Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba troszkę za wcześnie na newsa w newsach, ale... Jakby co, to moderacja wie, jak to przenieść.

 

Bezprzewodowe zasilanie:

 

http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Bezprzewodowe-zasilanie-jest-juz-rzeczywistoscia,wid,11348297,wiadomosc.html?ticaid=18766

 

EDIT:

Nie mogłem się powstrzymać...

 

wojsko.jpg

Edytowane przez Shogun 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla inspiracji. Wykład na temat zarządzania czasem od Pana, któremu zostało pół roku życia.

 

Randy Pausch zmarl w zeszlym roku tym niemniej wyklady tego pana sa niesamowite. Poniekad szkoda, ze link pojawia sie obok kermita z wielkim odbytem... Cos jak perla obok g...na.

 

Dzieki za linka do wykladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekad szkoda, ze link pojawia sie obok kermita z wielkim odbytem... Cos jak perla obok g...na.

 

Masz braki w biologii... każde dziecko wie że to otwór na dłoń, a żaby odbyt mają pod pachą.

 

[edit] znalazłem ciekawy słownik synonimów, można poszerzyć umiejętności językowe, lub sprawdzić słowo którego nie rozumiemy.

http://megaslownik.pl/slownik/synonimy_antonimy

Edytowane przez sly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi facet w barze a przy sąsiednim stoliku samotna kobieta. Taaaka laska!

- Ale piękna kobieta - myśli sobie. - Podejdę do niej i zagadam. Ale co jej powiem? Na pewno coś wymyślę. Tylko żebym się nie zbłaźnił. Nie no, nie pójdę. Jestem taki nieśmiały. Ale ona jest taka piękna, muszę ją poznać! Powiem jej, że zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Eee tam, na pewno mnie wyśmieje. To może postawię jej drinka i rozmowa sama się potoczy? Akurat! Taka laska nie zwróci uwagi na takiego szaraka jak ja. Ale to moja wielka szansa, muszę ją wykorzystać! Gdybym tylko wiedział jak zacząć...

Już miał wstać i podejść ale w tym momencie kobieta wstała od stolika i zniknęła za drzwiami toalety.

- Uff, no to problem z głowy - myśli facet. - Przynajmniej nie muszę się już męczyć. Ale po chwili babka wraca i znów siada przy stoliku obok.

- Tak, wróciła! To znak, ze jesteśmy sobie pisani - facet odzyskuje wiarę w siebie. - Bóg mi ja zesłał! Zagadam do niej, nie ma się czego bać. Żebym tylko wymyślił coś mądrego. OK stary, bierz się w garść i ruszaj.

Gość wstaje, podchodzi do kobiety i pyta:

- Srałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że to on zrobił intro do wiedźmina, oglądałem natomiast kilka jego prac i najbardziej podobała mi się ta z gostkiem na wózku inwalidzkim, to było genialne.

 

hehe... zaraz okaże się, że baggins strzelił przy okazji jeszcze Molocha, intra do Warhammera i Lifted pixara. I to oczywiście sam, w domu przy pomocy pirackiego maxa i pentium II 233 mHz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności