Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te 12 minut pokazało trochę lipy- już nie będę się czepiać np. powtarzalności samochodów na parkingu (wkońcu to pre-alpha) ale słabe jest to że single player będzie znowu ciukaniem w głupio zachowujące się hordy wrogich żołnierzy- szczerze to liczyłem na mniejszą ilość bardziej kumatych wrogów- byłby bardziej wciągający klimat wiecznego polowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CryTek potwierdził, że wyda CrysisSDK za free. Narzędzia zostaną opublikowane w sierpniu.

In August 2011 we will be launching a free CryENGINE SDK. If you want to use it for fun, like all our previous MOD SDKs it will be completely free of charge, to anyone who wants to play with it! You just register, download the SDK with a personalized license key and you're good to go!

This will be a complete version of our engine, including C++ code access, our content exporters (including our LiveCreate real-time pipeline), shader code, game sample code from Crysis 2, script samples, new improved Flowgraph and a whole host of great asset examples, which will allow teams to build complete games from scratch for PC.

Więcej:

http://www.crymod.com/

http://www.moddb.com/engines/cryengine-3/news/be-free-be-creative-be-the-developer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że coraz ciekawiej robi się na tym polu. Kiedyś trzeba było babrać się we własnych silnikach, albo korzystać z jakichś ułomnych i niedokończonych za tzw. grosze, a teraz nic tylko przebierać. Ciekawe, kto więcej wyrwie tego tortu CryEngine, UDK, czy Unity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Afterfall: Insanity.

 

Coraz lepiej to wygląda, szkoda tylko że przez taki a nie inny montaż nie bardzo można się przyjrzeć samej rozgrywce. Klimat jest - a to chyba w tego typie gry najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do Wieska 2 .Gra cos slabo na zachodzie jest reklamowana . Nie zdziwilbym sie jakby to byla kolejna wtopa polskiego game-developingu, tymbardziej ze werja konsolowa bedzie opozniona. Nie to zebym zyczyl zle ale poprostu reklama i prezentacje tej gry do mnie nie trafiaja mimo iz uwielbiam rpg. A w gre zagram jak dostanie powyzej 8.5 na zachodnich serwisach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do Wieska 2 .Gra cos slabo na zachodzie jest reklamowana . Nie zdziwilbym sie jakby to byla kolejna wtopa polskiego game-developingu, tymbardziej ze werja konsolowa bedzie opozniona. Nie to zebym zyczyl zle ale poprostu reklama i prezentacje tej gry do mnie nie trafiaja mimo iz uwielbiam rpg.

 

slabo? Ja mam wrazenie ze nie ma tygodnia zebym nie trafil na jakis artykul "oh jaki ten wiedzmin bedzie wspanialy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do Wieska 2 .Gra cos slabo na zachodzie jest reklamowana . Nie zdziwilbym sie jakby to byla kolejna wtopa polskiego game-developingu, tymbardziej ze werja konsolowa bedzie opozniona. Nie to zebym zyczyl zle ale poprostu reklama i prezentacje tej gry do mnie nie trafiaja mimo iz uwielbiam rpg. A w gre zagram jak dostanie powyzej 8.5 na zachodnich serwisach :)

 

moze na zlych portalach uczeszczasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że "gameplay" Afterfall specjalnie zmontowany w takich teledyskowych migawkach bo inaczej nic by się nie działo. Intryguje mnie ten nurt "mutantyzacji" oparty na kanonie Dooma i Resident Evil -często wychodzi z tego przerost formy nad treścią i zamiast strasznie robi się śmiesznie. Świetnie wyglądała za to biesiada w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwilbym sie jakby to byla kolejna wtopa polskiego game-developingu

 

Kolejna po jedynce ktora sprzedala sie w jakiejs smiesznej ilosci 1.5 milionow kopii? Oby :D

 

reklama i prezentacje tej gry do mnie nie trafiaja mimo iz uwielbiam rpg.

 

A do mnie trafiaja. I?

 

A w gre zagram jak dostanie powyzej 8.5 na zachodnich serwisach :)

 

A ja zagram nawet jak dostanie -6 na zachodnich serwisach bo oparta jest na prozie polskiego a nie "zachodniego" autora i oceny zachodnich portali ograniczaja sie do powierzchownego rzutu okiem na gre bez wiedzy skad sie to wzielo. Nie znaja Geralta w wiekszosci, nie wylapia wielu smaczkow. A mimo to gra wbrew temu co mowisz jest szeroko reklamowana i w necie az huczy co jest sporym sukcesem. Jedyna gra w ktora gram w wersji polskiej i nie wyobrazam sobie nawet kastrowania jej do angielskiego. A wlasnie zagrywam sie w jedynke i ten krotki czas jaki mam na granie uplywa mi BARDZO przyjemnie. Jestto tez jedna z niewielu gier w ktorej zarty i male smaczki mnie autentycznie bawia (wczoraj rozwalil mnie druid pogwizdujacy melodie z gwiezdnych wojen LOL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi dzisiaj poltora banki to zamalo .Zreszta wszystko zalezy po ile sprzedaje sie kopia i jakie koszta produkcji .Ale wracajac do reklamy wieska 2

owszem sporo tych artykulow jest. Natomiast co moge powiedziec z wlasnej obserwacji. Jesli gra na 3-4 tyg przed i po premierze nie jest w top 10 ogladalnosci na ZACHODNICH serwisach to potem sprzedalnosc jest marna. Obserwuje ta tendencje od kilku lat .Owszem wiesiek 2 moze liczyc na duza sprzedalnosc w Polsce i w Posji .Moze Cd Red czeka z kampania reklamowa na zachodzie jak bedzie mial wersje na konsole...Owszem rozne gry maja rozne modele sprzedarzy ale zobaczymy ciekawe w sumie jak bedzie sie gralo .Mi w wiedzminie najbardziej nie pasuje to ze jestesmy skazani tylko na jedna klase postaci .Ja przewaznie lubie grac magiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w wiedzminie najbardziej nie pasuje to ze jestesmy skazani tylko na jedna klase postaci .Ja przewaznie lubie grac magiem.

 

spoko, slyszalem ze juz pracuja nad duzym DLC gdzie sie gra magiem "Yennefer: the Archmage"

 

A tak serio to nie lapie tych twoich wywodow. Wiesiek 1 zrobil sobie naprawde dobra renome wsrod graczy lubiacych komputerowe rpg, sprzedal sie na tyle dobrze zeby uzasadnic produkcje dwojki. Wszelkie zapowiedzi pokazuja Wieska 2 jako naprawde ladny produkt, i nie wiem czy wieszczenie jego tragedi po jakis "servisach zachdonich" ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieszczenie jego tragedi po jakis "servisach zachdonich" ma sens.

 

Nawet nie serwisach zachodnich, bo te pisza o Wiesku bardzo pozytywnie, czasem ekstatycznie wrecz, ale o ich "ogladalnosci".

 

Nie wiem jak jest w reszcie serwisow, ale na Gametrailers W2 jest na 7 miejscu w kategorii PC (za Portalem 2, Call of Duty) i na 16 (z 21,442) ogolnie.

To nie jest imho slabo, jak na stosunkowo swieza marke, szczegolnie, ze dookola sa bardziej znane i bardziej popularne.

 

Tak czy inaczej mam nadzieje DeC, ze za pare tygodni bede Ci mogl powiedziec, jak bardzo sie pomyliles:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam mocno kciuki :D

Preview na gametrailers byl bardzo pozytywny, slychac bylo w glosie nawet podekscytowanie ;D

Ogladalem wszystkie filmiki z wieskiem i wydaje sie ze wszystko zostalo poprawione, modele postaci, grafika, system walki itd. jedynie co mi rzucalo sie w oczy to troche niedopracowana mimika twarzy ( mam na mysli zwlaszcza ten filmik kiedy w lesie spotykaja elfa ) w kazdym razie mam nadzieje ze gra skopie tylki ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innych sa jeszcze takie:

 

Rock Paper Shotgun: "The Witcher 2 is released on May 17, and if we don’t get review code soon we’ll explode." Pisal koles, ktory nie znosil "jedynki".

 

http://www.rockpapershotgun.com/2011/04/29/witcher-2-preview/

http://www.rockpapershotgun.com/2011/04/27/good-old-geralt-the-witcher-2-preview-2/

 

 

 

Eurogamer: "Assassins of Kings? If the kings are BioWare and Bethesda, that sounds about right. "

 

http://www.eurogamer.net/articles/2011-04-27-the-witcher-2-assassins-of-kings-preview

 

 

 

Kotaku: "The Witcher was one of the best PC role-playing games of all time.

The Witcher 2 might wind up being one of the best PC games of all time. Find out on May 17."

 

http://kotaku.com/#!5796174/how-the-witcher-2-tranforms-you-into-a-monster+hunting-machine

 

 

 

IGN: http://uk.ign.com/videos/2011/04/20/the-witcher-2-video-preview

 

 

itp, itd.

 

Naprawde nie jest tak zle w tych zachodnich serwisach.

Edytowane przez Reanimator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator - nie wiesz może czy artbook z Wiedźmina 2 będzie można kupić osobno? czy tylko i wyłącznie w wersji kolekcjonerskiej będzie? Oczywiście o ile możesz takiej informacji udzielić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

pod takim kątem siłowanie na rękę?... spróbujcie w pracy i dajcie znać, jak wam poszło.

 

referencje:

Edytowane przez Chrupek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umm... srsly? O_O

 

 

Reanimator - nie wiesz może czy artbook z Wiedźmina 2 będzie można kupić osobno? czy tylko i wyłącznie w wersji kolekcjonerskiej będzie? Oczywiście o ile możesz takiej informacji udzielić :)

 

Szczerze mowiac nie mam bladego pojecia. Prawda jest, ze kupilem sobie dodatkowa kolekcjonerke, zeby miec kopię, bo artbook z W2... kopie tylek:)

 

Kto wie, moze bedzie tak, jak z Blizzardem, ze za czas jakis bedzie mozna kupic go osobno, ale nie slyszalem jeszcze o takim pomysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności