Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dr Judym - to samo pomyślałem. Dlaczego ciągle powstają durne familijne komedie 3d, zamiast zrobić poważny, dojrzały film animowany. Całe szczęście, że mamy Japończyków, jedynie oni potrafią czasem zrobić dobre cyberpunkowe anime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

a ja mam mieszane uczucia co do dusowego trailera, nie zobaczylem na nim narazie nic deusowego, moze będzie to fajna gra tak jak np far cry 2 ktory bardzo mi sie podobał ale nie miał nic wspolnego z orginałem, tu co prawda pewnie będę jakieś wkrętki cyber ale mam nadziej ze nie będzie to bardziej assinowo credowe a bardziej cyber w co w sumie smiem wątpić po tym trailerze chyba ze wersja z tuby jakas obcięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empeck - tu mam akurat braki, ostatnie co oglądałem to GITS (przy czym dwójka była zbyt wydumana, jak na mój gust) ;)

 

Marioza - to jasne, że nie ma nic z Deusa 1 czy 2, w założeniach to miał być prequel, wydarzenia sprzed jedynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Tylko jedna rzecz mnie razi. 2027 i tak odmieniony swiat? Bez przesady - tu by potrzebowali conajmniej tego 2227 :P Poza tym pieknie zapozyczone klimaty z ghost in the shell i innych japonskich dziel. Jakze chetnie bym obejrzal pelny metraz takiej animacji zamiast "Powrotu Shreka", "Zemsty Shreka" i "Shreka kontra Mechagodzilla"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi: Cyberpunk jako gatunek ma swoja historie i tradycje i chwala tworcow, ze sie jej trzymaja :) To nie sa nasze czasy + 20 lat w przod. Po co szukac realizmu, gdzie go nigdy nie bylo.

 

Obejrzalem ten trailer z 10 razy i ciagle jestem w szoku. Najlepsze, ze przed pierwszym byla reklama/trailer Prince of persia - boze jak to ssie w porownaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi: Cyberpunk jako gatunek ma swoja historie i tradycje i chwala tworcow, ze sie jej trzymaja :) To nie sa nasze czasy + 20 lat w przod. Po co szukac realizmu, gdzie go nigdy nie bylo.

 

Właśnie to mnie urzekło. Stylizacja. Nikt tu się nie sili na realizm, wszystko jest pięknie ustylizowane, od proporcji ciała i twarzy, poprzez ubiory, na architekturze skończywszy. Mam nadzieję, że gra też będzie tak stylizowana, nie tylko cinematiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zeszłego roku śledzę fora w poszukiwaniu info na temat DX3. Po ostatnim trailerze szczęka mi opadła. Mam nadzieje, że Eidos mnie nie zawiedzie. Cyberpunku czy steampunku w grach jest bardzo mało, a tyle możliwości designerskich ten gatunek daje. Dziwi mnie fakt, że nikt nie podejmuje się takich produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer deusa miazga i zgadzam się z przedmówcami - taki filmik chętnie bym łyknął w pełnym (najlepiej 3godzinnym :)) wymiarze. Stylizacja super. Ogólnie nie mogę się doczekać.

A co do samej gry to mnie nie będzie przeszkadzać jak będzie bardziej assasinowato czy bardziej strzelankowo-napadalsko. Raczej tego co było w Deusi Ex 1 nie odtworzą bo czasy się po prostu zmieniły i gracze oczekują trochę innego typu rozgrywki. Oby tylko pozostawili tą znaną z jedynki wolność wyboru sposobu przejścia gry a będę w siódmym niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa, jesli to taka stylizacja swiata, tradycje itd to wszystko gra. W "cybera" tradycyjnego, papierowego gralem chyba w zyciu ze dwa razy lata temu i nigdy nie zglebilem historii ;)

Wizualnie to jest uczta.

 

A skoro juz o gierach - nowy Alien Breed pokazuje moim zdaniem jak powinien wygladac fallout3 (strona wizualne). Oldschoolowy rzut izometryczny w bardzo fajnym 3d i z klimatem. Strasznie zaluje tego co zrobili z falloutem3 - zwlaszcza kiedy widze ze da sie i nowoczesnie i z podobnym "feelingiem". Wielbicielom samotnego wedrowania przez korytarze kosmicznego statku i wyprozniania magazynkow w obce formy zycia goraco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

oki cofam wczesniejsze marudzenia :D, ten filmek co dał empeck cos nie chcialo mi sie czekac az sie załaduje wiec zlukalem na tubie a tam jakis ikar byl co mu upaliło pióra i w zasadzie nic wiecej,

teraz w koncu cierpliwie poczekałem i zlukałem to , troche mnie podbudowało ze moze po niechlubnej dwójce to jednak bedzie deus jakis przyzwoitszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje filmów :)

 

Bezpieczniej ze względów finansowych jest poruszać się w popularniejszych tematach. Nikt nie wyłoży kilkunastu milionów dolarów na steampunkową grę w którą zagrają tylko pasjonaci gatunku.

 

No właśnie, dlatego mocno się obawiam o najnowszego Thiefa, którego również robi studio z Montrealu :]

 

Swoją drogą skończyłem dziś Alpha Protocol po raz drugi. Szkoda, że gra jest trochę okaleczona i archaiczna, ale możliwości wyboru w tej grze miażdżą. Najpierw oszczędzałem wszystkich i starałem się przeciągnąć na swoją stronę, później grać "ostatnią mendą". Drugie przejście to była zupełnie inna gra. Te same lokacje, ale inne reakcje postaci, inni (nieliczni) sojusznicy i masa wrogów, nawet inny boss na końcu. Byłem zaskoczony jak bezduszny i bezwzględny może być nasz bohater.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis2 wyglada sporo gorzej niz poprzednia czesc . Szkoda . Po duzej czesci jest to wina chcac tego czy nie przestarzalych konsol. Watpie aby wersja PC jakos szczegolnie odstawala od tej konsolowej . Lubilem podziwac w pierwszej czesci mase smaczkow i detali ,a po aktualnych filmikach z C2 nie widze nic na czym bym oko zawiesil :] . Wyglada tak poprostu standardowo jak na konsolowe warunki .

No nic mozna miec tylko nadzieje ,ze gameplay jest lepszy :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow dobre to Captain Blood o0 wszystko jest takie kolorowe, jasne, przejrzyste i ostre bez tej nasyconej czerni czy nadużytych post procesów ;] tego w grach dzisiaj brakuje.

Edytowane przez Kruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności