Skocz do zawartości

animacja 3d : The Blood Mines


staszek

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

Skonczylem niedawno animacje na konkurs cgtalk B-movie.

Ciezka praca przez prawie 3 miesiace po godzinach ale w koncu sie udalo. Poprzednim razem jak czesc z Was wie, nie wyrobilem sie na czas :)

 

link do filmiku na cgtalk (pierwszy link to jest trailer i making of i dluzszy trailer ktory pozwolilem sobie nazwac full :) ) :

http://features.cgsociety.org/challenge/b-movie/player.php?entry_id=113431

 

link Vimeo tylko 30sec. trailer:

 

link do tematu na forum ( jak bylo robione ect..):

http://forums.cgsociety.org/showthread.php?f=305&t=844503

Edytowane przez staszek
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O żesz :) totalny film klasy B a może nawet C ? Chociaż nie zbyt dobre efekty jak na klasę C :D Ta fontanna, klimaty z Half-life. Bardzo fajne. Troszkę mniej bym pokazał te stwory z kopalni, jak na trailer za mocno je wyeksponowałeś. Zmutowani górnicy są tu jak najbardziej na miejscu. Przeważnie głównych sprawców tzw schwarz charakterów nie pokazuje się w całej okazałości w trailerze ale i tak fajnie to wygląda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalny szacun.

Nie mam pojęcia jak udało Ci się to wszystko samemu ogarnąć. Z ciekawości, jakie widzisz dla siebie miejsce na "runku", jako samowystarczalny freelancer chcący wszystko zrobić na własną rękę, czy któryś element produkcji najbardziej Ci leży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze, ciesze sie ze sie Wam podoba!

 

arturro - generalnie jestem zajawiony 3d :) Zyje z designowania i dlubania w zbrush'u :)

Jesli chodzi o prace to np efektami nie mam zupelnie do czynienia, z animacja tez. Troche projektow animacji nisko buzdzetowych zrobilem co napewno troche mnie nauczylo ale to bylo dawno i od tego czasu to raczej wyjatki. Nie robie tez riggowania ani compositingu itp. Taki filmik robie dla siebie , bo lubie, dlubac po nocach, testowac i uczyc sie nowych rzeczy :)

 

Co do ogarniecie tego .. hm.. poprostu szybko modeluje i texturuje :) taka postac np gornika albo mutanta do takiej rozdielczosci to moment :) chyba okolo poltora dnia na postac wyszlo - z riggiem itp. Takie oko to 4h od zera do wrzucenia w rendering. Animacja gornika rozgladajacego sie to tez byla chwilka :) Problem to mialem z efektami i animacja w ostatim ujeciu.. 3 postacie z kamera i efektami przysporzylo problemow.

Edytowane przez staszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nabieraj kompleksów tylko do roboty, mnie takie prace zawsze pozytywnie motywują.

To jest w ludzkiej mocy zrobić taki szort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki,

 

trzymajcie kciuki.. bo jest tam adelben, i jego filmik jest lepszy moim zdaniem ... jak poszukalem o nim, to nie jest jego pierwszy B-movie filmik i dobrze wiedzial co robi - kawal dobrej roboty.

 

:) gdybym wiedzial co planuje bardziej bym sie przylorzyl . Niestety nie pokazywal za wiele WIP wiec nie wiedzialem co sie szykuje. AdrianLazar i paru innych tez zrobili fajne B filmiki, ale ten adelben'a ... szczescie sie przyda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności