Skocz do zawartości

teczka3d: klicek art dump


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

shader maya arnold tak 🙂 nic nie kombinowane proste ai surface 😉

4 godziny temu, benton napisał:

no mialem kiedys, ale zb nie saportowal hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, benton said:

Wlasnie sie zastanawialem jak smiga to malenstwo bo na prezentacjach w ZB wszyscy mieli oczywiscie najdrozsza wersje z dobudowanym kokpitem odrzutowca 😄 Skoro sie nie rozstajesz to zakladam ze fajna sprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nezumi - jeśli modelujesz na codzień / zawodowo, to jest to mus. podają, że jest +50% do szybkości i komfortu, a ja bym dał nawet 100%. na klawiaturze już nie umiem nawigować.

klicek - a już działa. ale nie trzeba koniecznie tego drogiego, ten "mały" eliminuje z ciężkiego życia kręcenie na klawiaturze. za pierwszym razem musiałem sobie tydzień potrenować obsługę, bo trzeba to nieco opanować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez prace Klicka ponad 4 lata temu kupiłem ZBrusha. Po co ? Bo trzeba.

PS. Chyba mam zainstalowanego nawet ostatnio, bo upgrady jakieś co pół roku dają to ściągam...I zawsze jak na chwilę odpalę Zetkę, to patrzę na te ikonki, i se myślę "o, pa tej to, Klicek musiał tu też kliknąć pewnie kiedyś żeby coś tam teges tegnąć...". Porozglądam się zawsze jeszcze chwilę jak John Travolta w Pulp Fiction i z dumą zamykam ZBrusha z myślą "Gdyby, tak kiedyś...na chwilę, Klicek był w Poznaniu, i nagle czekając na tramwaj poczuł mega potrzebę coś skulptnąć - to jestem gotowy, biere laptopa i jadę na przystanek". Czuj czuj - czuwaj! Grafik zawsze gotowy 🙂

Edytowane przez Hris
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

No tak naprawde zrobilem malo, bo przez ponad rok robilem Collectible, jeden na e3 i drugi do kolekcjonerki. Wiec bardzo duzo mnie ominelo przy produkcji. 

Tak z glowy to zrobilem: 

koncepty do mealstromow, brika, royce, takemura face, misty, sasquatcha main boss, lizard boss, kilka bossow mniejszych, maman briggite, placida, Body do lizzsek (dollsy), mechanic. + twarze do crowdow i seconddary charactersow + masa clothow i cyberwareow dla randomow.

Nie bylo tego duza tak naprawde i troszke zaluje ze zajaralem sie tymi collectiblami, mialbym jakies +3 postacie do folio 🙂

 

1 godzinę temu, Soulinka12 napisał:

rewelacyjne jak zawsze ;D chciałabym kiedyś tak umieć 🤭 super poza postaci no i design postaci mega. Jeśli mogę zapytać masz dużą wolność przy modelowaniu jeśli chodzi o projektowanie ? 

Generalnie wszystko zalezy od miejsca w jakim jestes na timelinie produkcyjnym, na poczatku bardzo mocno trzymamy sie konceptow (nadal mamy wolna reke i jezeli masz wiare w siebie to mozesz zmienic duzo) dalej przy produkcji coraz wiecej spada na Twoje barki. Wiecej wolnej reki, wiecej decyzji i wiecej rzeczy przechodzi🙂 

Dzieki za mile slowo 😄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko z kreditsy sa o wiele dluzsze i nie w takiej kolejnosci jak tu sa przedstawione 🙂 to raz, dwa ja nie moge sobie postowac co chce, tak jak to robia inni nie zwiazani z firma. Ja musze przygotowac rzeczy i przejsc weryfikacje, korpo 😉 

Pierw koncept tego zrobil Tomasz Radziewicz, pozniej 2ga wersje konceptu zrobil Diba, calosc zostala przemodelowana bo nie nadawala sie do druku, wiec 99% rzeczy zostaly zrobione od nowa 🙂 

Mowie no ponad pol roku zycia, na to poswiecilem i reszta chlopakow tez 🙂 od modelowania, do poprawiania, do ciecia modelu, do drukowania, do dogladania drukow, do wizyt w chinskich fabrykach, no byl fun 🙂

  • Like 1
  • Wow 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2021 o 17:37, KLICEK napisał:

@RaVirr No tutaj to dosc prosto wszystko robilem, bo to sa caly czas testy. Wiec zeby zaoszczedzic czas to Uvalka jest robiona automatem [...]

 

 

Klicek, jaki automat do UV miałeś tutaj na myśli? Używasz jakiegoś mapowania z Paintera, czy jakiś Rizom?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mortom napisał:

Chciałbym żyć w tym wszechświecie gdzie byłbym choć w 1/10 poziomu sklilla gdzie ty! 🙂
Jednym zdaniem: wypala białko w oczach! Piękna robota 🙂

dzieki ziom 🙂 rob swoje i na luzie bedziesz lepszy

Godzinę temu, blazejbobek napisał:

Ja tam myślę, że Florentino Perez planuje zaprosić Klicka do Super Ligi 🤘 

😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności