall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przyznam, że im więcej czytam, tym bardziej zniechęcam się do AF. A zapowiedzi na tym etapie są tak jakby na wyrost, zwłaszcza że w sumie nic nie wiadomo na temat gry i ciężko przewidzieć, jak zostanie ona przyjęta. W każdym razie życzę, aby Im się spełniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co poniżać coś co upadło już wystarczająco nisko ?

 

Prawda jest taka że żadna rozsądna firma nie zaczyna od cRPG'a na takiej skali z takim rozmachem , ten schemat był już tak wiele razy przerabiany , tyle się o tym pisało i po raz kolejny mamy na to dowód , teraz ciężko jest zrobić prostą przygodówkę a co do piero taką grę jaką miał być Afterfall , a przecierz wielu wcześniej juz prubowało i też nic nie wyszło , mógłbym tu wymieniać podobne projekty ale nie ma po co bo tak samo się o nich mówiło , nawet juz dema miał być i nagle wszystko ucichło , to tak jakby ktoś chciał założyć firmę budowlaną i chciał od razu zacząć budować wieżowce....

 

Co tu dużo pisać , porwali się z motyką na księżyc w dodatku twierdząc że wszystko jest już gotowe a przy tym oszukująć ludzi i nie płacąć im za poświeconą pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGames sami się pogrążają. Wstyd coś tak durnego powiedzieć po pijaku przy piwie kolegom, ale żeby coś tak bzdurnego i niepoważnego zostało wyemitowane jako komunikat biznesowy... brak mi słów. Założę się, że za rok oświecony zarząd firmy ogłosi:

"Gry są jak elektryczność - tymczasowa moda" :D

 

CzAK1 >> Myślę, że to nie jest odrywanie się od realiów, tylko zabieranie się do czegoś o czym nie ma się zieloniutkiego pojęcia. To tak jakby urzędnik ZUSu na Podlasiu ogłosił że powstanie tam nowe Hollywood ... bo przebiegle zauważył, że to daje duże możliwości zarobkowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech na start zrobią gre planszową w świecie Afterfalla. Po skacz 'Skacz, króliczku, skacz' nie miałem przy czym pożadnie poturlać kostki :D

 

Niestety ten rynek jest już zajęty :P Neuroshima HEX!!! (albo sama książkowa Neuroshima) Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah! Rusza Comicon Challange II! Ze tak powiem Jedi oficjalnie schodzi na dalszy plan :)

 

http://www.comiconchallenge.com/

 

Ktos jeszcze ma zamiar startować?

Ja robię Spidey'a albo ew. z nowszych to Penance'a

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/e7/Penancetbolts.PNG

Choć do pajaczka mam większy sentyment:)

 

This get me more exited than dominance war:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności