Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne TYLKO CG


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Destroyer napisał:

Dokładnie tak, nawiązałem do wczorajszego zapytania czy od razu aktualizujecie softy pierwszego dnia 🙂

zależy prawdę mówiąc.... z Blenderem to jestem na TY. gdzie śledzę wszystkie comity na developerskiej stronie + siedze na czacie developrskim więc jak wleci jakiś fajny fitcher to zrobie sobie update. (siedzę na experimentalach) aczkolwiek ten update robie tylko między pracami chyba że to personal project. Z Houdinim to prawie w ogóle... zazwyczaj jak nie mam co robić.. i mi się przypomni... albo z nudów przejrzę log co zostało naprawionei jak widzę coś co faktycznie mogło by mnie irytować to robie update...  Clarisse odrazu jak się pojawi.. bo też siedzę na czacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, blood_brother said:

Może to jakaś polska szkoła i zabraniają używać Cintiqów, bo za drogie i zepsujom 😛

No, jakby to bylo w Ju Es Ej to by obydwa tablety byly Cintiq i wienksze, bo tam wszystko majom wienksze i lepsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pomyślałem o PI ale co jak co reklama działa tj ludzie o tym mówią i podsyłają linki, myślę, że takie było założenie żeby zrobić coś przaśnego i na poziomie teledysku Hasselhoffa żeby tematycznie się zgadzało🙂 poza tym dzień pracy i pyk 100tys uczciwie zarobione 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama ewidentnie robiona pod konkretny target także bardzo możliwe, jeżeli nam się nie podoba to musimy być tymi idiotami bo reklama jak i sklep nie dla idiotów przecież 🙂

To jak olbrzymia większość gówno gierek mobilnych i facebookowych krzyczących, że tylko 1% ludzi sobie z nimi poradzi, o czym by nie były i jakie "wyszukane" mechaniki by nie posiadały to wszystkie te gry to gry logiczne i jeżeli w którąś grasz to znaczy, że już przegrałeś ale nawet o tym nie wiesz bo nie posiadasz podstawowego narzędzia potrzebnego żeby to określić tj ilorazu inteligencji wyższego od temperatury pokojowej 🙂 Czyli poprzeczka jest zakopana bardzo nisko ale i tak dla wielu nie do przeskoczenia 🙂 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Destroyer said:

Reklama ewidentnie robiona pod konkretny target także bardzo możliwe, jeżeli nam się nie podoba to musimy być tymi idiotami bo reklama jak i sklep nie dla idiotów przecież 🙂

Stary chwyt - stosowany tez w polityce. "Na nas glosuja tylko inteligentni ludzie" :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj tak, dlatego z Mayki postanowiłem się przesiąść  na Blendera. Też ma swoje "uroki" ale przynajmniej nie crashuje no 3 kliknięcia jak to czasem Mayka ma w zwyczaju 😄

Edytowane przez fletcher
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, michalo said:

Kurde, zbrush to mnie tak dzisiaj już zdążył zniszczyć psychicznie.. crashe, wywalenie sterów od talbetu i inne takie fajne sprawy.

Sprawdź czy RAM ci czasem nie siada. Jak masz XMP odpalony to wyłącz dla testów.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xaia napisał:

Sprawdź czy RAM ci czasem nie siada. Jak masz XMP odpalony to wyłącz dla testów.

Miałem podobny objaw. Wymieniłem ram, odpaliłem zbrusha, machnąłem 2 razy pędzlem i wywaliło sterowniki od wacoma. Okazało się, że właśnie ten nowy ram był zwalony.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fletcher napisał:

Ojj tak, dlatego z Mayki postanowiłem się przesiąść  na Blendera. Też ma swoje "uroki" ale przynajmniej nie crashuje no 3 kliknięcia jak to czasem Mayka ma w zwyczaju 😄

Prawda, a jeśli już się Blender wykrzaczy to najczęściej tak nagle, że człowiek nawet się zdenerwować nie zdąży:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jakiś czas temu testowałem RAM to był ok. Problem tkwi w tym, że tylko maya jest tak niestabilna a pracuje w niej na raczej niewielkich scenkach (gamedev) - obiekty po max kilkanaście tysięcy tri i z 4 materiały. Substance Painter za to potrafi zapchać praktycznie cały ram tak samo jak UE4 i jakoś działa bez wywalania. A maya wywalała mi na kilku różnych kompach, robiłem to co autodesk zalecał, czyściłem prefsy praktycznie co tydzień, nie mam żadnych pluginów/skryptów a i tak czasem wstawie boxa, zrobie 1 extrude i ctd... 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Traitor napisał:

W takim razie w koncu wiem, dlaczego sasiad pietro nizej dzien w dzien uderza w biurko i drze sie na cala jape, tak ,ze go slychac na pol osiedla:)

o nie widzialem sasiada na osiadlu 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności