Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun. - 2011


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

ale chaszcze, widać właściciel od dawna chyba nie zagladał na swoją działke :)

sorki ale dla mnie trochę nadużycie tego całego igrass:P

 

bbandi, to różowe jest dziwne, i tło lepiej jakoś "zneutralizuj", bo te kolory bardziej się rzucają w oczy niż samochód na pierwszym planie. może coś w ten deseń? http://1.bp.blogspot.com/_2_2_6nVcbn0/TPaoevPmigI/AAAAAAAAAPM/SoEJzjefkBg/s1600/needforspeedundergroundw.jpg

 

co o tym myślicie?

renderhtz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To teraz ja troche ponazekam :P Wedlog mnie dolna listwa za bardzo oswietlona, bije po oczach. Ostre zakonczenie swiatla na tyle tez mi jakos nie pasuje. I jeszcze szyby tak dziwnie wyglada pasek czarnego zupelnie a potem gradient. Ale reszta bardzo fajnie. Jeszcze jakas mini poswiata za uatkiem i bedzie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl autka juz fajnie wyglada. Nie wiem czy na tej dolnej listwie przy kolach sa jakies przetloczenia czy tak swiatlo sie tam konczy? I okna nie wiem czy dodajesz ten refleks w szopie jak tak to wez go przezuc nad warstwe z krzywymi zeby ten refleks gladko przechodzil w czarny bo teraz jest skontrastowany i sie urywa pod koniec. I moze lekko kółka powiekszyc?:) i lekkie rozjasnienie za uatem bo szyba przednia i tylnia znika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berger-modelujesz bardzo precyzyjne i bardzo mi się to podoba, ale mam wrażenie że tylne nadkole ma kopnięty łuk oraz zgadzam się z mackiem.m że dolna listwa jest zbyt mocno oświetlona jak przymknę oczy to wychodzi na pierwszy plan.

Nie wiem czym świecisz ale nadużywasz bieli te gradienty wychodzą dość sztucznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voyager: Chyba rzeczywiscie troche przesadzilem z kontrastem. Prosze wersje bez szopa

57543pokoj+4-maly.jpg

 

 

Dynamico: wlasnie z tym mam problem. Za oknem stoi czarny plane i to jest moze wina tego ze w odbiciu wyglada jakby klosz byl czarny, lecz nie wiem dlaczego odbija mi sie tez swiatlo ;/ w dodatku swiatlo jeszcze krzywo ustawione jak tak teraz patrze ;D Chce zeby za oknem stal czarny plane gdyz jak dam jakis widok za okno wyglada to bardzo nienaturalnie. Moze masz jakies rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRmike ja bym trochę ocieplił ściany, no i tekstura kanapy i podłogi mogłaby być lepszej jakości (tiling na kanapie rzuca się w oczy)

 

A ja wrzucę efekt kombinowania w szopie, w przerwie od dłubania kuchni, co by odpocząć od klepania tradycyjnych kolorowych wizek.

 

EDIT: no i gdzieś mi tło wcieło :/

 

test04ps.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tym stole to herbata by się wylała. I jednak sztuka budowlana mówi, żeby panel, klepki itp. kłaść w kierunku okna a nie w poprzek. Architekci też powinni o tym pamiętać. No i wyciąg też wisi nad "niczym" a powinien nad kuchenką.

Edytowane przez Dynamico
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tym stole to herbata by się wylała. I jednak sztuka budowlana mówi, żeby panel, klepki itp. kłaść w kierunku okna a nie w poprzek. Architekci też powinni o tym pamiętać. No i wyciąg też wisi nad "niczym" a powinien nad kuchenką.

 

Dzięki za info o panelach, nie wiedziałem. Natomiast wyciąg znajduje się nad płytką tylko ujęcie niefortunne i nie widać, blat na nóżkach można przesunąć nad wyspę, wtedy płytka jest schowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cfaniak - za dużo aberracji, ale ogólnie fajne, pokazał byś plik czysty z renderera?

 

o AA nie piszę, bo zakładam, że renderowane na mocno testowych ustawieniach.

 

Jakie GI?

 

Rzeczywiście ta aberracja mną zawładnęła za mocno, ustawienia tak jak wspomniałeś testowe do podglądu, GI to IR+LC, a w miniaturce czysty render.

 

test04.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozchodzące się kręgi na wodzie są za małe, powinny być zdecydowanie większe, może większy specular na źbłach też mógłby sporo wnieść, ale ogólnie bardzo przyjemny obrazek

 

cfaniak- prawdę mówiąc wersja bez postpro duuużo lepsza. może lekko tylko rozjaśnić i kontrastu trochę dodać i będzie miód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renderki wykonane na konkurs wnętrzarski, koncepcja koleżanki ze studia :) Na drugim renderze po lewej stronie pojawił się jakiś plankton, pojęcia nie mam skąd przyszedł ale nie było czasu na poprawki. Czas wykonania całości to jakiś dzień bez spania, znaczna większość modeli nie moja.

 

salon02.jpg

 

kuchnia01.jpg

 

salon01b.jpg

Edytowane przez le_chu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ma tu za dużo renderowania, ale jest jest work in progress i zdjęcie for fun ;)

 

26503322477316756316713.jpg

 

 

To pierwsze zdjęcie mojego projektu - karoserii bolidu wyścigowego RT02. Za całość odpowiada grupa 40 doświadczonych inżynierów z Politechniki Wrocławskiej - PWR Racing Team.

 

Karoseria projektowana w Aliasie.

 

Możecie śledzić nas na facebooku!

 

http://www.facebook.com/PWRRacingTeam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

ode mnie takie ubranko ktore jakis czas temu zrobilem do pewnego projektu, Od gory: dwa rendery testowe i na koncu obrazek finalny. Model dzieciaka zrobil Klicek, ja zrobilem ubranie plus texturowanie/shadery/swiatlo i render calosci lacznie z przygotowaniem pliku do retuszu ktorym zajal sie MisiekHC i Hejz.

 

&filename=ubranie_01.jpg

&filename=ubranie_02.jpg

&filename=ubranie_03.jpg

 

info:

 

Piece created for Designers Against Child Slavery exhibition that

will take place in August in NYC

 

http://www.dacsunited.com/

 

Agency: Ars Thanea

Design Director: Peter Jaworowski

Lead 3D Artist: Piotr Kolus

Character Modeler: Marcin Klicki

Digital Artists: Michal Dziekan, Peter Jaworowski

 

pare closupow: http://www.behance.net/gallery/Designers-Against-Child-Slavery-Soul-Slavery/1758862

 

hope you like it :)

 

pozdro,

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności