Skocz do zawartości

tjażełyj mnogobaszcziennyj tank t 35


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Już ktoś się pytał i autor mówił, że bump lub disp.(jak dobrze pamiętam i to był ten temat) Sprawdziłem jak by to wyglądało w blenderze za pomocą sculpa i okazało się że ładnie ale na głupim klocku już mi sprzęt nie wyrabiał a za pomocą samego bumpa to nie wiem bo nie sprawdzałem ale ja bym dal pasek z plane i na nim bump bo o displace to mogę zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa gąsienica sprawia wrażenie ze wisi w powietrzu a cały czołg spada do tej wody tzn przewraca sie na bok. nie wydaje mi sie aby coś było go w stanie przewrócić.

sugerowałbym raczej pstawić go lekko pochylonego już w tej wodzie. sugerując że wjechał ale tam grzązł i już nigdy nie wyjechał. czy coś w tym stylu

 

woda mi się podoba, samo błoto jednak trochę "czyste"

 

EDIT:

mam na myśli coś takiego

Tank-Passchendaele.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, szczeka opada, ale tak sobie przegladam i widze ze to nie pierwszy czolg wypasnie zrobiony ! Gratuluje skilla, detal naprawde cieszy oko. Wow, nawet spawy wymodelowane. Miodzio.

 

Co do sceny koncowej, fajnie by bylo, gdyby byl tam dodatkowo jakis obiekt coby pokazac skale tego potwora. Moze postac jak w WIP'ach. Albo jakis pojazd/drzewko moze inny rosyjski czolg ?

Wiem, ze gdyby kamera byla nizej duzo wymodelowanego detalu byloby niewidoczne, jednak pomoglo by to w pokazaniu skali / dodalo by realizmu scenie.

Cos jak tutaj mnie sie podoba:

http://www.wdif.net/secondworldwar/T-35heavy.JPG

Takie tylko sugestie, nie musisz mnie sluchac wcale, Tak sobie tylko glosno mysle :)

Wiem ze jestes profesjonalista i wynik koncowy bedzie wypas. Nie moge sie doczekac na dalszy rozwoj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu spadłem z krzesła jak zobaczyłem detal :) Pogratulować umiejętności, cierpliwości i sprzętu. Klimencie, czy Ty nie jesteś czasem użytkownikiem jednego z forum o tematyce modelarskiej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności