Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

Qrcze Marioza miejscami naprawdę nie masz racji, zarówno z Nicolasem, jak i z Fishami.

Nikt tutaj chyba nie sugeruje że najlepiej jest nic nie robić i marudzić. "Jad" jak to nazwałeś dotyczący Frontline i Nicolasa jest wg mnie trochę usprawiedliwiony. Zgadzam się też z dużą częścią tego co napisał Tomek_ Nie oskarżam nikogo, a już na pewno nie pracowników tych firm. Robią swoje, robią to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może nie mam racji , słowa jad nie dotyczylo fiszów, nicolasa itd a pojawiło sie w konteksie wiedzka bo do tej pory pamietam negatywne wypowiedzi tu na maxie. Napisałeś że " Nie oskarżam nikogo, a już na pewno nie pracowników tych firm. Robią swoje, robią to dobrze." spox ale firma to pracownicy czyli ludzie tym bardziej w takich niedużych nie 100tu osobowych składach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości: to Flying Fish Works upadło? Można wiedzieć w jakich okolicznościach?

Co do Nicolas Games: dawno temu była jakaś afera na forach, że nie płacą pracownikom. Rozumiem, że to już zostało wyjaśnione?

 

Tak, upadlo. Pieknie podsumowal tu michal aka empeck

 

Niestety nie zawsze tak jest, że cokolwiek zależy od pracowników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa w sumie...to zostawie....co mnie tam jakies dywagacje....w sumie nie ma tutaj ocenianej firmy tylko "wizja" ;)tylko chopaki, spokojnie mi tu, nie wyrzygiwac ze gdzies jest zle, ze nie placa itp...PLZZZZ....bo znowu pan moderator dostanie po uszach od pana administratora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Tomek_ cos w tym jest cos w tym jest :D patrzac te wszystkie PRowe relacje jakos mi sie nieswiadomie usmieszek pod nosem robi :) przynajmniej do prezentacji by chlopaki przeliczyli swiatlo a nie mowili ze zrobili dynamiczne ostre cienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także z tego co napisałeś wynika że najlepiej podłożyć ręce pod dupe albo w ogóle wsadzić w dupe i nic nie robić lub do tego dłubiąc w nosie dużym paluchem stopy jechać po wszystkim i po wszystkich, ewentualnie zamiast pracować w epic mieszać lepik i smołować dachy.

 

Ps Jak już piszesz to rób to trochę bardziej po ludzku bo zwrotów typu "udulepane" nie czaje i jak przytaczasz jakieś dane to poprawne.

 

Mario ty taki ułożony chłopak a tu takie słowa. Z tymi odbytami to już przesadziłeś, ktoś może pomyśleć że masz jakieś dziwne upodobania ;). Myślę że żadna bieda i niemoc w tworzeniu gry nie usprawiedliwia takich działań jak wprowadzanie kogokolwiek w błąd. Jeśli jest niedobrze to mówmy jest "niedobrze" albo chociaż "średnio" a nie jak to niektórzy "jesteśmy najlepsi i jesteśmy w czołówce". No ludzie jak to się stało że firma która nie wydała żadnej gry nagle jest wyczytywana w rozmowie o polskim GAME DEV w TV BIZNES jako jedna z najlepszych firm tej branży w Polsce (na marginesie powiem że prowadzący pominął TECHLAND tak jakby wogule nie istniał XD). AFTERFAL wygląda słabo jest mocno opóźniony i pojawia się informacja że gra będzie na marzec 2011. I jeszcze do tego Pre order. Nie chce przypominać co było ze Pre Orderem DUKE NUKEN'A gdy ludzi wykupili go w 2004 roku a gra upadła 6 lat później. No ja wiem że każdy ma dobre intencje ale ci ludzie zakupili produkt i mogą być "rozczarowani". Całe szczęście że Książę powstał z grobu i w końcu będzie (ale nie na pewno znając życie XD). Tak więc panowie trzymam was za słowo że gra będzie w MARCU albo przynajmniej w 2011. Nie mam nic do firmy, życzę tylko powodzenia.

Edytowane przez Persh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Persh - chłopaki to tam wiesz gwożdzie u szewca prostują a ja najlepiej ułozony jestem kiedy śpie, co do tego określenia które podałes to nie przypominam sobie abym go uzył w ktoryms poście także to raczej Ty masz jakies dziwne skojarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wejdzie ktoś nowy na forum i razwali atmosferę.

BTW Panowie polećcie coś dla fana falloutów i arcanum:) Będę mial przez święta za duzo czasu i potrzebuję dobrego roleplaya - robi się jeszcze roleplaye?

 

no z grami RP trochę słabo ostatnimi czasy, ciężko cokolwiek polecić, co ostanio wyszło... chyba Morrowind :P

 

poleciłbym Ci Neuroshimę, ale pewnie tylko o kompuerowych grach piszesz ;)

 

ale jeżeli faktycznie interesuje Cię po prostu ciekawy świat (w klimatach post apo) to polecam właśnie Neuro, IMO świat ciekawszy od Falloutowego, i nawet nie piszę o graniu tylko samej lekturze głównego podręcznika, no ale to trzeba lubić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem w tej grze "to coś". Liniowy może jest ale który nie jest liniowy? Zawsze jest główny wątek, który się ciągnie liniowo. Dragon Age jest nudny. Wciąż walczymy z tymi samymi przeciwnikami. Produkcja bardzo odbiegająca od poprzedników(BG, ID, PT czy NWN). Za 19 złotych mam grę która pochłonie mnie na święta aż do sylwestra;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem w tej grze "to coś". Liniowy może jest ale który nie jest liniowy? Zawsze jest główny wątek, który się ciągnie liniowo. Dragon Age jest nudny. Wciąż walczymy z tymi samymi przeciwnikami. Produkcja bardzo odbiegająca od poprzedników(BG, ID, PT czy NWN). Za 19 złotych mam grę która pochłonie mnie na święta aż do sylwestra;]

No jak to który, spójrz na prawdziwe klasyki - Fallout, Planscape Tourment. A co do pisania BG o PT z NWN w jednej linii to jest zło, bo NWN nie dorasta nawet do pięt tym tytułom. No ale nieważne ;-) [ nie chce jakiegoś super wielkiego off topa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na forum Polygamii - może się komuś przyda :)

 

-------------

Burnout Paradise Ultimate na PC za darmo!

 

Moze jeszcze z rana bedzie dostepne.

 

Instrukcja:

Wejdzie na ta strone (angielskie http proxy):

http://www.docoja.com/blue

 

Wklejcie tam ten adres:

http://www.hotukdeals.com/visit?m=15038&q=834553

 

Zrobcie checkouta - Burnout powinien kosztowac 0 funtow.

Zarejestrujcie/zalogujcie sie, potwierdzcie kupno i burnout jest Wasz - zero kart czy innych paypali.

 

Nastepnie trzeba sciagnac EA Download Managera za pomoca ktorego sie sciaga gre. Ten program dziala jak steam - nie trzeba odrazu sciagac, mozna pozniej

 

Trzymam kciuki, zeby jeszcze bylo dostepne przynajmniej przez jutrzejszy dzien

------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na forum Polygamii - może się komuś przyda :)

 

-------------

Burnout Paradise Ultimate na PC za darmo!

 

Moze jeszcze z rana bedzie dostepne.

 

Instrukcja:

Wejdzie na ta strone (angielskie http proxy):

http://www.docoja.com/blue

 

Wklejcie tam ten adres:

http://www.hotukdeals.com/visit?m=15038&q=834553

 

Zrobcie checkouta - Burnout powinien kosztowac 0 funtow.

Zarejestrujcie/zalogujcie sie, potwierdzcie kupno i burnout jest Wasz - zero kart czy innych paypali.

 

Nastepnie trzeba sciagnac EA Download Managera za pomoca ktorego sie sciaga gre. Ten program dziala jak steam - nie trzeba odrazu sciagac, mozna pozniej

 

Trzymam kciuki, zeby jeszcze bylo dostepne przynajmniej przez jutrzejszy dzien

 

To chyba nie jest zgodne z EULA:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie popieram piractwa i kupuje tylko oryginały ale nie równałbym tego co ci kolesie zrobili tylko ze złymi aspektami. Teraz masa zdolnych koderów zabierze się za rozpracowywanie bebechów ps3, będą powstawały demka, ludzie będą się uczyli architektury sprzętu a to wpłynie na jakość dewelopingu gier. Jestem przekonany że duże studia będą swoje konsolki też łamały żeby testować kod swoimi narzędziami.

To co się stało to też rozwój a nie tylko piractwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym piractwem to przedziwna sytuacja, najbardziej piracone platformy, czyli PC i x360 w przypadku tytułów wieloplatformowych w nagrodę dostają najlepsze pod względem technicznym porty. Mam cichą nadzieję, że to złamanie PS3 wyjdzie naszej społeczności kanapowych graczy na dobre, bo już czasem miałem wrażenie, że dostawaliśmy "byle co", bo i tak musimy kupić oryginał.

 

Trzy świetne filmiki promujące Bulletstorm

 

http://www.bulletstorm.com/#bulletpoints

 

Zainteresowałem się preorderem, znalazłem na allegro sprzedawcę z zaskakująco niską ceną. Nie wygląda mi to na wałek.

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=bulletstorm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ahaha..mój pierwszy level w "profesjonalnej" firmie będzie w dwóch grach ? :!o

bajera i lans na pierwszej linii,lol

Edytowane przez Fr3d3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym piractwem to przedziwna sytuacja, najbardziej piracone platformy, czyli PC i x360 w przypadku tytułów wieloplatformowych w nagrodę dostają najlepsze pod względem technicznym porty. Mam cichą nadzieję, że to złamanie PS3 wyjdzie naszej społeczności kanapowych graczy na dobre, bo już czasem miałem wrażenie, że dostawaliśmy "byle co", bo i tak musimy kupić oryginał.

 

Co do portów to się poniekąd zgodzę (choć w multiplatformowe gry gram na pececie, nie na PS3), ale exclusivy na PS3 bardziej _mnie_ kręcą. Tylko dla nich w ogóle kupiłem konsolę, jak narazie na PS3 grałem w obie Uncharted, Castlevanię, Wipeout i MGS4 i bardzo sobie chwalę, zarówno gry, jak i platformę. Także na sytuację na PS3 nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cliff pomaga osobiście promować ;}

 

Ten typ jest przereklamowany. Choć jego mapy z Unreal i tak zjadają (całe GOW). I coś mi się wydaje że po jednym ( no dobra, max dwóch) levelach odstawię bulletstorm na pułeczke, z tego co widziałem do tej pory, nadal bardziej mi się podoba stary dobry Painkiller.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności