Skocz do zawartości

Silver Award : Andrew


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

Kreska_andrew1.jpg

 

Witka

Pracka zainspirowana ilustracją Daniela Mroza do opowiadania Pikawki, jak zobaczyłem ten samolot z wielkimi kominami wiedziałem ze musze go zrobić w 3d :), tło domalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajna praca i ciekawa maszyna:) Jednak śmigła wszystko psują - ten motion blur po prostu wygląda brzydko. Proszę, jeśli możesz to wyrenderuj to jeszcze raz z jakimś lepszym blurem, jeśli renderujesz czymś, co nie obsługuje maxowego Object Motion Blur to możesz zawsze wykorzystać etn efekt w ustawieniach kamery - co prawda rendering znacznie się wydłuży ale efekt jest zazwyczaj bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za komenty, pewnie sporo mozna poprawic, ale to taki spidzik mial byc wiec go zostawiam tak jak jest.

Lucas: nie bede juz zmienial tego blura, mi nawet pasi, a dziwnie wyglada moze dlatego ze ma podwojne smigla?

MaGuu: thx:)

Tiger: thx, szkoda ze nie mój :)

Jonasz_Real: dym afterburnowy, siatke nieciekawa ale prosze:)

Kr3tz: duze duze, miały być duże ale widze ze chyba sporo za duze wyszly :)

KLICEK: no wlasnie, troche sie chyba ryplo ale i tak nity miały być spore, a na dziobie najwieksze, zreszta zobacz screena z displacementa, chyba strasznie duzo sie to mapowanie nie rozjechalo?

 

andrew1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo bardzo fajne, najlepsza z twoich prac jak dotąd, bardzo mi się podoba.

konstrukcja fizycznie raczej niezdolna do lotu, ale co tam.

lol Andrew...

można zobaczyć tą ilustrację Mroza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

pewnie, bardzo prosze...

a w ogóle to cała seria jest do opowiadania zrobiona, śmigłowiec, samochód, miasto... bardzo fajne ilustracje, jakby ktoś chciał chętnie wrzuce skany.

andrew3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no to wrzucam, tez uwielbiam takie klimaty, to jest dopiero styl, a nie jakies tam 3d.

andrew4.jpg

andrew5.jpg

andrew6.jpg

andrew7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

nie no super! nadałeś tej pracy swojego klimatu, bardzo mi sie podoba!

andrew wyszedł bombowo!!!!

dla mnnie na fronta

pozdrro

 

ps. ten samochodzik z kominami to musi być twoja kolejna pracka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł panie _Kreska_, realizacja również :)

 

Może tylko małe pytanie odnośnie dymu (bo akurat na to skupiłem najwięcej uwagi ;) ): kiedy wychodzi z kominów to oplata ich wyloty. Pewnie dzieje się tak za sprawą deamonów afterburnowych. Na przyszłość może warto się z tym trochę pobawić, zanimować rozmiar i ew. rozciąganie w zależności od prędkości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudna praca!!!!!! Jeden z najlepszych obrazów jakie ostatnio widziałem!!!!!!Można się faktycznie czepić delikatnie tego bluru (ale w dalszym silniku - bo ten bliski jest ok) i tej jasnej krawędzi dymu, ale nie przeszkadza to całości, bo ta zwala z nóg! No i rewelacyjny koncept (te bulaje - GENIALNE!!!)

Gratulacje frontu:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności