Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja właśnie kończę Alana i potwierdzam słowa bbandiego. Świetna gra, no może nie gameplay'owo ale pod względem klimatu i fabuły jest to jedna z lepszych produkcji w jakie miałem przyjemność ostatnio zagrać. Co do optymalizacji zero zastrzeżeń. Zero spadków płynności u mnie na radku 6850 i i7 860.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno skończyłem Catherine. Polecam grę każdemu kto lubuje się w produkcjach typu Heavy Rain, Fahrenhait czy Fragile Dreams. Poza tym jest bardzo wiele gier godnych polecenia. Wspomniany wyżej Alan Wake, L.A. Noire. Czy z tych bardziej klasycznych Silent Hill, Mafia I, Final Fantasy wszelkiej maści Fallout, także z najnowszymi.

 

Co do Skyrima to jakoś męczę tą grę i męczę. Kilkanaście godzin na liczniku ale jakoś nie mogę się wgryźć w ten świat, dawno już chyba przestały mnie pociągać smoki i bieganina za potworami z bagien. Batman był ok, ale nie przesadzajmy.

 

Poza tym zawsze warto wracać do klasyki, czasów Amigi, C64. Wtedy powstawały naprawdę dobre gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skyrima to tylko pogralem z jakas godzine pozniej usunalem z dysku ;] nie wiem co ludzie widza w tej grze

Batman natomiast byl mega i jeszcze na dodatek klimat lepszy niz w Asylum

Ale i tak w osobistym rankingu Game of the Year 2011 wygrywa DE:HR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim wymiata. Jak z reszta wczesniej wymiataly Morrowind i Oblivion. Co jest fajnego w tej grze? Wolnosc. Mozna totalnie olac glowny quest i robic co komu przyjdzie do glowy. Mozna byc dobrym czy zlym, mozna zostac lucznikiem albo magiem albo kim tam sie chce, mozna sie niemal do kazdej gildii przylaczyc (albo nie) mozna sobie godzinami wedrowac po swiecie i odkrywac rozne rzeczy poukrywane w jego zakamarkach. Teraz nawet mozna sobie zapolowac na jakiegos zwierzaka, wygarbowac jego skore i zrobic sobie samemu zbroje z niej :D Sklamalbym mowiac ze rozumiem tych ktorym sie cos takiego nie podoba ;)

Wszystko pewnie rozbija sie o gusta no bo osobiscie nawet nie spogladam w strone Alana Wake'a. Kojarzy mi sie z przygodowkami a tych nigdy nie lubilem wlasnie z powodu cholernej liniowosci (czasem wzbogaconej wyborem jakims. Moze sie myle co do Alan Wake ale wyglada to jak film w ktorym masz podazac za wyznaczonym scenariuszem. Jesli tak to zieeeew ;)

 

Wiedzmin 2 tez wymiata ale bedzie musial poczekac jednak az mi sie znudzi Skyrimowe zwiedzanie. Gralbym w obie na raz ale niestety czas, czas, czas...

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio grywałem tylko w Widźmina 2 i Skyrim. Również odstawiłem Wieśka ze względu na Skyrim. Czekam aż mi się znudzi, wtedy pasuje przejść drugi scenariusz Wiedźmina. Pewnie nieprędko to nastąpi, bo Skyrim swoją swobodą potrafi zniechęcić do innych tytułów;] Miałem w planach skończyć inne gry, ale z powodu małej ilości czasu wolę przeznaczyć go na Skyrim;] Być może Dragons Dogma będzie w stanie to zmienić bo zapowiada się naprawdę ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim - OMFG!

uwielbiam fallouta 3, ostatni oblivion IV mi sie nie podobal, po prostu nie za bardzo jestem za lataniem za smokami i takimi fantazy swiatami...

ale skyrim, nie wiem dlaczego, ale WCIAGA JAK NUKLEARNY ODKURZACZ! damn, tak se odpalilem gierke, zeby zobaczyc czy fajna... i na poczatku bylo.. eee.... to juz oblivion fajniej sie zaczynal, i grafika jakas taka slaba... i nie wiem czym ludzie tak sie podniecaja....

ale nastepnie wzialem malego side-questa i..... o pierwszej w nocy moja dziewczyna w koncu wyrwala mnie z amoku pytajac czy w koncu ide spac.... masakra, czas przelecial jak fak! ale gierka wciaga! polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za przerwa w wypowiedziach...

Skyrim może i dobry, ale moim zdaniem zdecydowanie przereklamowany. Zapowiadali te '100 godzin', nieprawdopodobną grafikę i całą kupę innowacji. Dodam też, że grałem wcześniej także w obliviona, morrowinda oraz arenę.

Po uruchomieniu gra wydawała mi się fajna, aż nie załapałem, że automatycznie uruchomiło ją na 'pełnych detalach' - z wrażenia aż ją wyłączyłem i wróciłem do oglądania zapowiedzi. To całkiem normalne, że grę pokazuje się w nieco mniej odchudzonej wersji, ale tu chyba przesadzili. Wszystko, poza smokami było po prostu średnie.

Co do 100 godzin - Ta kalkulacja chyba liczyła także przerwy między konkretnymi sesjami. Główny wątek skończyłem tego samego dnia. Miażdżąca większość oczyszczona po 4 dniach od instalacji, zaznaczając, że grałem max 8 godzin na dobę.

Ale czego nie mówić, wciągała aż za bardzo, zwłaszcza na początku. Potem to mordowanie smoków powszednieje i przestaje być emocjonujące, niestety.

Bardzo na + moim zdaniem należy ocenić świat. Do morrowinda lepiej nie przyrównywać, bo tam akurat można było znaleźć wszystko, ale w stosunku do obliviona jest dużo bogatszy - mimo zamkniętej koncepcji zimowych pustkowi! No i te podziemne ruiny - miód.

 

Za to muszę pochwalić Mass Effect 3. Też szybko przeszedłem i w ogóle(ja chyba cierpię na to, co wszyscy wieloletni gracze - jestem za dobry...) ale ta część mnie tak poruszyła, że następnego dnia odpaliłem 'jedynkę' i cisnę całą historię od początku. Szkoda, że multiplayer taki ograniczony :(

edit:

Chociaż 'szopka' ze zdjęciem Tali to naprawdę paskudna sprawa.

Edytowane przez Necro
rage tiem nao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że nie było ME3 nerd rage'u w tym wątku :) Grę skończyłem jakiś czas temu i niestety jestem w tej grupie graczy, której zakończenie obrzydziło wszystko i odjęło ochotę na powtórne granie. Importowanie sejwów do drugiej, a później do trzeciej części na dłuższą metę nie miało sensu, tak samo jak i cała koncepcja tego świata została przekreślona właśnie w końcówce. Pewnie panowie mieli za mało czasu, bo cisnął ich ekonom z EA, dlatego wrzucili taki chłam zamiast czegoś bardziej sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że nie było ME3 nerd rage'u w tym wątku :) Grę skończyłem jakiś czas temu i niestety jestem w tej grupie graczy, której zakończenie obrzydziło wszystko i odjęło ochotę na powtórne granie. Importowanie sejwów do drugiej, a później do trzeciej części na dłuższą metę nie miało sensu, tak samo jak i cała koncepcja tego świata została przekreślona właśnie w końcówce. Pewnie panowie mieli za mało czasu, bo cisnął ich ekonom z EA, dlatego wrzucili taki chłam zamiast czegoś bardziej sensownego.

 

A mnie tam zakończenie nie wzrusza. Cała gra jest spoko i zakończenie tego nie zepsuje, bo to cały czas ta sama gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam zakończenie nie wzrusza. Cała gra jest spoko i zakończenie tego nie zepsuje, bo to cały czas ta sama gra ;)

 

No nie do końca, ponieważ gra kładzie nacisk na wybory, wręcz pozwala przenosić stany gry, żeby poznawać ich konsekwencje w kolejnych odsłonach. Stąd logiczne jest, że oczekujesz zakończenie powinno mieć choć minimum wspólnego z tą mechaniką. Zresztą w ME nie liczy się tak naprawdę fabuła, bo ta jest sztampowa do bólu i zrzynana z seriali typu Babylon 5, Battlestar Galactica itp. Największą siłą tej serii zawsze były postacie i pewnie gdyby zakończenie na tym się opierało, to dawałoby jakąkolwiek satysfakcję. Spokojnie mogli zrobić plansze a la Fallout New Vegas, a nie silić się na cienkie cinematiki, które i tak pewnie sporo kosztowały.

 

A ciebie pewnie nie rusza końcówka, bo nie grałeś w Arrival (albo nie pamiętasz co się tam zdarzyło), natomiast choćby z punktu widzenia tego dodatku finał ME3 jest kompletnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY !!!!!

 

 

 

Dr Judym: dokladnie to samo czulem co ty. Do tej pory byla to moja ulubiona gra. Koncowka ME3 zniszczyla mi cala przyjemnosc z grania w ta gre. Nie mam ochoty grac juz w ktorakolwiek wczesniejsza czesc kolejny raz. Pociesza mnie tylko teoria indoktrynacji o ktorej glosno ostatnio. Na youtubie kto chetny i nie boi sie spoilerow moze obejrzec. Pozostaje tylko poczekac na oficjalne stanowisko Bioware na ten temat. Jesli to prawda to odzyskam moja ulubiona gre.

 

 

Co nie zmienia faktu ze ME3 to genialna gra chociaz czuc w paru miejscach ze mocno musieli rushowac :( Np. Ashley na normandii gada jak zaed albo kasumi w ME2... Duzo tego...

 

 

To nie nerd rage :) Poprostu jesli gra jest zapowiadana iz posiada duzo roznych zakonczen a dostajemy 3 takie same rozniace sie kolorami... hej!

Edytowane przez ant-3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie nerd rage :) Poprostu jesli gra jest zapowiadana iz posiada duzo roznych zakonczen a dostajemy 3 takie same rozniace sie kolorami... hej!

A propo kolorkow :) http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/13/dziwna-przesylka-w-siedzibie-bioware

 

A jezeli chodzi o sama gre to sie nie wypowiem, poniewaz jej nie przeszedlem i nie przejde

wystarczylo ze kiedys przeszedlem ME2 i dziekuje bardzo, to nie jest typ gry dla mnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie skończyłem singla z COD MW3 i powiem... wow. świetny scenariusz, poprowadzenie akcji, dawno nie miałem uczucia dobrze zrobionej roboty. dobre podsumowanie całej serii Modern Warfare, sporo nawiązań do poprzednich części, słowem warto zagrać.

 

Multi już nie takie fajne jak COD4 ale no cóż... nie nastawiałem się na powrót do korzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ramach rozgrzewki przed Diablo 3 kupiłem sobie Torchlight'a. Musze przyznać, ze bardzo sympatyczna gierka - taki klon diablo właśnie tylko z bajkowa grafiką. Bardzo mi się na razie podoba chociaż troche za prosta jest... Gram na hardzie i praktycznie żadnych wyzwan nie ma... Ale ogólnie polecam! Fajny sposób na odstresowanie się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :) http://www.rot13.com/index.php

 

J "Neeviny" Furcneq wrfg mzhfmban(l) ebmovć nfgrebvqę b Znff Erynl, nol avr qbchśpvć qb jpmrśavrwfmrtb cemlolpvn Erncreój, xgóeml xbemlfgnyv m grtb mnxągxn xbfzbfh wnxb fxeógh qyn cemlfmłrw vajnmwv. J jlavxh grtb cbjfgnwr gnx tvtnaglpman rxfcybmwn, żr fmynt gensvn pnłl hxłnq, xgóel wrfg abgn orar xbyroxą Ongnevna. Grberglpmavr gb fnzb cbjvaab fvę fgnć j xbńpójpr ZR3, glyxb żr mr jfmlfgxvzv hxłnqnzv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk, makak! Jestem właśnie po pierwszej, dwugodzinnej sesji. Grywalność jest na bardzo dobrym poziomie, lokacje klimatyczne. Rozczarował mnie rozwój postaci. Nie ma ładowania punktów w statystyki :( Co jakiś czas tylko rozwijają się skille, i to na pół automatycznie. Wybieramy tylko efekty specjalne. Generalnie widać, że gra jest skrojona na przeciętnego współczesnego nastolatka, który szybko traci koncentrację jeśli nie dostaje specjalnych bodźców. Początek gry obfituje, trochę przesadnie moim zdaniem, w błyszczące tabliczki o kolejnych objective'ach, wykonanych questach, nowo poznanych potworach, etc. Później sytuacja nieco się uspokaja i tylko co jakiś czas naprzykrzy się nowy komunikat. Gra jest dość łatwa. Póki co gram Łowcą Demonów - bardzo szybko podstawowy atak otrzymuje upgrade w postaci szansy na samonaprowadzenie pocisku, przez co naprawdę nie trzeba się wysilać z celowaniem. Właściwie można strzelać trochę obok celu ze sporą szansą, że i tak go trafimy. To moje marudzenie jest chyba głównie spowodowane tym, że nie do końca odnajduję się w dzisiejszym trendzie robienia gier dla możliwie największej liczby potencjalnych klientów, obniżając w ten sposób wymagania jakie przed graczem stawia sama gra. Ale to mój problem :) Nawet pomimo tego, gra jest bardzo fajna i wciąga - tym bardziej im dłużej się gra.

 

W kwestiach technicznych - wbicie się na serwer nie było takie proste. Klientem europejskim można się łączyć ze wszystkimi serwerami, chociaż te właśnie z Europy i z Azji w ogóle nie odpowiadały. Udało mi się połączyć z amerykańskimi, chociaż wymagało to parunastu minut ciągłych prób zalogowania się. Jeśli wcześniej nie mieliście konta BNet, lub z niego nie korzystaliście, to ustawcie od razu Battle Tag, bo bez tego nie rozpoczniecie gry. Nawet jeśli uda się zalogować bez Taga to gra przekieruje na stronę BNetu, a całą zabawę z logowaniem trzeba będzie powtórzyć.

 

Pozdro, szatany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Max Payne'a 3, świetny tytuł dla dorosłych graczy.

 

Kurcze, obowiązkowy tytuł dla graczy, którzy mieli okazję grać w poprzednie części :).

 

Ja aktualnie mucę Fight Nighta i Mass Effecta 3. Niedługo jeszcze Ghost Recon'a nowego sobie obadam - ktoś miał już okazję w niego zagrać? Mam tu na myśli konsolowców, bo na PCta bodaj jeszcze nie wyszedł (choć mogę się mylić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, obowiązkowy tytuł dla graczy, którzy mieli okazję grać w poprzednie części :).

 

Ja aktualnie mucę Fight Nighta i Mass Effecta 3. Niedługo jeszcze Ghost Recon'a nowego sobie obadam - ktoś miał już okazję w niego zagrać? Mam tu na myśli konsolowców, bo na PCta bodaj jeszcze nie wyszedł (choć mogę się mylić).

 

Mowisz o Future Soldier? Miod! Strasznie fajnie się gra, taktyczna gierka zespołowa z gadżetami z kosmosu. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o Future Soldier? Miod! Strasznie fajnie się gra, taktyczna gierka zespołowa z gadżetami z kosmosu. Polecam.

 

Dokładnie miałem na myśli Future Soldier. Taktyczna i zespołowa gra - to kocham :). Grałeś na konsolce? Jeżeli tak to chciałbym wiedzieć czy jest co-op na splicie, wiesz coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam w Tere .Gra ma to czego nie mial WoW . Czyli non target system fight. Gra sie super .Szczerze to pierwsze MMO w ktore mi

sie naprawde podoba. Pod paroma wzgledami oczywiscie WoW jest lepszy,niby bardziej rozbudowany ale dla mnie Tera to nowa jakosc a levelowanie nie jest tak nudne jak WoWie.Duzo swietnych pomyslow ,dobry balans, swietna grafa .Gra oczywiscie ma pare brakow .najwiekszy wedlug mnie to brak frakcji. Ale co tu duzo mowic cos czuje ze ta gra jeszcze namiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 - po prostu ultra wypas, dawno nie gralem w nic tak dobrego

Polecam

 

Chetnie zagram sobie...pod warunkiem ze sie wreszcie odpali :/ gra przyszla 1go a do tej pory nie moge odpalic :/ wlaczaja sie napisy ii wywala do pulpitu :/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności