Skocz do zawartości

Oficjalny trailer Pacific Rim


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ale mega płaski plakat... wiem, że plakat jest z założenia płaski ale niekoniecznie taka musi być ilustracja/grafika/zdjęcie/cokolwiek...

 

nawet jakiś Behemoth sie załapal do trailera... tam jest tak dużo sztuczności komputerowej że w pewnym momencie myślałem że to w całości animacja 3d jak FF...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam dwie teorie...

Raczej wykluczam, by ILM odwaliło kiche.

Myślę, że odrobina sztuczności mogła zostać wprowadzona by nadać całości odrobinę retro klimat.

Dwa, to jest tak niesamowite, że nasza percepcja po prostu nie może w żaden spodób zaakceptować tego jako realne ;)

 

Plota niesie, że już trwają prace nad drugą częścią Pacific Rim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:12 - 8 śmigłowców CHINOOK zakładając ze to najmocniejsza wersja CH-47D wiec mają łączny udźwig maksymalny 84 tony. Długość całego CHINOOKa to ok 30 metrów. Przyjmując że muszą go jeszcze podnieść i nie upuścić gdzies po drodze robot nie może ważyć wiecej niż 80 ton. Na oko sylwetka śmigłowca mieści sie we wzroście robota minimum 3x to nam daje prawie 100 metrowego (metalowego?) człowieka. Dla porównania 1 czolg M1A2 abrams ma długość 10 metrów a waży około 62.5 tony. Naciągają prawa fizyki poza granice absurdu.. Ale po tym jak the expendables wlecieli samolotem do jaskini i przeżyli a Arnold wyrwał drzwi smarta 1 ręką to juz w sumie nic mnie nie zdziwi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:12 - 8 śmigłowców CHINOOK zakładając ze to najmocniejsza wersja CH-47D wiec mają łączny udźwig maksymalny 84 tony. Długość całego CHINOOKa to ok 30 metrów. Przyjmując że muszą go jeszcze podnieść i nie upuścić gdzies po drodze robot nie może ważyć wiecej niż 80 ton. Na oko sylwetka śmigłowca mieści sie we wzroście robota minimum 3x to nam daje prawie 100 metrowego (metalowego?) człowieka. Dla porównania 1 czolg M1A2 abrams ma długość 10 metrów a waży około 62.5 tony. Naciągają prawa fizyki poza granice absurdu.. Ale po tym jak the expendables wlecieli samolotem do jaskini i przeżyli a Arnold wyrwał drzwi smarta 1 ręką to juz w sumie nic mnie nie zdziwi..

 

Właściwie to spoko, tylko...kogo to będzie obchodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście Sci-Fi fajnie mi sie oglada gdy mój rozum kupuje to co sie dzieje na ekranie jako wiarygodne albo chociaż "możliwe kiedyś"(np. ghost in the shell). Widocznie sie zestarzałem i zamiast ślinić sie na widok efektów oburzam sie na myśl że ktoś był do tego stopnia ignorantem techniki/fizyki. Background check warto robic przed projektami żeby wlasnie 8 CHINOOKów nie dzwigało tryliarda ton:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

też nigdy nie zwracałem uwagi na takie naciąganie (no chyba, że coś jest już mega naciągane :P) ale rozumiem, że niektórzy łatwo wyłapują takie rzeczy i ich to drażni. Ale niestety wtedy większość filmów akcji odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to nie stal, tylko jakis super lekki kompozyt, milion x mocniejszy, bardziej wytrzymaly i tyle samo lżejszy :P Trzeba troche pomóc autorom filmu ;) Pewnie niedlugo pojawia sie wysokobudzetowe filmy o zniszczeniu na mniejsza skale - jakies miasteczko, wies. Zagrozenie dla calej Ziemi zaczyna sie chyba przejadac... :) CzAk1 - mistrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek ma rację. Potwory są tak ogromne, że Godzilla przy nich wypada jak ratlerek przy dogu. Oczywiście ludziska muszą dla równowagi zrobić mechy przy których adekwatnie blado wypadają współczesne lotniskowce. No i żeby akcja była wartka, to roboty o wysokości kilometra wymagają zaledwie dwóch osób załogi, z czego jedna bez prawa jazdy na gigaroboty. Sorki, ale jakoś tego nie łykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu powinnismy bardziej oceniać takie produkcje od strony grafiki/animacji, bo wylewa się wiadrami z tych filmów i tak mnie zauroczyła animacja i jakość renderów a nikt o tym tu nie wspomniał :D. Mistrzostwo ogólnie!.Klasa wyżej niż w Transformersach. A scenę z 1:34 jak robot zaciska ręce kilka razy musiałem przewinąć i zobaczyć raz jeszcze. ILM mają genialnych grafików.

Edytowane przez MaxymilianMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba negatywnych komentarzy zatrważająca :)

Za to Polacy robią mega produkcje ... i mega interesy

Oni po prostu robią kasę na tym i tyle , analizują rynek

liczą co się sprzeda i robią i nie przejmują się komentarzami .

Zgarną kasę kupią nowe rezydencje i robią nową produkcje .

Ja ich rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności