Jump to content
Luki Luki

Postać: Colorblind [nagość]

Recommended Posts

colorblind_medium.jpg

Zamieszczam ostateczną wersję obrazka z działu WIP.

Nie dokonałem w nim wielkich zmian, dodałem tylko kilka drobiazgów. Uznałem tę pracę za skończoną z kilku powodów.

Jeśli ktoś chce dorzucić cokolwiek do tego co zostało powiedziane w Wipie, bądź się powtórzyć, będzie mi miło. :)

• Confused 1

Bym ciut sciemnil same zrenice (tak zeby byla tam prawdziwa czerń, nada fajnej głębi) bo lekko mleczne wyszly w stosunku do powieki

Poza tym: PRZE-PIĘK-NE !

Dzięki Freedom Fighter i OmeN2501.

Byłbym zapomniał, jeśli ktoś chce szukać historii w tym obrazku, to być może znajdzie jakieś sugestie w utworze, z którego wziąłem tytuł tej pracy.

"Colorblind" Counting Crows [emo alert! prawie każda wersja tego teledysku na youtubie ma jako warstwę wizualną podłożone zdjęcia, od których o tu mi łezka płynie...]:

super świetne to. może to wina mojego monitora, ale wydaje mi się lekko przepalona na nosie i prawym ramieniu, tj. ściąga mi ślipia przede wszystkim na nos.

U mnie wszystko ok, nie ma przepalen. A slepia mi sciaga na cos innego raczej.

ogolnie bardzo ladnie :) poukładane włosy mi sie bardziej podobają. jedno zastrzeżenie odnośnie obojczyków czy wszystko z nimi anatomicznie? no a moze to to ze poza ramion troche sztywna symetryczna? ale klimat swietny, burtonowy :)

Jak dodasz bardziej panoramiczny kadr obiecuje zrobić sobie z tego tło na lapa i nosić co najmniej do czerwca:D

Świetne :D nie podchodzi mi kilka detali technicznych np. shader oczu, a konkretnie ich reflection zbyt mętny. Anatomia okolic obojczyka to również element co do którego nie byłbym w 100% pewien poprawności.

Z całą pewnością powyższe ginie w tym jak się postrzega obrazek przy pierwszym wrażeniu, a owo wrażenie jest bardzo pozytywne - obrazek ma klimat i mimo prostoty świetnie się go czyta.

Zmiany Omena bardzo dużo dały w sferze tego "drugiego wrażenia", zwłaszcza podniesienie kontrastu oczu :)

Edited by ArTooRo

obojczyk.jpg

Ona ma trochę podniesione ramiona, co może nie jest mocno widoczne, bo szyja jest długa.

Wersja Omena jest fajna, tylko zbyt mokra, khm, w sensie że wygląda jakby wyszła z wody dopiero. Co do oczu, to być może rzeczywiście lepiej wyglądają. Zawsze robię sobie przerwy w pracy nad obrazkami, żeby wyłapywać takie rzeczy, ale ten chciałem już skończyć.

Do tego to jednak była trochę walka z Vrayem i jego shaderami. Raczej nie będę go dalej zgłębiał i zostanę przy mentalu.

Kulki - zobaczę co się da zrobić. ;)

Lucek - nie było Zbrusha, ale był Mudbox. ;)

Dzięki wszystkim za komentarze.

Nad oczami musisz trochę popracować jeszcze. Oczy są odbiciem życia :] Twoje są ok, ale wyszły trochę mleczne, jak to nazwał Omen, oraz moim zdaniem zbyt szklane. Jak u porcelanowej lali. Ale plastycznie bardzo fajna praca :]

Pozdro

:-) Jest swietnie! Podoba mi sie swiatlo i klimat. Gratulacje!

P.S. Jak ja wrzucilem cy... piersi znaczy ... to mi Adek wywalil za +18 ;-) hehehe

...ech

Pozdrawiam

Moth

Bardzo przyjmnie wyszło, zdecydowanie bardziej mi przypadła do gustu niż poprzednia Twoja praca.

Gratulacje i pozdrawiam!

Git !!

Super !!

nic dodac nic ujac..

Az sie prosi o shorta... a propos co z pieskiem ?

:)

PRZE - MISTRZ. Druga wersja mi bardziej lezy, mimo ze tylko troszke podmalowana, oczy robia OGROMNA roznice, wlosy tez.

Jeszcze raz musze.

PRZE.......MISTRZ

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy