Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

KaeMS no naprawdę ładnie, skromność wystarcza... a ja niestety nie pamiętam czy w ogóle pisałeś o terminach... sorry...

 

Nie do końca wiem w czym robisz wizki...

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pisałem ci przy okazji modelowania kranika przez Chrupka - zwykle nie masz czasu na modelowanie każdej pierdółki. Podobnie jest w tym przypadku - krzesła to Balma na żywca (dlatego kanciate) a meble Maro. Ze skromnością nie wiem o co ci chodzi.

 

Edit: Wizki to max + v-ray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię ultra reala z dwóch powodów: 1. nie zawsze jest potrzebny czy nawet pożądany; 2. nie jestem jakimś "masta", który każdy projekt w dowolnym czasie zrobi tak,że szczenę urywa - wiem i się przyznaję.

 

Filip - to poszło w edit -mogliśmy się z Duną "minąć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch poraz kolejny wypas poprostu :) Dawaj tutaj wiecej bo bedzie na co oko zawiesic !

Bonifatz- bywaly lepsze renderki z twojej reki ;)

KaeMS- renderki nawet nawet, ale AA i gdzieniegdzie przepalenia daja po oczach, a tak z ciekawosci caly sufit nie powinien byc odwrocony ?;)

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch515, żyję ziooom, coś tam sobie dziergam powoli w wolnych chwilach, więc może zarzucę;) A Ty jak zwykle przychodzisz, robisz rozpizduchę i sobie idziesz;p

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna z serii. Czas przygotowania: ok 3,5h z czego 1h to plaskorzeźby, których w tym widoku nie widać. Czas pieczenia to ok.1,5h/widok.

Z tego, co zauważyłem buga mam w wykładzinie - jak czas pozwoli to przewale jeszcze raz.

konmalamax3d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BiX

KaeMS - widzę, że niezła masówka tam u Ciebie leci :) hehe z jednej strony dobrze, że jest robota z drugiej tracą wiele te prace przez to, ze masz tak badzo ograniczony czas na nie. Jak na 3,5H to ok... z czego sufit, żaluzje etc to pewno już zrobione jakiś czas Twoje gotowce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, zarąbisty wózek, co tu więcej napisać:)

mój pierwszy post na forum, jednocześnie pierwsza pracka, którą chciałbym pokazać:) dałem wcześniej do działu architektura, ale pomyślałem że tu się bardziej nadaje, bo to w sumie taki testowy render

sypialnia, prosiłbym o komentarze, co robię źle itd.

65d41d6d40530156m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renderek jest pierwyj sort, model bardzo często przydatny.

Wersja trójkołowa z wielozadaniową gondolą też będzie (joke)?

 

i podwieszanym zasobnikiem bomb kasetonowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test klimatu typu "mataroskie ujecie z przyczajki" ;) - kora do d. ale konczy sie nowa texturka... chcialem takie cus... zrobic, pytanie czy odbiur jest taki "naturalny"

 

4sa.jpg

Edytowane przez Morphe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier... skoro dziala przy jednych ujeciach a przy innych jzu nie to nie wiem czy to wina lakieru czy poporstu takie ujecie daje takie dobicia ... aliscie no coz zorbic - albo onyx + opacity, albo everowe, albor obci samemu? ble....

a co do swiecenia - sun+sky;0 + some taste in ps

Edytowane przez Morphe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe - ładne ujęcie. Kora po prawej ładniejsza. Zrób taką jaka w rzeczywistości jest od dołu i będzie git.

pressenter - dzienny ładny ale nocny przy tylu źródłach światła i lustrze jakoś mi nie siedzi bo za ciemno. Co ci się ciągnie na podłodze przez całą jej długość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vision3d znam Cię, bardzo interesujące pojazdy zawsze rąbałeś, kiedyś zrobiles Skyline GTR na kiepskim sprzęcie :)

 

Fajny pojazd, jakie ma właściwości materiałów i ile czasu zajęło Ci jego modelowanie?

 

Opony przypadkiem za mocno nie odbijają?? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak - romby musza isc w odstawke jak sie che robic takie ujecia, mszua tez listki miec galazki etc. szkoda barzo ze onyx nie ma opcji importu wlasnego liscia, albo cos. bo opacity jak chce zrobic depth mape, albo jaksi kanal wyrenderowac to mi opacity nie chwyta:(. tez liscie robie na lekkim refraction, a jak daje opacity to mi jakies paszczaki wychodza.

brzoza jest ogolnie bardoz stara, i do zblizen sie nie andaje - kanciaty pien, wogole jakso tak wyszly jak 2d.. plaskie i zpodlozem sie nie wiazaly :D. pomijajac fakt ze ani nie zapetlona kora i powtarza sie x razy ... ale moze zrobie test nowej kory na tym ujeciu inowej brzozy moze wyjdzie ciekawiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba super wozeczek :] ja juz mam :] real model ale towj tez jak rela czyzby :] cos tam sie powiekszlao bo Pionix pisze ze u niego to na czasie ;]

a tak to model wypassss ';]

wypas masz umietnosci pozazdroscic :]

 

Arti jak wczesnij tlyko wprowadzlaes tyklko chaos tak ta prack bardzo ladnie sie prezentuke taki cartoon network:]

teraz to Duna .. cos tam taki choas wprowadza :]

dawaj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka fajna, trawka ok a światło dziwne. i to drzewo zasłania dom, niefajne jest. może to światło nie byłoby złe gdyby tło dać inne

 

p.s.

ale żeś foto dał w avatar. :) groźna mina nie ma co, budzi respekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności