Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dopsze jezd, polska potengą boksu. Czytam wlasnie onet.pl bo tu za mało trolli ostatnio.

- KIEDY PYTAJĄ MNIE,

Co sądze o Adamku to ODPOWIADAM. Jeden szczał w szczene i Adamek lerzy. Wymiatam na siłce.Na klate biorę jusz 150kg warzę 86kg.Jak wchodze do sali, to kurczaki czmychają do szatni bokiem, żebym ich przypadkiem nie podeptał i się nie zdenerwował.Poza tym biegam, pływam, sczelam z procy STONFO i jerzdże na hulaj nodze Trikke T12 Roadster .Generalnie robie to, bo kręca mnie kobiety kture sie na mnie gapią w centrach chandlowych. Diablo gdyby ze mna walczył to by jedną ręką zbierał zęby bo drugą miał by urwaną. Potem to samo bym zrobił z braćmi Kliczko a na końcu Adamek by sie przekonał kto bije najlepiej w Polsce. 3 lata temu sparowałem z samym Tong Po ale jak mu wybiłem kciuka to dali bi tego Bolo. On powiedział krutko i na temat - Nie zmarnuj swojego talętu bo masz niezły lewy dyszel. Czyli lewy sierpowy. Takrze panie Adamek. Zatańcz pan najpierw ze mną a dentyści i chirurdzy z panem będa mieli roboty przez cały rok. A te 15 mln pan tylko se powącha wtedy. wuwuwu.czuly-wojtek.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawych anatomii człowieka http://vod.onet.pl/anatomia-dla-poczatkujacych,anatomia-dla-poczatkujacych-ruch,10620,0,10621,odcinek.html

 

UWAGA

Materiał powyższy może być dla wielu nieprzyjemny.

Występuje nagość, spreparowane ludzkie zwłoki (metodą plastynacji) i sekcja zwłok (w pierwszym odcinku zaczyna się od ściągnięcia skóry z niedawno zmarłego człowieka, później takie perełki jak wykrajanie jądra), więc może nie tyle ostrzeżenie, że materiały są dla pełnoletnich, co dla ludzi, u których takie widoki nie budzą nieprzyjemnych odczuć (nie sądzę, by wiek odgrywał tu szczególną rolę).

Moim zdaniem nagrania te mają ogromną wartość, bo przedstawione są w niecodzienny, dobrze zrealizowany sposób. Nie spotkałem się z czymś takim do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmina wydania historia przemiła: http://50mb.pl/

 

kto_potrzebuje.jpg

 

małe info: CD-Projekt w ramach zabezpieczenia przed piractwem postanowiło podczas instalacji pobierać z ichniego serwera ok 50mb danych, żeby źli piraci nie piracili to i dobrym się dostało. Część osób kupiło kolekcjonerską wersję by móc zagrać wcześniej. Nie udało to im się.

Edytowane przez BizU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5430_f31e.jpeg

 

These 9 drawings were done by an artist under the influence of LSD as part of a test conducted by the US government in the late 1950’s. The artist was given a dose of LSD 25 and free access to an activity box full of crayons and pencils. His subject was the medic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności