Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, RaVirr said:

chyba pierwszy raz od wielu lat nie czułem walenia po mordzie wątkami lgbt, mniejszości, wszechobecnego ru-cha-nia w tysiącu różnych konfiguracji

Ej to moze obejrze jednak..?

Jak bedzie w TV "po dzienniku" 🤣 

Nieee tam. Ja w odroznieniu od producentow tego filmu zadalem sobie pytanie "po co?". I nie znalazlem zadnego powodu. Lepiej jedyneczke sobie na bis obejrzec. Wiadomo ze jest genialna.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Nezumi napisał:

Ej to moze obejrze jednak..?

Jak bedzie w TV "po dzienniku" 🤣 

Nieee tam. Ja w odroznieniu od producentow tego filmu zadalem sobie pytanie "po co?". I nie znalazlem zadnego powodu. Lepiej jedyneczke sobie na bis obejrzec. Wiadomo ze jest genialna.

Zebysmy sie dobrze zrozumieli- nie odwazylbym sie napisac "polecam", film wyglada tanio i w sumie to dosc zwykla historia milosna. ALE wciaz mi sie calkiem niezle ogladalo bo nie nastawiałem sie absolutnie na nic i nie jestem psychofanem pierwszej czesci 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RaVirr napisał:

Zebysmy sie dobrze zrozumieli- nie odwazylbym sie napisac "polecam", film wyglada tanio i w sumie to dosc zwykla historia milosna. ALE wciaz mi sie calkiem niezle ogladalo bo nie nastawiałem sie absolutnie na nic i nie jestem psychofanem pierwszej czesci 😄

Ja to się najzwyczajniej w świecie wynudziłem jak mops. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem recki. I nie moge uwierzyc. To jest 1 adaptacja  gry ktora ogladalem bedaca tak bliska fabule gry

1 Re skonczylem 4x na gamecubie

2 po 1x na postac na Dreamcast i podobnie remake na PC. 

Moim zdaniem film jest dobry. Wizualnie szczegolnie na poczatku nawet bardzo.  Jest klimatycznie. Pomieszczenia sa jak z gry. 

Naiwnosc bohaterow momentami wqurza. Na koncowke troche zabraklo budzetu wizualnie. 

Odklejony Leon dodal troche zycia i humoru. Choc tez wqr... ial. 

Jak ktos gral i chce sobie z nostalgia przypomniec lokacje gry polecam. 

A to co mi sie spodobalo ze postacie nie byly napompowane zajebistoscia  jak innych residentach. Nie ma takiego badasowania zbytnio.  Choc momentami ch... Jak przezyly xD. 

Troche bezsensownie gina xD no ale nie ma mrX etc wiec... Nerd w piwnicy... W sumie to nie umial sie obslugiwac ta bronia no ale to bylo dziwne. 

Warto poogladac dla ssmych ujec no i tych ptaszkow dead flying. 

 

Koncowka zjeb... Jsk to w lab residenta i zabraklo budzetu na fx. 

 

Fakt ze adaptacja byla tak blisko grze bardzo mi sie spodobal. Nawiazania do zagadek etc... 

Tylko odcienie skory mogly zmylic troche. 

Edytowane przez Sebazx6r
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utopia - bardzo fajny serial, ocena na filmwebie zaniżona przez fanów wersji angielskiej (ja oglądałem amerykańską), bo ta została zmieniona w stosunku do poprzedniej. Dobrze się bawiłem oglądając 🙂 Trochę mocniejszych scen też się zdarza, całość dostępna na amazonie.

Nie patrz w górę - obejrzałem z żoną i w sumie nam się podobał. Takie 7/10. Połączenie komedii z filmem katastroficznym(?). Specyficzny film. 

Edytowane przez makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vox machina na amazon prime całkiem fajne, po obejrzeniu lub rozpoczęciu wielu średnich filmów czy seriali to mi całkiem ładnie siadło, fajna bajka fantasy, na razie jest 6 odcinków po ok 25min

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po Waszych pochwałach Ozark sam zacząłem to oglądać, rozpocząłem już 3 sezon i muszę przyznać że faktycznie serial wciąga:) Nic wcześniej o tym serialu nie słyszałem, odpaliłem w ciemno;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pól Mortal Kombat i nie wytrzymałem.. Co scena myślę sobie - dam mu szansę, jednak wyłączyłem. Dno 😞 takie na siłę odgrzewanie kotleta, który wcale nie był super, chociaż wizualnie nawet spoko. Brak tylko temu wszystkiemu wiarygodności i autentyczności. 

 

Za to odpaliłem the legend of vox machina, bajeczka fantasty z jajem. Spoko się ogląda. Jestem mile zaskoczony.  Invnicible wcale mi nie podszedł, ani animacją ani historią. A tutaj odwrotnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 19:48, michalo napisał:

Oglądam drugi raz Arcane. Został mi jeden odcinek.

Pewnie za jakiś czas znowu obejrzę bo

Ja pierd.. kto nie oglądał musi to zrobić. Dla mnie to jest mistrzostwo świata w każdym calu. 

Z racji tego, że moja dziewczyna zajmuje się cosplayem (głównie postaciami z LoL'a, a jeszcze dokładniej to Jinx jako mainem), to Arcane oglądałem od razu na równi z premierą i muszę się zgodzić - tytuł, gdzie fabuła, postacie, styl graficzny, klimat robiony za pomocą odpowiedniej palety kolorystycznej łączy się w jedną, genialną całość. Ja coś tam gram w LoLa i kojarzę uniwersum oraz postacie, ale wiedza na temat tego świata nie jest wymagana do obejrzenia serialu. Tak więc zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla każdego 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalo ja mam podobnie z voxem jak tylko wrzucą 3 odcinki to pochłaniam ciągiem mimo, że sobie mówię tylko jeden i robię coś innego 🙂

A co do mortal kombat to ten film za dzieciaka mi życie zniszczył 🙂 tzn jakaś tam stara wersja, bo chyba tam była scena jak jeden chłopek kopie drugiego ale ten drugi łapie jego nogę i przytrzymuje, no to ten pierwszy wyskakuje w górę robi jakieś 360 wokół tej uwięzionej nogi, uwalnia ją  i jednocześnie kopie przeciwnika drugą 🙂 No i czyniąc długą historię krótką to miałem tak samo z bratem gdy się biliśmy, przytrzymał mi nogę i pomyślałem ooo już to widziałem wiem co zrobić i tak też zrobiłem 🙂 niestety życie to nie film, spróbowałem i ta unieruchomiona noga była well... unieruchomiona 🙂 i zamiast ją wykręcić z uchwytu i uwolnić w blasku chwały skręciłem sobie nogę w kolanie z głośnym chrzęstem 😄 Ale koniec końców ją uwolniłem bo brat ze strachu i trochę z obrzydzenia od tego chrzęstu, który też mozna było poczuć, nogę puścił, gdyby nie to to bym sobie nogę jeszcze bardziej ukręcił 🙂

Potem jeszcze przez lata gdy po coś kucałem to kość udowa mi wyskakiwała z rzepki i musiałem siadać na tyłku i sobie nastawiać kolano 😄


Aaaachhh czar wspomnień z dzieciństwa🙂

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortala zaczalem kiedys i nie obejrzalem w koncu. Podobnie King Kong z Godzilla... Jak sie to tam nazywalo. Jakos tak nic mi sie nie podoba XD Nawet nie tak ze narzekam - ot wylaczam bo mnie nudzi.

Poza seria Outlander.

Nie moge sie doczekac nowego sezonu za miesiac. Siadamy z zona, ja oczy we lzach z powodu fabuly, zona oczy we lzach ze smiechu ze placze na filmie i jedziemy! 🤣

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Destroyer napisał:

@michalo ja mam podobnie z voxem jak tylko wrzucą 3 odcinki to pochłaniam ciągiem mimo, że sobie mówię tylko jeden i robię coś innego 🙂

A co do mortal kombat to ten film za dzieciaka mi życie zniszczył 🙂 tzn jakaś tam stara wersja, bo chyba tam była scena jak jeden chłopek kopie drugiego ale ten drugi łapie jego nogę i przytrzymuje, no to ten pierwszy wyskakuje w górę robi jakieś 360 wokół tej uwięzionej nogi, uwalnia ją  i jednocześnie kopie przeciwnika drugą 🙂 No i czyniąc długą historię krótką to miałem tak samo z bratem gdy się biliśmy, przytrzymał mi nogę i pomyślałem ooo już to widziałem wiem co zrobić i tak też zrobiłem 🙂 niestety życie to nie film, spróbowałem i ta unieruchomiona noga była well unieruchomiona 🙂 i zamiast ją wykręcić z uchwytu i uwolnić w blasku chwały skręciłem sobie nogę w kolanie z głośnym chrzęstem 😄 Ale koniec końców ją uwolniłem bo brat ze strachu i trochę z obrzydzenia tego chrzęstu który też mozna było poczuć nogę puścił, gdyby nie to to bym sobie nogę jeszcze bardziej ukręcił 🙂

Potem jeszcze przez lata gdy po coś kucałem to kość udowa mi wyskakiwała z rzepki i musiałem siadać na tyłku i sobie nastawiać kolano 😄


Aaaachhh czar wspomnień z dzieciństwa🙂

zdjęcie zdarzenia:

maxresdefault.jpg&f=1&nofb=1

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NezumiHeh, spróbuję tego Outlandera . Tylka ja łzy wciągam jak gil nosem 😉  Pamiętam jak kumpel opowiadał jak Titanica oklądali w wojsku. 20+ chłopa na świetlicy, smutna scena przy końcu filmu.

On się odwraca bo siedział w pierwszym rzędzie a każdy łezki w oczach, grobowe miny, ubaw 😂

A tak naprawdę to też jestem wrażliwy na takie chwyty filmowe. Dla tego może Arcane mnie tak wciagnął. Seria jest tak świetnie animowana - ich gesty i emocja są tak bardzo rozbudowane i prawdziwsze niż w życiu i każda głowna postać ma w sobie taką iskrę, coś co sprawia, że w nią wierzysz i w jej motywacje.

Tak jak opisał to @Araiel wszystko tam ze sobą świetnei współgra. 6 lat tworzyli tą serię i chyba dobrze wiedzieli co robią.

Może dla tego Hellblade mi się aż tak podobał. Ten bół, gniew i strach - można było w niego uwierzyć i wczuć się w losy bohaterki.

 

@Araiel Jak się trochę wkręciłem w Arcane za drugim razem posłuchałęm ludzi na YT i okazuje sie, że Arcane trochę lorowo ucieka od tego co opisali w LOLu. Więc to nie jest do końca 1-1. Serial przeznaczony jest dla szerokiego grona i poziom funu moze być większy jak nie znasz losów bohaterów. 

Ja nie gram w lola. Po Arcane próbowałem zafascynowany postciami i światem ale Lol to nie dla mnie. NIe ma nic z klimatu z filmu, zły typ gry.

Z tego co pisał Riot mają duże plany na ekranizowanie świata lola. To świetna wiadomość bo ten świat jest naprawdę wspaniale wykreowany. Nie przypuszczał bym, że taka "tylko" gra jest tak mocno określona i rozbudowana.

 

PS. Daj Insta swojej dziwczyny 😉 

 

@DestroyerMy z kolegami za łebka, jak jeszcze na karate chodziłem i oglądaliśmy tygrysią maskę, urządzaliśmy walki takie zapaśnicze. Oj co tam się nie działo. Ale nikogo taka krzywda nie spotkała. Miałeś ambicje, żeby taki ruch wykonać.  Szacun!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, michalo said:

oglądaliśmy tygrysią maskę

Też oglądałem! Jakie to było dobre! I jeszcze to intro z Hiszpańskiej telewizji "Tigree!" 🙂 I już w intro okładają się kastetami i pokazują jaki radosny ton całego serialu będzie 🙂 gdzieś chyba w pierwszych odcinkach jeden zapaśnik wyciąga śrubokręt i wbija drugiemu w oko, albo łamią kręgosłupy na kolanie, ot taka bajeczka dla dzieciaczków żeby inspirować 😛

Jeszcze kiedyś brat rzucił mnie na plecy na kant takiej lekkiej leśnej dróżki i dostałem zapasci oddechowej i blokady przepony, nie mogłem zaczerpnąć powietrza ale wyciskało mi resztki powietrza z płuc, coraz bardziej robię się siny na mordzie a brat z obsraną zbroją klęczy przy mnie, szarpie i mówi słowa które ratują mi życie, prawdziwe złoto - " Nie umieraj, zapłacę ci" haha serio 😄

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Polonia1 puszczała te anime. Albo ten mały koszykarz Gigi i jego fobia nt. majtek dziwczyn. Piękne czasy...

Ja raz dostałem takiej blokady jak ty, bo dla zabawy przebiegałem sobie przy dziewczynach jak się huśtały i raz mnie jebła w bok taka huśtawka. Nie dałem chyba nic po sobie znać, że umieram ale nie mogłem oddychać i się bałem 😉 

Miałem takie zabawy dziwne, np przebieganie przed samochodami.. no ale to były lata 90.. 

 

 " Nie umieraj, zapłacę ci" - dobre 😂 zapłacił?

 

A Z tygrysiej maksi najbardziej pamiętam jak toczyli pianę z ust i tą krew z oczu 😉

Edytowane przez michalo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, michalo said:

Miałem takie zabawy dziwne, np przebieganie przed samochodami

Haha grubo 😄

3 minutes ago, michalo said:

 " Nie umieraj, zapłacę ci" - dobre 😂 zapłacił?

Już nie pamiętam ale pamiętam, że jak mi się poprawiło i już mogłem oddychać to jeszcze chwilę poudawałem, że umieram żeby cena mojego życia była atrakcyjniejsza 😄 takim małym smarkiem byłem a już wiedziałem, że warto udawać ofiarę gdy to się opłaca. W dzisiejszych czasach to wszyscy idą tą drogą zranionej ofiary której się wszystko należy bo się czuje zraniona dawniej to była szkoła życia którą całkiem przyzwoita ilość ludzi przeżyła 🙂
Pamiętam jak na huśtawkach zawsze kto odważniejszy to huśtaliśmy się na maksa do barierek ochronnych czyli niemal pionowo do góry nogali, ktoś wypadł, ktoś sobie rękę złamał, ktoś się poobijał, gdzieś tam kość piszczelowa jakiejś dziewczynie wyskoczyła 🙂 było uroczo 🙂 albo robiliśmy skoki w dal z huśtawek tylko tam przed ze 3-4 m dalej była bramka piłkarska i jeden chłopak w bramkę tak przywalił, że też tak jak mi zablokowała się przepona i nie mól oddychać no to cały tłum dzieciaków zamiast pomóc to tylko się zaśmiewał pogardliwie bo jesteś chłopakiem sam wstawaj z kolan albo umrzyj próbując 🙂 

Trochę brakuje mi tamtych czasów, trochę patologia na dzisiejsze standardy ale jest co wspominać 🙂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kiedy ja byłem w Twoim wieku" w naszym wydaniu będzie w chuj śmieszne.

"Kiedy ja byłem w Twoim wieku to kopałem dwumetrową dziurę w ziemi na dnie której rozpalaliśmy ognisko i wkładaliśmy do niego puszki po dezodorantach nazbierane z całego dnia i jeden kolega nie dawał rady wygramolić się z dziury gdy puszki już były w ogniu ale zdążył przed eksplozjami, a Ty chodzisz na smyczy"

kidsonleashes1.jpg&f=1&nofb=1

Edytowane przez EthicallyChallenged
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały to dużo czasu spędzałem na wsi u dziadków. Z bracialem właziliśmy na drzewa, bardzo wysoko. Raz spadłem - ja tego nie pamiętam ale brat powiadał, że parę minut leżałem bez ruchu na plecach. Przeżyłem, nikt się nie dowiedział..

Raz huśtałem się i przechyliłem do tyłu, wyrwałem w tył głowy o beton. Nic nie powiedziałem.  (Analogicznie córka to zrobiła, tylko, ze z nią trafiliśmy na szpital)

Biłem się z bratem, on zwiał do pokoju. To ja zacząłem nawalać w drzwi i zbiłem szybę.. mam bliznę teraz po długości przedramienia.. Zatamowaliśmy krew (a byliśmy małe łby), zebraliśmy szkło. Mama wróciła wieczorem razem z ciocią więc my te drzwi od pokoju otworzyliśmy na oścież żeby nie widziały i udawaliśmy, że idziemy spać. Dopiero jak koło północy ciocia wyszła poszliśmy się przyznać, bo stłuczonej szyby nie da się nie zauważyć. Na szczęście obrażenia miałem na tyle poważne, że obyło się bez opeirdolu  

 

To były czasy, taki survival 😉 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2022 o 08:57, michalo napisał:

@Araiel Jak się trochę wkręciłem w Arcane za drugim razem posłuchałęm ludzi na YT i okazuje sie, że Arcane trochę lorowo ucieka od tego co opisali w LOLu. Więc to nie jest do końca 1-1. Serial przeznaczony jest dla szerokiego grona i poziom funu moze być większy jak nie znasz losów bohaterów. 

Ja nie gram w lola. Po Arcane próbowałem zafascynowany postciami i światem ale Lol to nie dla mnie. NIe ma nic z klimatu z filmu, zły typ gry.

Z tego co pisał Riot mają duże plany na ekranizowanie świata lola. To świetna wiadomość bo ten świat jest naprawdę wspaniale wykreowany. Nie przypuszczał bym, że taka "tylko" gra jest tak mocno określona i rozbudowana.

PS. Daj Insta swojej dziwczyny 😉

No tak, lore z Arcane różni się trochę od tego z gry. Pojawiło się kilka całkiem nowych postaci, które teraz dopiero wprowadzają - np. Silco pojawił się w Teamfight Tactics (które swoją drogą są moim ulubionym trybem gry w LoLu 😄 ). A sam świat jak wspomniałeś jest bardzo rozbudowany i można na jego podstawie stworzyć masę świetnych tytułów. Mam nadzieję, że pojawi się więcej seriali z LoL'a takich jak Arcane.

Przy okazji link do insta dziewczyny 😜 - https://www.instagram.com/whiteeefox/

A z innych rzeczy to ostatnio obejrzałem kilka odcinków "Koła Czasu" na Amazonie - całkiem spoko, lekko się ogląda. Nie jest genialne, ale nie jest też słabe. Książki nie znam więc się nie wypowiem w jakim stopniu serial nawiązuje do wydarzeń w niej zawartych.

I oglądam na HBO drugi sezon "Wychowane przez wilki". Wiem, że dużo osób na niego narzeka, ale mi się w sumie podoba. W drugim sezonie niestety efekty specjalne są trochę kiepskie, ale poza tym jak dla mnie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Araiel napisał:

No tak, lore z Arcane różni się trochę od tego z gry. Pojawiło się kilka całkiem nowych postaci, które teraz dopiero wprowadzają - np. Silco pojawił się w Teamfight Tactics (które swoją drogą są moim ulubionym trybem gry w LoLu 😄 ). A sam świat jak wspomniałeś jest bardzo rozbudowany i można na jego podstawie stworzyć masę świetnych tytułów. Mam nadzieję, że pojawi się więcej seriali z LoL'a takich jak Arcane.

Przy okazji link do insta dziewczyny 😜 - https://www.instagram.com/whiteeefox/

A z innych rzeczy to ostatnio obejrzałem kilka odcinków "Koła Czasu" na Amazonie - całkiem spoko, lekko się ogląda. Nie jest genialne, ale nie jest też słabe. Książki nie znam więc się nie wypowiem w jakim stopniu serial nawiązuje do wydarzeń w niej zawartych.

I oglądam na HBO drugi sezon "Wychowane przez wilki". Wiem, że dużo osób na niego narzeka, ale mi się w sumie podoba. W drugim sezonie niestety efekty specjalne są trochę kiepskie, ale poza tym jak dla mnie jest ok.

Pierwszy sezon Wychowanych przez wiliki podobał mi się. Androidy, fanatych w typie templariuszy w zbrojach - podoba mi się taka mieszanka. Ale pierwszy odcinek II.. nie przebrnąłem. Kurcze  ta scena jak "Ragnar" londuje w tym kwasie.. Jakoś mnie nie przekonało i darowałem sobie to.  Spróbuje jeszcze raz skoro polecasz, bo w sumie takie tandetne vfx mają dla mnie swój urok, byle jakoś to nadrabiali w innych sferach.

Followonko przy okazji. Fajne przebieranki 😉 

Na koło czasu też się szykuje ale chyba przed szereg wskoczy House of the Dragon. Ciekawy jestem jak poprowadzą ten serial. Jako fan GoT mam wysokie oczekiwania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że przez obecne zlecenie mam dosyć Batmana, to wybieram się dzisiaj do kina na nowego Gacka. Recenzje na necie widzę, że ma dobre, a jako minus przeważnie przewija się to, że za ciężki klimat dla dzieci - więc jak dla mnie jest to ok 😄 Oczekiwania mam duże, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz chodze do kina z nastawienie wrecz negatywnym od razu 😄 Jest sporo calkiem spoko filmow ale nie z superhirouZ. Nie wiem - doslownie wyroslem z nich chyba. Czuje ze sie zmuszam do nich jak z synem ide do kina. Za duzo juz tego samego. Superhirou jakistam biega w te i spowrotem - nie obchodzi mnie czy wygra czy przegra... Czuje sie jak moj dziadek co poszedl ze mna do kina na Imperium Kontratakuje jak bylem dzieciakiem i po wyjsciu z kina ja caly nakrecony pytam go "No i?! No i?! Podobalo ci sie?!" a dziadek na to "Strasznie glosno bylo".

 

  • Haha 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem po seansie i nowy Batman mi się bardzo podobał. Ogólnie to są bardziej klimaty Nolanowskie, gdzie Gacek i jego przeciwnicy nie są jakimiś komiksowymi wymysłami z super mocami (jak w Lidze Sprawiedliwości) tylko właśnie to są zwykli ludzie. I powiedziałbym, że sam film to mroczny kryminał a nie kino superbohaterskie. Pattinson w roli Batmana imho się sprawdził, a reszta obsady też dała jak najbardziej radę. Szczególnie Riddler i Pingwin. Tak więc polecam obejrzeć 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Araiel napisał:

No jestem po seansie i nowy Batman mi się bardzo podobał. Ogólnie to są bardziej klimaty Nolanowskie, gdzie Gacek i jego przeciwnicy nie są jakimiś komiksowymi wymysłami z super mocami (jak w Lidze Sprawiedliwości) tylko właśnie to są zwykli ludzie. I powiedziałbym, że sam film to mroczny kryminał a nie kino superbohaterskie. Pattinson w roli Batmana imho się sprawdził, a reszta obsady też dała jak najbardziej radę. Szczególnie Riddler i Pingwin. Tak więc polecam obejrzeć 😉

A ten film ma coś wspólnego z Jokerem? Mówisz, ze mocno realistyczny więc tak jakoś mi się skojarzyło. 

Poczekam jak będzie na hbo premiera też obejrzę. Jeśli to nie klimat super hero to może i mi się spodoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, michalo napisał:

A ten film ma coś wspólnego z Jokerem? Mówisz, ze mocno realistyczny więc tak jakoś mi się skojarzyło. 

Poczekam jak będzie na hbo premiera też obejrzę. Jeśli to nie klimat super hero to może i mi się spodoba. 

Z Jokerem nie ma powiązania. Wytwórnia miała chyba jakieś plany aby połączyć w jednym filmie Batmana Pattinsona i Jokera Phoenixa, ale na to chyba jest nikła szansa.  Z tego co widziałem, to HBO ma zrobić serial o Pingwinie i kolejny o komisarzu Gordonie, więc może tam jakoś to wszystko będzie bardziej rozbudowane.

3 godziny temu, Destroyer napisał:

Kolega też się zachwycał, film nie bez wad ale bardzo dobry i porównywał właśnie do Jokera, mroczny detektywistyczny bez super mocy i latania, sam się chyba wybiorę jeśli tylko znajdę wolną chwilę 😉

Latanie przy użyciu stroju jest akurat fajnie pokazane w filmie 😄

Ogólnie jak dla mnie najlepsze filmy, które widziałem przez ostatni rok w kinie to Cruella, Diuna, Batman, Zaułek koszmarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym Morbiusie i ok, ludzie tam mają ból dupy, że najgorszy film marvela jakby któryś był jakimś wybitnym arcydziełem kina 😄
- to mozę byćspoler szczegółowy - 
 Ot taka kalka z venoma trochę czy innych początków bohaterów, jest chłopek, coś tam go boli, ale jest wybrańcem to zdobywa magiczną moc najlepeij od razu a nie że 10 lat regularnie na siłownie chodizł i sterydy wciągał bo to się nie sprzeda jako fajne marzenie, no i klasycznie z wielką mocą idzie wielka odpowiedzialność, pojawia się wielki przeciwnik, bijo siem, tam mzoę być jaki wontek miłosny i otwarte zakończenie a po napisach jak to w marvelu wprowadzają jakiegoś nowego chłopka czy babiczkę i kolejny film wjeżdża na taśmę produkcyjną 🙂

-koniec spoilera- 
Dobrze się oglądało, nie dłużyło się, wysuszyłem włosy, rozczesałem, zadbałem o podaż białka po siłowni więc nie mogę narzekać 10/10 🙂 Z minusów to po wyjściu z kina była śnieżyca 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Destroyer napisał:

Byłem na tym Morbiusie i ok, ludzie tam mają ból dupy, że najgorszy film marvela jakby któryś był jakimś wybitnym dziełem kina 😄 Ot taka kalka z venoma trochę czy innych początków bohaterów, jest chłopek, coś tam go boli, ale jest wybrańcem to zdobywa magiczną moc najlepeij od razu a nie że 10 lat regularnie na siłownie chodizł i sterydy wciągał bo to się nie sprzeda jako fajne marzenie, no i klasycznie z wielką mocą idzie wielka odpowiedzialność, pojawia się wielki przeciwnik, bijo siem, wygrywa, tam mzoę być jaki wontek miłosny i otwarte zakończenie a po napisach jak to w marvelu wprowadzają jakiegoś nowego chłopka czy babiczkę i kolejny film wjeżdża na taśmę produkcyjną 🙂
Dobrze się oglądało, nie dłużyło się, wysuszyłem włosy, rozczesałem, zadbałem o podaż białka po siłowni więc nie mogę narzekać 10/10 🙂 Z minusów to po wyjściu z kina była śnieżyca 🙂 

 

dzięki za spoilerowanie filmu. Za take coś to bany powinny leciec 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Destroyer napisał:

Byłem na tym Morbiusie i ok, ludzie tam mają ból dupy, że najgorszy film marvela jakby któryś był jakimś wybitnym dziełem kina 😄 Ot taka kalka z venoma trochę czy innych początków bohaterów, jest chłopek, coś tam go boli, ale jest wybrańcem to zdobywa magiczną moc najlepeij od razu a nie że 10 lat regularnie na siłownie chodizł i sterydy wciągał bo to się nie sprzeda jako fajne marzenie, no i klasycznie z wielką mocą idzie wielka odpowiedzialność, pojawia się wielki przeciwnik, bijo siem, wygrywa, tam mzoę być jaki wontek miłosny i otwarte zakończenie a po napisach jak to w marvelu wprowadzają jakiegoś nowego chłopka czy babiczkę i kolejny film wjeżdża na taśmę produkcyjną 🙂
Dobrze się oglądało, nie dłużyło się, wysuszyłem włosy, rozczesałem, zadbałem o podaż białka po siłowni więc nie mogę narzekać 10/10 🙂 Z minusów to po wyjściu z kina była śnieżyca 🙂 

 

NAPISAŁEŚ TAK OBRAZOWO, ŻE CZUJĘ SIĘ JAKBYM BYŁ TERAZ W KINIE 😮 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Destroyer napisał:

Byłem na tym Morbiusie i ok, ludzie tam mają ból dupy, że najgorszy film marvela jakby któryś był jakimś wybitnym arcydziełem kina 😄
- to mozę byćspoler szczegółowy - 
 Ot taka kalka z venoma trochę czy innych początków bohaterów, jest chłopek, coś tam go boli, ale jest wybrańcem to zdobywa magiczną moc najlepeij od razu a nie że 10 lat regularnie na siłownie chodizł i sterydy wciągał bo to się nie sprzeda jako fajne marzenie, no i klasycznie z wielką mocą idzie wielka odpowiedzialność, pojawia się wielki przeciwnik, bijo siem, tam mzoę być jaki wontek miłosny i otwarte zakończenie a po napisach jak to w marvelu wprowadzają jakiegoś nowego chłopka czy babiczkę i kolejny film wjeżdża na taśmę produkcyjną 🙂

-koniec spoilera- 
Dobrze się oglądało, nie dłużyło się, wysuszyłem włosy, rozczesałem, zadbałem o podaż białka po siłowni więc nie mogę narzekać 10/10 🙂 Z minusów to po wyjściu z kina była śnieżyca 🙂 

Kiedy pomyliłeś kina i przez pomyłkę trafiłeś na powtórkę Captain America/Spider Man/Iron Man/Black Panther/Doctor Strange zamiast na Morbiusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, EthicallyChallenged said:

Kiedy pomyliłeś kina i przez pomyłkę trafiłeś na powtórkę Captain America/Spider Man/Iron Man/Black Panther/Doctor Strange zamiast na Morbiusa.

Jakby nie patrzeć to te wszystkie filmy są robione według tego samego wzoru, ta sama historia tylko z nieco innym smakiem, był nieco bardziej mroczny ale przez to żeby się szerzej sprzedało ma rating pg13 więc kino familijne, lekka bajeczka i kopia kopii z taśmy produkcyjnej. Nie wiem jak było w komiksie ale tutaj wrzucili na wszystko emitery cząsteczek i wszystko się rozpływa w cząsteczkach przy spowolnieniu ruchu czy gdy działają nietoperze zmysły, bez tego to prawie nie byłoby scen z efektami do trailera 🙂 Film jest przewidywalny i trochę wymyka się logice ale w takich filmach to logika jest wyrzucana przez okno już z założenia kwestia tylko czy to starożytna cywilizacja, kosmici, eksperymenty, magia czy technologia kwantowa usprawiedliwia wszystkie głupotki 🙂 
Ja serio nie oceniam go negatywnie bo nie spodziewałem się, że po seansie będę kwestionował rzeczywistość jak po pierwszym matrixie, ot taka prosta rozrywka można sobie obejrzeć ale jak się ominie to wiele sienie straci 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, Destroyer said:

Dobrze się oglądało, nie dłużyło się, wysuszyłem włosy, rozczesałem, zadbałem o podaż białka po siłowni więc nie mogę narzekać 10/10 🙂 Z minusów to po wyjściu z kina była śnieżyca 🙂 

I przez takich jak ty nie lubie chodzic do kina. To nie jest miejsce na suszenie wlosow i czesanie sie. A potem jeszcze jedzenie... Eh   😉

Zona chce zobaczyc bo jej sie ten aktor podoba to co zrobic... Pewnie przyjdzie mi zobaczyc 😒... Osobiscie juz nie moge zniesc kolejnych superherosuf. Ile mozna meczyc to samo?.. I jeszcze w kinach podkrecaja dzwiek tak ze bebenki pekaja bo przeciez nie ma zabawy jak cos nie ryczy i wybucha przez 90 minut...
To ze mamy takie zajebiste mozliwosci techniczne i wykorzystujemy do tluczenia gniotow komiksowych jest smutne.
Ale z opisu cieszy jedno - nie widze nigdzie wspomnienia ze jest to film o tym jak to mezczyzni sa toksyczni, biali sa rasistami, kobiety sa mocne a czarni geje kochaja mocniej i lepiej. Wiec moze nie bedzie az tak zle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności