Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

W lesie: król zwierząt kazał wybudować nowy kibel. Lew jednak powiedział, że każdy kto choć trochę go zniszczy, będzie odpowiadał karnie.

Po paru tygodniach lew idzie lasem, patrzy a w kiblu wybita szyba. Zwolał wszystkie zwierzaki i pyta się:

- Kto szybę wytlukł?

Wstaje zając i mówi:

- No ja i nie ja...

- Jak to ty i nie ty?

- No siedzę sobie spokojnie w kiblu, nagle wpada niedzwiedź, siada, narobił na mnie, podtarł się, a jak zobaczył, że jestem zając a nie papier toaletowy, to się wsciekł i wyrzucił mnie przez okno...

Lew publicznie opieprzył Niedźiedźia, niedzwiedź przeprosił, wstawił szybę i był spokój.

Po paru tygodniach sytuacja się powtarza - szyba wybita, lew zwołuje zebranie zwierząt:

- Kto szybę wytlukł?

Wstaje lis i mówi:

- No ja i nie ja...

- Jak to ty i nie ty?

- No siedzę sobie spokojnie w kiblu, niedźwiedź wpada, podtarł się mną, zobaczył że jestem lisem, wkurzył się i mnie przez okno cisnał...

Lew wkurzony opieprzył porządnie Niedźiedźia, kazał mu wstawic szybe, przeprosić, zaplacić kolegium i ostrzegł go, że jak jeszcze raz to zrobi, to pójdzie do paki.

No i faktycznie spokój z kiblem był przez parę miesięcy, pewnego dnia jednak na kontroli lew zobaczył, ze cały kibel jest rozwalony, ścianki porozrzucane, muszla klozetowa potłuczona wisi gdzieś na sośnie...

Lew dostal szału, że zwierzaki tak nie dbają o wspólne dobro. Zwołał zebranie i mówi:

- Kto do cholery jasnej rozpieprzył cały kibel?! Niech się przyzna, a bedę mniej surowy!!!

Wstaje jeżyk i mówi:

- No ja i nie ja...

 

----

 

Świętego Mikołaja wezwano do przeprowadzenia okresowych badań do przedłużenia licencji pilota (jako że prowadzi on pojazd latający w cywilnej przestrzeni powietrznej).

Najpierw gruntownie przebadano jego zdrowie, m. in. wzrok i reakcje, potem zaczęto sprawdzać umiejętności praktyczne, typowe procedury i tak dalej. Sprawdzono też jego pojazd, stan reniferów, ich badania etc. W końcu przyszedł czas na test praktyczny, Mikołaj razem z instruktorem usiedli w saniach. Mikołaj zaczął sprawdzać checklistę, a instruktor wyjął ze swej torby strzelbę.

- Po co ta strzelba? - zdziwił się Mikołaj.

Instruktor odpowiedział ściszonym głosem:

- Nie powinienem ci o tym mówić, ale w tym ćwiczeniu podczas startu stracisz jeden z silników.

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Odnaleziono arkę Noego: http://lajt.onet.pl/wiadomosci/2161522,0,2,0,1,wiadomosc.html

Warto poczytac komentarze, w zastepstwie tego wątku na koniec dnia :)

- Jestem katolikiem i nie zazdroszcze teraz ateistom i innym agnostykom

gdyz za to, ze nie chcialo im sie wierzyc za zycia zostana po swojej smierci skazani przez naszego Stworce na wieczne meczarnie w otchlaniach piekiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale padłem :)

 

- ściągnąłem wersje na Windowsa winx64 no ale kiedy odpalam plik Maya2010.exe no to wyświetla mi się błąd.

- a ilu masz bitowy system operacyjny zainstalowany ?

- 32

 

:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa teleturniej.

Prowadzący: Proszę mi podać nazwę ciała niebieskiego na 5 liter

Gracz: ....

Gracz: Smerf?

 

_____________

 

Wieniec zaatakował prezydenta Janukowycza

 

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi do marynarskiej knajpy 90-letnia babcia z papugą na ramieniu i

mówi:

- Kto zgadnie co to za zwierzę... - i wskazuje na papugę - ... będzie mógł

kochać się ze mną całą noc.

Cisza. Nagle z końca sali odzywa się zapijaczony głos:

- Krokodyl.

Na to babcia:

- Skłonna jestem uznać.

 

- - -

 

Leci dwoch gejów samolotem i jeden mowi do drugiego- sluchaj wez mnie tu. Zwariowales pyta sie drugi chcesz zeby ludzie zobaczyli? Nie zwroca na nas uwagi obiecuje. Nie wierze mowi pierwszy. Wstaje 2 i pyta sie na glos? MA KTOS DLUGOPIS? pytanie pozostalo bez odpowiedzi. Widzisz nikt nie slyszal ani nie widzial. No dobra zgadza sie ten drugi. zaczynaja sie bzykac , zauwazyl to facet przed nimi i zaczal wymiotowac. Podchodzi do niego stewardessa i mowi: jak pan chcial wymiotowac to trzeba bylo poprosic o torebke. O torebke? !! jeden prosil o dlugopis i widzialem co mu zrobili !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sobie na allegro pewna firma zajmująca się produkcja tablic korkowych...

jako że szukam właśnie takiego produktu natknąłem się na jedną z ich aukcji i skusiłem się na obejrzenie filmiku o ich produktach do którego link znajdował się na stronie z aukcją... spodziewałem się kolejnego nudnego filmu o produktach.. a tu nagle miłe zaskoczenie :D

imo bardzo fajna forma promocji (polecam obejrzeć do końca) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności