Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


sho0

Rekomendowane odpowiedzi

Ta laska akurat jest najbardziej sztuczna i plastikowa. Po prostu tam coś nie leży, wygląda troszkę jak lalka ze sztucznymi rzęsami, a jej usta kompletnie do mnie nie przemawiają. W drugiej części trailera wygląda to lepiej, pewnie dlatego, że udało się wiele rzeczy ukryć pod cieniami. Oglądając teaser pierwszy raz miałem wrażenie, że dobre 3 do 4 ujęć to pokazówka silnika, który będzie ciągną grę.

 

Hmm... bo (może nikt nie zauważył) ale to właśnie jest cyyfrowa babeczka. Jest sztuczna bo została skonstruowana na chłodnych halach produkcyjnych a nie w gorącym łóżku. Ma wszystko to co normalny człowiek plus kilka extra dodatków.

No i może zamierać sztywno w bezruchu i kamera spokojnie może oblatywać dookoła.

 

 

To czemu po przeprogramowaniu nie zamalowali jej policzka?

 

Ciekawe, że pytasz. A czy po zmianie systemu zawsze wymieniasz porysowaną obudowę kompa? Czy przy każdej nowej instalce maxa zmieniasz klawiaturę i myszkę bo są zużyte? Czy wymieniasz porysowaną obudowę monitora chociaż sam monitor jest ok?

 

W świecie CP, liczą się rzeczy przydatne a nie ładne. Gdybyś znał ceny cyberskóry i kosztów operacji olałbyś to i doinwestował kasowo w serwomechanizmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 194
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla mnie trailer rewelacja .Nie zasatanawial bym sie nad sensem poszczegolnych elementow bo to w sumie krotki zwiastun .

Po dluzszym przyjrzeniu zauwazylem ze sporo w nim podmalowek zmiksowanych z renderingiem. Ciekaw jestem co dokladnie jest podmalowka a co renderingiem.

 

Aha i wlosy super wyszly ciekaw jestem czy to jakis hair czy moze zwykly mesh

Edytowane przez jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie podoba mi się nos tej laski. Niby ona taka ma być idealna, a ten garb jakoś psuje to wrażenie.

VKX4v.jpg

 

Nie pasuje mi też bokeh w ujęciu z rozpryskującym się pociskiem, wolałbym okręgi niż sześciokąty.

Ale poza tym to pro robota, mimo że jest dość statycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek lub wtorek pojawi się making of na Behance gdzie będzie sporo dodatkowych informacji i ilustracji. Może trochę wcześniej. Na pewno prześlę wtedy tutaj tę informację. Jest tam kilka drobnych niespodzianek. CDP też planuje odsłonięcie paru ciekawostek w ciągu najbliższych kilku dni. Warto śledzić głowne portale growe. Wyjaśni się wtedy np. czemu pani ma garba na nosie :-)

 

salut

t.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie chcę się wdawać we flejma, bo ten nos to drobiazg, który w ogóle nie psuje mi pozytywnego odbioru teasera. Ale jak popatrzę na dziewczyny, które pasują do szeroko pojętego, panującego obecnie kanonu piękna, to wszystkie mają lekko zadarty i prosty nos. To, że niektórzy lubią, to kiepski argument, ale nie będę się rozwodził nad tym co inni niektórzy lubią bo dostanę bana. ;)

 

Z niecierpliwością czekam na making of, tym bardziej że słyszałem o jakichś ciekawych technikach użytych przy modelowaniu i teksturowaniu postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie chcę się wdawać we flejma, bo ten nos to drobiazg, który w ogóle nie psuje mi pozytywnego odbioru teasera. Ale jak popatrzę na dziewczyny, które pasują do szeroko pojętego, panującego obecnie kanonu piękna, to wszystkie mają lekko zadarty i prosty nos. To, że niektórzy lubią, to kiepski argument, ale nie będę się rozwodził nad tym co inni niektórzy lubią bo dostanę bana. ;)

 

Z niecierpliwością czekam na making of, tym bardziej że słyszałem o jakichś ciekawych technikach użytych przy modelowaniu i teksturowaniu postaci.

 

Twierdzenie, że kobieta nie jest piękna, bo nie pasuje do "panującego obecnie kanonu" jest tym bardziej kiepskim argumentem. Dlatego może faktycznie zakończmy w tym miejscu dywagacje, bo piękno jest w każdym z nas. (... i tutaj poleciały w tle białe gołębie na tle zachodzącego nad oceanem sierpniowego słońca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tych uwag co do tempa czy wyglądu, to jest po prostu świetne (może dlatego, że się nie rusza? :) ). Jest też bardzo sprawnie wyreżyserowane (co nie jest takie oczywiste w pracach PI). Kadry, budowanie napięcia, dozowanie informacji, wszystko tip top. Podoba mi się również to światło jak z packshotów. Niby nierealistyczne, ale w tym przypadku to właśnie działa na historię (w przeciwieństwie na przykład do tego kawałka o zabójcach króli, gdzie plastik-look pasował jak pięść do nosa). Na balans kolorów dałbym nagrodę, za nadmiar dyspersji (który to już raz!) nie.

 

skk.

 

ps Tekst Onetu o Tomku Bagińskim, który stworzył koleje arcydzieło jest niesmaczny. Pozostaje nadzieja, że to nie sprawka ludzi z PI. (Chociaż pr'owcy PI nie jedno mają na sumieniu w takich kwestiach i mam obawę, że tekst powstał przy współpracy z nimi...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst Onetu o Tomku Bagińskim, który stworzył koleje arcydzieło jest niesmaczny. Pozostaje nadzieja, że to nie sprawka ludzi z PI. (Chociaż pr'owcy PI nie jedno mają na sumieniu w takich kwestiach i mam obawę, że tekst powstał przy współpracy z nimi...).

 

E, taka to już tradycja na świecie. "Hobbit" jest Jacksona i to on zrobił film. Za rzesze ludzi, którzy przy "Hobbicie" pracowały nikt nie daje faka i to się raczej nie zmieni. Dlaczego w tym przypadku miałoby być inaczej? Nie twierdzę, że mi się to podoba, ale trudno z tym walczyć.

Edytowane przez Luki Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, taka to już tradycja na świecie. "Hobbit" jest Jacksona i to on zrobił film. Za rzesze ludzi, którzy przy "Hobbicie" pracowały nikt nie daje faka i to się raczej nie zmieni. Dlaczego w tym przypadku miałoby być inaczej? Nie twierdzę, że mi się to podoba, ale trudno z tym walczyć.

 

Nie chce zaśmiecać wątku, ale nie masz racji. Znajdź mi taki kawałek o reżyserach trailerów z Digica, Bluru, Axisu etc. Żadna tradycja, a analogii z Jacksonem nie ma. To jest pochodna tego, że PI od lat wyciera sobie gębę nominacją Tomka Bagińskiego w calach czysto merkantylnych, który firmuje tym sposobem pracę setki ludzi, często nie mniej zdolnych od niego - delikatnie mówiąc (nie, nie sądzę, żeby T.B. osobiście kiedykolwiek na tym zależało...). A radą na to byłby krótki mail do Onetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYmek - to od razu sprostuję, że z tekstem na onecie nie mieliśmy nic wspólnego. Dość mocno pompują się odsłony jak na taki filmik i on już żyje własnym życiem - kontrola nad tym co będzie na jego temat publikowane jest już niemożliwa.Serio "krótki mail do onetu"? Seriously? Zdajesz sobie sprawę jak media działają dzisiaj?

 

Pełne creditsy są już u nas na stronie, warto się z nimi zapoznać. Będzie też tak jak wspomniałem sporo ciekawych informacji na Behance niebawem.

 

Ze swojej strony nie mogę nie wymienić Maćka Jackiewicza, który przyjął na siebie główny ciężar tej produkcji i ponownie, ( tak jak po Wiedźminie ) dał potężnie radę.

 

Każda tego typu produkcja to praca zespołowa i oficjalna linia firmy już od paru lat to promowanie zespołu. Że media piszą co chcą i żyją uproszczeniami to jest inna sprawa, ale walka z tym to walka z wiatrakami. Media popularne upraszczały i będą upraszczać. Lepiej skupić się na mozolnym budowaniu marki zespołu ( co zresztą mam nadzieję widać także po wczorajszym re-brandingu ). Mi już dawno ochy i achy nad moim nazwiskiem nie są potrzebne do niczego. Robię swoje.

 

salut

t.

 

A jeszcze, bo przeczytałem ostatni wpis. Takich kwiatków o reżyserach Digica i Axisa nie znajdziesz, bo w ogóle poza portalami specjalistycznymi nie znajdziesz informacji o tym kto robi co w Digicu i Axisie, ba, trzeba samemu prowadzić prywatne śledztwo, żeby dowiedzieć się w pierwszych tygodniach po publikacji trailera, czy za niego odpowiada Blur, czy Digic, czy Axis czy jeszcze ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z posiłku. Przez drogę samochodem sobie myślę - "Ale fajny był ten teaser. Noi na Behance promują ... Vimeo wrze ... Youtube też ... a ONET!! Kurna! Jak to im się udało na onet wcisnąc?? ..." i tak sobie jadę, a tutaj w radio na ESKA ROck pytanie konkursowe, do wygrania Płyta znanego artysty. A pytanie brzmi - "Jaki polski reżyser wczoraj obchodził jubileusz swoich narodzin, mający na swoim koncie m.in. wszystkim znaną "Katedrę"!!! ... Musiałem zatrzymać wóz bo zdębiałem. Co jak co, ale w takich momentach człowiek cieszy się z dokonanych wyborów życiowych. Marketing PI będzie kiedyś w książkach od ekonomi jako wzór do naśladowania! Brawo i wielki szacunek za koordynację wszystkiego co teraz się w firmie dzieje. To nie jest bycie o krok przed konkurencję, to jest wbicie konkurencji w podłogę twarzą o beton.

 

ps. Przepraszam Tomku, że spóźnione, ale szczere - Wszystkiego Najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie jak wrócę do domu i zobaczę w gazetce osiedlowej hasło w krzyżówkach "nazwa polskiego studia, 3.14" na dwie litery to .... to w sumie mnie nie zdziwi :)

Cieszmy się, że Tomek na pudelku nie wylądował ;)

I wszystkiego najlepszego Baggins!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proste...!!!...żeby dostać się do policji... trzeba najpierw być wielokrotnym mordercą...:)))

Ta... I w polowie robotem. Serio dziadku? Zero wyobrazni? Tylko tu i teraz, to czego mozna dotknac i co widac za oknem? To smutne.

 

------------

 

A z innej beczki - gdzies mi mignelo info ze w lutym ma sie pokazac zapowiedz wiedzmina 3. Wie ktos cos na ten temat? Mam nadzieje, ze tez Platige smignie filmek do tego jesli to prawda w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to do mnie nie przemawia. Technicznie oczywiście top-class, ale nudne i nie wzbudza żadnych emocji. Sam obraz sterylny do bólu. Cyberpunk bywa fascynujący, ale chyba nie tym razem.

 

@Nezumi: interpretacja Dziadka jest jak najbardziej na miejscu i sama się narzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

może tylko gracze ... mają ten rodzaj wyobraźni, że potrafią wyciągnąć z takiego teasera coś więcej ... niż widać gołym okiem ...!!!... a dziadki nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy. Wyjrzyj za okno - zostales sam - niezmanipulowany, czysty, slowianski. Szeregi oglupionych zombie powlocza nogami w poszukiwaniu kolejnej reklamy. Ale Ty ocalales, ostatni z szeroko otwartymi oczyma, Jedyny Wielki Artysta w bastionie swoich czterech scian. "Oni", Wielcy Manipulatorzy, nie wiedza o twojej ostoi gdzie w tajemnicy tworzysz.Sam dla siebie, bo inni ktorzy byli w stanie ogarnac glebie i poczuc ducha Tryglawa padli ofiarami bezpardonowej eksterminacji i zostali bezmozgimi przedmiotami zywiacymi sie rzucana na pozarcie reklama najgorszego sortu. To boli, ale sie nie poddajesz. Wysylasz wciaz informacje zakodowane w dwukropkach i nawiasach w nadziei ze moze jeszcze gdzies ocalala bratnia dusza.

Bezskutecznie.

Pssst... Slyszysz? Szuranie za drzwiami. Znowu poslali zombie zeby zostawily ci pod drzwiami reklame na wycieraczce. Stary numer Manipulatorow, ale Ty nie wpadniesz w ich sidla tak latwo. Za stary z Ciebie wyga, zeby tak glupio wpasc.

Szuranie sie oddala, smrod reklamy przesiaka przez wzmocnione drzwi.

Cholerne, bezmozgie zombie. Cholerni Manipulatorzy.

Siadasz do komputera zeby wyslac kolejna zakodowana wiadomosc. Przeciez musi tam ktos byc.

Jak to szlo?

 

:)))))) :)) :)))))...

 

Ja Oka, ja Oka, czy ktos mnie slyszy?

 

:)))))) :)) :)))))...

 

Cisza... I tylko wiatr przylepil do szyby kolejna cuchnaca reklame.

 

Cholerne, bezmozgie zombie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

no i pewnie jakbym był fanem i koneserem kremów to bym się jarał reklamami kremów ... ale nie jestem ... jestem fanem gier ... więc jaram się reklamami gier ... proste ... społeczeństwo fanów gier jest dużo bardziej wymagające niż fanów kremu ... dzięki temu jest przepaść w jakości między reklamami gier a kremów .... proste :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności