Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

Status -ok, dopicuje;p swoją drogą chyba dam jakies fele, bo te kule sterczace mnie drażnią;p

 

Kubush - zobaczymy;] dziex!

 

telthona- dzieki, design mial byc na maxa prosty,bo szkoda mi jednak czasu na wymyslanie ladnego conceptu,ale te sterczace kule 'w' kołach, to tez mnie draznia jak cholera. A hełm to ukłon w strone gierki MDK, kurde no kochałem tą gre;p

 

tr3buh - hmm no od pierwszych postow minelo jakies 5 lat Rysowalem tyle ile widac w teczce+od czasu do czasu jakies olowki. Podczas 'szlifowania skilla' to najwiecej rysowalem z ...głowy;p Potem ze zdjec a na koncu z natury. Jednak rysowanie z glowy dawalo mi olbrzymiego kopa- nie wychodzilo tak jak mialo wyjsc, ale przy kazdej takiej sesji sporo sie uczylem. to tak jakbys mial rozwiazac jakis wzor z matematyki-siedzisz meczysz sie, ale nie zerkasz do klucza badz odpowiedzi,tylko starasz sie sam cos wydumac-czasami wyjdzie czasami nie, ale ten proces'myslenia' sporo uczy...przynajmniej mnie sporo uczył. Dla mnie rysowanie z fotek bylo dosc uciazliwe, bo czasami zapominalem o ogolnej kompozycji i koncepcji na rzecz tego by cos wygladalo tak jak na zdjeciu. Z natury natomiast to rysowalem glownie oglowkiem, kilka razy mialem okazje farbami na zajeciach na uczelni;]

pzdr!

 

ortheza- f*ck zapomnialem o tych oknach, mialem poprawic i z bani wylecialo- no one z innego swiata w tej chwili sa, wieczorem moze siade to poprawie te wszystkie sprawki! dziex za korekte!

 

Dzieki amigos!

Edytowane przez nicponim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o żesz ty!

piękne kolory i świetnie namalowany dół pracy z ludzikami. Następnym razem grupuj ludziki i nie rozmieszczaj ich tak równomiernie.

Design postaci i pojazdu na pierwszym planie słabiutki. Szkoda. Jakbyś się bardziej przyłożył to powstała by pracka bardzo pro. Ale i tak zapisuję ją na dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, postacie w tle są świetne. i busik. żeby nie było, motor ma fajne światło stopu;)

 

architektura jest bardzo bajerancka graficznie, ale ciężko mi się do niej ustosunkować. na pierwszym szkicu wygląda najlepiej choć brak tam rysunkowego charakteru wykończonego obrazka. ostatecznie wyszło bardzo klimatycznie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx, idzie next i robie przerwe bo mecze material niemilosiernie, musze seryjnie troche przerwy trzepnac ;/

 

poprawkilast3male.jpg

 

 

i taki fragment zeby nie bylo;p

fragyh.jpg

 

 

EDIT -olaf-lepiej? moglby ktos zrobic overa albo wytlumaczyc na przykladzie jak powinno wygladac prawidlowo rozmycie soczewkowe w takiej sytuacji jak tutaj? bo szczerze to kompletnie nie znam sie na fotografii;/

 

dziex wielkie!

Edytowane przez nicponim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na me gusto to za duzo tego blura dałeś. Albo jakbyś tak dorzucił jeszcze jeden plan za postacią i dał tam taki lekki blur a na trzecim planie mniej więcej o 50% mniej blura niż jest teraz to byłoby fajnie. Teraz wygląda troche jak wlepa na rozmytej focie... I proporcje tej kostuchy trochę za bardzo przegięte, ale to też kwestia mojego gustu.

 

A przerwa czasem daje wiele dobrego, można sobie w głowie poukładać wnioski z tych wszystkich ćwiczeń. Aż sie boję co się tu będzie dzaiało po tej przerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- But can he draw ?"

Yes he can !

 

Twój rozwój w digitalu był dla mnie oczywistą konsekwencją rozumienia materii, którą demonstrowałeś w rysunku tradycyjnym.

 

Jedna rzecz - poćwicz opowiadanie historii. Te gołębie na ostatnim np. były fajnym pretekstem, a tak są zwykłym scenario. Szczerze mówiąc najpierw dostrzegłem tego na ziemi... po chwili. O kurcze, tam jest gołąb. Po kolejnej długiej chwili drugiego... O, drugi gołąb :> !

 

Wiem, jestem upośledzony percepcyjnie, ale większość ludzi dla których się maluje tak ma. Zakładam, że malujesz dla nieuplastycznionym dziesięciolatków, historia ma być oczywista jak na "kaczorze Donaldzie" :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie grzecznie nicponim słucha co do niego ludzie mówią :D

świetna praca, ta radość eskimosków... bo "takie ładne światelko.." XD rozwaliło mnie to. ładne zestawienie kolorów, bardzo fajne zagranie temperaturą.

Ale sie z ciebie zrobiła fabryka obrazków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga scena ma niezły klimat przez to też, że tam jest glębia i fajna kompozycja przez wielość postaci... szkoda, że nie zrobiłeś wipa bo teraz pewnie nie będzie Ci się chciało ciągnąć 2 stepa... w finalnym zabrakło tej głębi czy perspektywy powietrznej bo wszystkie laski podobnie widoczne, za małe różnice odleglości i troche jak dla mnie powklejane... ale jedziesz strasznie z wypasionymi pracami... pozdron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na kompozycje z drugiego obrazka pozytywnie wplywała wysokosc tych szkicowych drzew-ciagnela sie poza kadr, co dodatkowo dodawalo przestrzennosci, w finale drzewa sa niskie i ta 'ciągłość' troche sie zaburzyła;]

 

Ale nie bede poprawiał, jak naskrobie troche czasu(kończy sie powoli piękny okres z wyłożoną lachą na szkołe;p) to bede musial jechac z nowym koxem. Tym bardziej ze pomysłów masa i niewiadomo za ktory sie zabierac;]

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności