Skocz do zawartości

scena 3d: Last kiss


adamakis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niesamowita.

Daje do myślenia.

 

No bez przesady :) Daje do myślenia konkretnie o czym? O seksie? Czy o pierwszej pomocy? A może o strzępkach grzybni..

 

Bardzo ładnie zrobione ale raczej nie widze tu głębkich treści ani super świeżych pomysłow.

 

Co do samej pracy to może na przykład spróbuj wyrenderować to z kompletnie innej kamery. Tak żeby kształt twarzy był czytelny w dużo mniejszym stopniu. Bardziej podświadomie, po chwili patrzenia a nie tak od razu na dzień dobry bach! i sie całują. Więcej gry wstępnej z widzem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pabulo, takie prace sa totalnie subiektywne, ktos cos widzi w tym lub nie, albo widzi inne rzeczy...

dzieki wszyskim.

Nie odbieraj mojej wypowiedzi zbyt negatywnie. Gdyby nie podobała mi sie ta praca to pewnie w ogóle bym sie nie wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieraj mojej wypowiedzi zbyt negatywnie. Gdyby nie podobała mi sie ta praca to pewnie w ogóle bym sie nie wypowiadał.

 

Spoko, wiem ze ci sie podoba bo napisales :) , ja lubie jekiej kolwiek krytyki, innaczej bym nie postowal...

to byl raczej koment na twoj koment dla "illusiona" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem odnoszę wrażenie, iż miara artysty rośnie odwrotnie proporcjonalnie do zdolności do pojmowania jego prac przez publikę.
A wg mnie gościu faktycznie jest artystą. Używa prostych środków żeby zrobić fajną i ładną pracę, nieważne czy z przesłaniem czy nie. Ja mam wrażenie że miara artysty dzisiaj jest wprost proporcjonalna do rozmiaru jego ego i arogancji. Ale to może tylko w internecie i mediach;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam się, że nie "czuję" tak tej pracy żeby nazwać ją genialną lub wywindować autora do miana prawdziwego artysty. owszem praca ma swój charakter i przekaz a przy tym jest ładnie wykonana ale jak dla mnie cała "magia" tego obrazka leży w użycie triku z oplataniem bryły - z czegoś banalnego otrzymujemy coś niesamowitego - mnie to aż tak nie rusza, choć praca jest przyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pokaz siateczkę ;) hehe

 

hehe sam obraz to siateczka...

 

adammartinakislastkissw.jpg

 

adammartinakislastkissw.jpg

 

Obraz ma sukces, dostal daily daviation na deviant, jest umieszczony na roznych portali np. > http://funstuffcafe.com/

prawdopodobnie bedzie tez w najnowszym 3d artist magazine,

i bedzie pokazany na wystawie "Changes" w Luxemburgu pod koniec Pazdziernika, razem z innymi dzielami moimi ktore wygraly konkurs.

Dzieki bardzo za wszytkie komentarze...! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

takie coś było już dawno temu, na obrazku ładującym Alias Maya... bodajże 2008.

ani to odkrywcze, ani tez zmysłowe, ale to moje zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać.

 

ps. w takiej pozycji, to i krokodyle nie dałyby rady się skonsumować ;)

 

ad: Maya 2007

 

Maya7_Poster0001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obraz ma sukces, dostal daily daviation na deviant, jest umieszczony na roznych portali np. > http://funstuffcafe.com/

prawdopodobnie bedzie tez w najnowszym 3d artist magazine,

i bedzie pokazany na wystawie "Changes" w Luxemburgu pod koniec Pazdziernika, razem z innymi dzielami moimi ktore wygraly konkurs.

Dzieki bardzo za wszytkie komentarze...! :)

 

No to gratulacje! Wyróżnienia zasłużone! Bez dwóch zdań. Mało takich mniej komercyjnych prac tutaj.

Czekamy na kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca żeby była dobra, wcale nie musi być całkowicie nowatorska ani wymagająca 50 dni pracy po 12 godzin. Ta jest bardzo dobra mimo ze zrobić coś takiego można w sumie w parę godzin oraz były już tego typu prace.

 

Gratuluje sukcesów!

 

PS fajnie, że jesteś na max3d ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Adek > Dzieki bardzo! Napewno jak wyjdzie cos nowego to bedzie pokazane od razu na max3d.pl, w Grecji co zyje, uwazaja ze

Polacy to jedni z najlpeszych w 3d, wiec jestem tu u naljepszych :)

@bolitc > To prawda, praca byla zrobiona w kika godzin w jednej nocy ale rendering na 5500 pix trwal 16 godzin przewaznie przez dof,

dziekuje bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności