Skocz do zawartości

Nowe Max3D.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brawo. Jest świetnie. Fajnie, że chce wam się :)

Jedyna moja uwaga: mi osobiście przeszkadza wielkość wszystkiego na portalu (aczkolwiek widzę, że więcej osób to zgłasza). Zmniejszyłem sobie portal i wyglądał o niebo lepiej i czytelniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie prawie całość jest na duży plus.

Przyznam rację osobie (nie pamiętam kto o tym pisał), która wspomniała, że rzadko aktualizowane treści są wyżej od niektórych często aktualizowanych.

Przyznam też, że czytanie tekstów sprawia duży problem, dla oczu jest to masakra. Zmieniłbym albo kolory (tła i/lub fontów) albo font na jakiś może grubszy? Tylko w treści artykułów/komentarzy. Pozostałe fonty jak dla mnie są w porządku.

Ktoś zauważył też inną kolejność numerków w sliderze (najpierw 3, potem 2 i 1).

Reszta - super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Adrian. Budzę się rano i zaglądam tutaj.Patrze i mówię Waaaawwww...

Od razu się ciesze bo strona się zmieniła i jest bardzo fajna.

Wygląda super fajnie tak z grubsza i na szybko.

 

Na wstępie Ja osobiście chcę Ci mocno pogratulować ( i wszystkim którzy

pomagają przy Max3d.pl) za ogromną robotę którą robicie. Wiem co to oznacza

robić coś w wolnym czasie głównie z wynikającej pasji lub przywiązania do projektu

który się kiedyś wymyśliło "że sobie zrobię" a dziś urosło to do kolosa jakim jest Max3d.pl

 

Nie jestem tutaj od samego początku powstania Max3d.pl jednak jak poczytałem że to już

ileś lat trwa to naprawdę "ogromny szacun" dla Ciebie i reszty ekipy za te wszystkie

lata pracy i walki. To tak żeby było miło, bo robicie zmiany i poprawki które z wielu powodów

raczej są nieuniknione i trzeba się dostosowywać do reszty świata :)

 

Chciałem Was ( ludzi robiących Max3d.pl) bardzo docenić, pocieszyć zanim wszyscy

user'zy zaczną co chwile teraz wytykać "problemy" i "rzeczy do zmiany"...

 

I też aby nie było za miło :) Faktycznie nagłówki artykułów są "nieco" za duże.

 

Zrobiłem mały szybki development na telefonie Samsung Galaxy S3 z systemem Adroid

wersja 4.1.2, kernel 3.0.31-742798 i przeglądarkami, natywna Samsunga, Opera, i Google.

W samsunga natywnej wszystko się ładuje 3 razy wolniej niż na innych ale to kumam że to

kwestia ich przeglądarki, a nie Wasza. Ale takie info macie. W Google wszystko działa super

fajnie jednak w Google muszę się nauczyć zmniejszać zawartość strony jeśli się da.

Wszystkie rzeczy na głównym są dwa razy za wielkie. Logo Max3d.pl BETA jest na 80% ekranu i

zaczyna się scroll do dołu. I tu zaczyna się lekka przycinka bo jak po wifi Samsung zaczytuje

wszystko to scroll się przycina i zaczynam kilka razy paluchem jechać w do dołu. po sekundzie

lub dwóch nagle albo już coś wcisnąłem (nie chcący) albo jestem na samym dole strony.

Więc muszę scrolować do góry...Ale luz to tylko wtedy kiedy faktycznie Google musi wczytać

wszystko.

 

W Oper'ze udało się w settings ustawić ZOOM na 100% i jest tak zajebiście jak nigdy.

Wielkość wszystkich grafik i wszelkich nagłówków jest idealna. Jednak tu znowu jest

problem że jak wejdziemy w artykuł jakikolwiek to wielkości opisówek są małe

a sam artykuł już jest za mały (nie czytelny i męczący). Wróciłem więc szybko do

ustawień 150% i znowu grafiki mam dość kobylaste ale za to wielkości tekstów w artykułach

są bardzo czytelne.

 

Teraz pisze te wywody z takiego małego śmiesznego notebooka Ascer Aspire One który

natywnie ma 1024x600 pixeli i jest całkiem przyjemnie w Google z difoltową wielkością strony.

Z wieczora wpadnę do firmy to luknę jak stronka wygląda na ekranach typu 30 cali w 2560x1600

ale tam pewnie będzie wszystko widoczne z kilometra :)

 

Podsumowanie na szybko z mojej strony:

 

Zmiany bardzo na plus +

zmiana wielkości nagłówków artykułów może nawet o połowę.

zmiana wielkości fontu w wtep/opis artykułu jest większy sporo od samego fontu w artykułach.

Nie wiem czemu ale nie działa czerwony guzior dodaj z prawej strony???

zmniejszyłbym albo jakoś "zafiksował" aby logo max3d.pl nie było takie kobylaste lub

aby nie pokazywało się centralnie na ekranie bo przez to rozwala układ strony jak kumam.

Faktycznie może by przygasić te czerwienie generalnie aby nie było że składowa R to 255 :)

 

Na koniec mała przestroga. Faktycznie user'zy Allegro są mocno wkur..... tym co zrobiło

Allegro ze stroną. Ponad 5000 ludzi (łącznie ze mną) pisze im od samego początku

ich zmian że zrobili masakrę i że sporo rzeczy które wprowadzili nie działa albo się nie sprawdza

bo są kompletnie nie przewidziane i nie przemyślane. Ja osobiście przestałem zaglądać

tam bo wpisuje w wyszukiwarce że szukam w elektronice kartę/dysk OCZ Revo Drive, a znajduje

same rowery, mimo że jest z 20 aukcji z tymi kartami. Po 20 minutach je znajduje inaczej.

Masakra. Wielkość wszelkich banerów, guziorów i pstrykające chyba wszystkie rzeczy które

się tam pojawiają zabija funkcjonalność i zrozumienie co się che zrobić i po co.

Zmierzam do tego iż wierze w to iż faktycznie z pomocą całej wspaniałej społeczności

Max3d.pl dojdziemy z każdą zmianą do jakiejś perfekcji :)

 

Najważniejsze aby słuchać ludzi co chcą i dawać konkretne rozwiązania :)

 

Pozd. i jeszcze raz wielki szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą poprawki będą. W skrócie olaf bo muszę*nadgonić czas z rodziną. Zobacz wątek na forum wróci. Mnie też tego brakuje.

Co do wielkości na S3. Ciężko to zrobić inaczej. Chodzi o to, że na telefonach to działa troche ją aplikacja. Często aplikacje też mają pewnego rodzaju dashboardy. Do nowości wystarczy jedno kliknięcie. I jest OK. Co do kolorów pamarańczu (bo to pomarańcz u mnie) to faktycznie. Zmienimy to. Poprawimy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym opracować fajny review nowych rzeczy w galerii na forum.

 

No właśnie ja myślę, że ogólnie ten wortal powinien posiadać galerię, która byłaby aktualizowana co jakiś czas - np. jak na 3dtotal. Cały czas były tu jakieś złote i srebrne galerie, które zarastały kurzem i generalnie nie wiadomo jaki był ich sens. Teraz chyba już ich nie ma, więc myślę że powinna tu powstać jedna ale stale aktualizowana galeria.

Dużo ciekawych prac czasem mi umyka, dlatego dobrym pomysłem było podsumowanie miesiąca - które niestety pojawiało się strasznie nieregularnie. To też myślę, że należałoby przywrócić i stale prowadzić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem to cudo na tablecie (Nexus 7, przeglądarka Chrome) i jestem wniebowzięty! Brawo! I w pionie i w poziomie strona się pięknie skaluje i jej obsługa jest po prostu idealna. Super! Aż zamarzyło mi się, żeby forum też się tak fajnie obsługiwało na tabletach :)

Edytowane przez Double_G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
U mnie pod operą 12.15 nie wyświetlają się rekomendacje

http://img33.imageshack.us/img33/335/rekomendacje.jpg

 

Na innych przeglądarkach jest ok

 

Na Operze 11.50 działą. Zainstalowałem 12.15, rownież działa i wszystko wyświetla się poprawnie. Możesz kilka razy zrobić odśwież?

 

PLS: Tak. Chcialbym zeby to bylo regularne.

 

Kroopson: To nie tylko ja. Sporo tutaj ludzie się przewinęło, którzy są w to zaangażowani. Brakuje tylko troszkę ludzi do artykułów, wywiadów. Chociaż zapewne widzieliście - Czak1 rocks! :)

 

Aha: Olaf3de dzieki z tym pomaranczem. Faktycznie była to składowa FF. Zmienilem delikatnie, roznica niewielka, ale nie świeci na jednym z monitorów tak bardzo. Uspokoił się trochę.

 

Edit: jeszcze jedna zmiana. Tekst w artykule powinien teraz mniej razić. Fonty powinny być bardziej wygładzone i czytelność powinna wzrosnąć.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się nowy, świeży i estetyczny wygląd strony. Poprzedni był dobry, ale już trącił myszką. Gratuluję zapału, chęci i włożonej pracy wszystkim odpowiedzialnym za ten serwis.

 

Dwie sprawy, o których wyżej wspomniano, są na minusie:

1) Rozmiary są przytłaczające. Bez "ctrl+scroll" i zmniejszeniu do 75% ciężko przeglądać stronę. Pewnie sprawdza się na urządzeniach mobilnych, ale będąc użytkowniczką laptopa i zwykłego PC nie uważam tych wielkości za wygodne.

2) Kontrast między tekstem a tłem jest zbyt duży, oczy bardzo szybko się męczą. Na forum jest pod tym względem o niebo lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

Stronka odnowiona z jednoczesnym zachowaniem klimatu poprzedniej wersji. Fajnie się ją przegląda. Wszystko przejrzyste i logicznie ułożone. No i fajnie że jest responsywna!

Good job!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka poprawek jakie naniosłem dzisiaj:

- [Fixed] RSSy już działają prawidłowo

- Kolor pomarańczowy, tak jak zauważył olaf3de, faktycznie miał białą składową, został delikatnie zgaszony

- Pod komentarzami jest już link do wątku na forum

- Dodawanie komentarzy poprawione. Lepiej widoczny jest moment dodawania komentarzy.

- Na stronie glownej, na listach tam gdzie są nagłówki, nagłowek kieruje do artykułu, a link komentarze z liczbą od razu do komentarzy. Po prostu otwiera się strona, a użytkownik kierowany jest od razu niżej do komentarzy.

 

Jeszcze było kilka mniejszych błędów, ale nie spisywałem wszystkiego. Jeszcze będę walczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wcześniej było inaczej czy nie ale teraz nie widziałem w ogóle komentarzów będąc niezalogowanym. Nie wiem też czy to zamierzone czy nie więc tylko zgłaszam informację o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie wszystko niezle wygląda i klimat maxowski zachowany. Ja jestem za i cieszy taka nowoczesniejsza wersja strony. Chyba Dziadek3d napomniał o dziale Artykuły. Rzeczywiscie odstaje i to strasznie. Aktualizacje przydalyby się częściej. A tak szczerze to zlikwidowałbym ten dzial, bo czesc spokojnie można przenieść do Nowosci a reszte do Tutoriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Te komentarze to bug. Zaraz to poprawię.

Co do Opery i Chrome'a - testowałem pod Linuxem, Macie i Windowsem przed chwilą. Wszystko jest OK. Jakaś wtyczka musi blokować lub spróbuj po prostu odświeżyć jeszcze kilka razy stronę.

 

Edit: Komentarze juz powinny być widoczne dla niezalogowanych.

 

Z reorganizacja nie powinno byc w przyszlosci problemów bo tak naprawdę ARTYKUŁY, TUTORIALE, NEWSY to pewne kategorie. Chcemy te artykuly troche wyroznic bo tam bedziemy wrzucac takie teksty, ktore opracowuje sie dluzej.

 

Wkrotce pojawi sie cos duzego i ciekawego! Ale też tak jak pisałem, może ktoś będzie chciał coś wrzucić.

Podobnie z tutorialami.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

W sumie to ciekawe z tym Windows 8. Nawet przez moment na to nie wpadliśmy, ani to nie było planowane. Jedynie zgodzę się, że 4 ikonki bitew są "kafelkowane". Ale tutaj można dyskutować. W Windows 8 jest zupełnie inna filozofia w Metro UI. Sama zasada jest inna. Bo to co robi Microsoft ostatnio to to co inni "flat design".

 

Obserwuje się to chyba wszędzie od Androida (w wersji 4+) po kolejny iOS (jest juz oficjalna zapowiedz, ze iOS tez bedzie flat).

 

Zachęcam do tego artykułu: http://designmodo.com/flat-design-colors/

 

Aha... jeszcze z takich ciekawostek. Nareszcie dodawanie komentarzy dziala jak powinno, to samo dotyczy newsow. Poprzednio nie zawsze te watki dodane spoza vb widoczne byly w ostatnich postach, komentarze rowniez. Teraz to zostalo poprawione i oparte jest na API vBulletin'u. Może tego jeszcze nie widać, ale działa lepiej :)

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne kafelki będą powoli pojawiać się częściej, zyskują bowiem na uznaniu i popularności.

 

Design, który narzucił Apple w 2007 roku (a wniósł wcześniej) staje sie przestarzały, i już nikt nie chce tak projektować. Zmieniły się potrzeby i priorytety w projektowaniu. Nowa estetyka bardziej do nich przystaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wchodzę na główną i ...BOOM! Jak jestem tu od 4 lat nie widziałem ładniejszego max3d! Adek, gratulacje. Co do minusów to powiedziałbym to samo co koledzy wcześniej rozprawiali o wielkości portalu. Na laptopie obsługującym 1280 na dłuższym boku to katorga:) Przycisk "forum" widziałbym lepiej przed "główna" bo na touchpadzie w laptopie musze szlifować kilka razy aby na te forum wejść, no i bliżejby było koło najbardziej obleganych wątków takich jak "nowości" czy "artykuły" zamiast "szukaj" czy "redakcja" :) Jeszcze raz gratuluje i ciesze się że Ci się chce po godzinach to wszystko ciągnąć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze! Widzę, że ktoś wziął pod uwagę moje sugestie odnośnie zmiany wyglądu ikonek/odnośników do bitew, teraz jest gicior, czytelnie i klarownie, minimalistycznie, dobrze wyróżniają się ważne "buttony" tematy... podobuje mnie się, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mi się podoba. Jest jednak kilka elementów, które bym poprawił:

- za duża czcionka

- inne elementy też "za duże" - ktoś pisał o 75% i tak chyba byłoby lepiej

- białe na czarnym trochę bije po oczach

 

Ciemna kolorystyka - SUPER!!!

Nowy design - OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Przespaliśmy się trochę z tym i tak jak wielu z Was pisało. Trochę przeorganizowaliśmy na stronie głównej pewne rzeczy. Wydaje się, że teraz będzie trochę lepiej.

 

Blok Polecane pod rekomendacją główną został przeniesiony. Zamiast niego od razu będą widoczne jako większe dwa pierwsze newsy, później kolejne nowości.

 

W bloku z ostatnimi postami po prawej stronie - tutaj będzie blok POLECANE. Będzie się to zdecydowanie częściej zmieniało niż artykuły bo będziemy zaznaczać aktywniejsze wątki czy informacje (nie tylko artykuły). I pasuje to chyba do ostatnich postów.

 

Przypominam o skrócie do ostatnich postów - na samej górze, przy ikonke "profilu" -> odsyła do tego bloku.

 

Kolejne zmiany wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wywalone zostało archiwum ze starymi tutorialami - bardzo przydatna rzecz dla początkujących.

 

To wymaga jeszcze przejrzenia. Sporo bylo tam "smieciowych rzeczy" i wrecz malo aktualnych. W tej chwili zdecydowanie latwiej znalezc wiekszosc rzeczy wpisując odpowiednią frazę na YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też trochę żałuję tego archiwum. Rzeczywiście, trochę rzeczy było niedziałających, część - nieaktualnych a jeszcze część - w tym momencie mało użytecznych. Jednak bez wstydu przyznam, że raz na jakiś czas tam zaglądałem, szukając czegoś co bardzo często ułatwiało pracę. Fajnie, jakby gdzieś można było do tego dotrzeć, ale nie koniecznie musiałoby być super na wierzchu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blok Polecane pod rekomendacją główną został przeniesiony. Zamiast niego od razu będą widoczne jako większe dwa pierwsze newsy, później kolejne nowości.

 

W bloku z ostatnimi postami po prawej stronie - tutaj będzie blok POLECANE.

 

Doskonale!

 

 

Adek, mam tylko jedną uwagę.

W bloku pozostałe nowości, zjechałem do drugo rzedu, i zobaczylem ze news ktorego szukam wyleciał już głównej do starszych newsów. Kliknąłem pobliskie 'WIECEJ' i zostałem przeniesiony do listy 'polecanych newsów'.

 

Uważam, że guzik 'Więcej' powinien znajdować się pod kategorią, w prawym dolnym jej rogu, a nie na górze po prawej. Szczególnie odkąd wszystko jest większe. Żeby przeczytać starsze newsy muszę przewinąć do początku listy 'pozostałych newsów' i kliknąć guzik.

 

Zgadzasz się?

Edytowane przez deshu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Bo kliknąłeś na "więcej" w polecane. To jest oddzielone. Ale faktycznie link znajduje się na początku listy. Wydaje mi się, że i tak na głównej już jest sporo newsów, a do samej listy można dotrzeć na kilka sposobów. Ciężko wrzucić taki przycisk żeby był zgrany niżej.

 

Przy okazji liczba wiadomości PM na kontach zostało sporo powiększona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale!

 

 

Adek, mam tylko jedną uwagę.

W bloku pozostałe nowości, zjechałem do drugo rzedu, i zobaczylem ze news ktorego szukam wyleciał już głównej do starszych newsów. Kliknąłem pobliskie 'WIECEJ' i zostałem przeniesiony do listy 'polecanych newsów'.

 

Uważam, że guzik 'Więcej' powinien znajdować się pod kategorią, w prawym dolnym jej rogu, a nie na górze po prawej. Szczególnie odkąd wszystko jest większe. Żeby przeczytać starsze newsy muszę przewinąć do początku listy 'pozostałych newsów' i kliknąć guzik.

 

Zgadzasz się?

 

Przy takim układzie jaki jest obecnie, "więcej" będzie lepiej się sprawować u góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Pewnie części z Was zauważyła, ale fonty zostały poprawione delikatnie i juz nie powinny świecić. Podobnie pomarańcze.

 

Edit: Dodatkowo do RSSów wróciły małe miniaturki (są mniejsze niż wcześniej).

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno na głównej nie byłem... zaskoczenie- pozytywnie :) Mi osobiście się podoba, wystarczy parę minut by się przyzwyczaić.

Jedynie co mi bardziej by pasowało to logo pomarańczowe/czerwone (kiedyś było takie) zamiast niebieskiego :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

mnie sie zwalił monitor i oglądam na 40 calowym TV... wygląda elegancko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super robota mam tylko jedno ale: roboto w tekstach ciągłych (artykuły) na chrome niestety "zjada" poziome kreski w H, e, F czytanie staje się przez to trochę męczące, jeśli będzie taka potrzeba podeślę screeny :) Poza tym super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super robota mam tylko jedno ale: roboto w tekstach ciągłych (artykuły) na chrome niestety "zjada" poziome kreski w H, e, F czytanie staje się przez to trochę męczące, jeśli będzie taka potrzeba podeślę screeny :) Poza tym super :)

 

Mam bardzo podobny problem, więc jest nas dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hej,

propsy za odwazny krok do przodu.

 

Z ewidentnych bagulców na tablecie znalazłem np coś takiego:

 

  • poziomo: sypie się górne menu, przez co cały kontent przesuwa się w dół i jest praktycznie niewidoczny.
    Screenshot_2013-05-18-12-54-23.jpg
     
  • pionowo: nie ma problemu z menu, ale może warto usunąc górne logo lub w inny sposób zagospodarować tą pustą przestrzeń po jego prawej stronie? Mozna tam np. przeniesc z menu z dpdwn i umiescic je w dwoch rzedach.
    Screenshot_2013-05-18-12-54-35.jpg

 

Nie chciałem wcześniej zabierać głosu w dyskusji, żeby móc się najpierw przyzwyczaić do nowego layoutu. Myślę, że teraz nic nie stoi na przeszkodzie i mogę napisać o rzeczach, które najbardziej chciałbym, żeby zostały poprawione.

 

Co do samego wyglądu głównej - graficznie jest bardzo przyjemnie, ale zrobił się tam spory chaos. Rzeczy powtarzają się w kilku miejscach na raz (4 razy nowosci, zatytułowane na kilka różnych sposobów??). Logicznie rzecz biorąc czym się różni rekomendacja od polecenia czegoś? Wczesniej pomimo tych niejednoznaczności strona była jednoznacznie rozbita na sekcje. Teraz ten podział mocno się rozmył i zostały właściwie tylko obrazki o bardzo podobnych tytułach.

 

IMHO nie wiem, czy celowo, ale wydaje mi się, że przeznaczenie strony głównej trochę się zmieniło - teraz zamiast informować o nowościach w serwisie, większy nacisk został położony na zatrzymanie przypadkowego gościa, który jest bombardowany kolorowymi obrazkami. Zmniejszył się komfort przeglądania dla użytkowników, którzy często odwiedzają serwis - trudniej jest zauważyć nowe elementy (np. scrollujące się rekomendacje [nie wiadomo, czy to cos nowego, czy najstarszy element, ktory pojawil sie na poczatku], nowości rozbite na "nowości", "pozostałe nowości" i "polecane" oraz artykuły schowane gdzieś na sam dół).

 

Reasumując - krok w dobrą stronę, ale wymaga dopracowania. Czekam na updt :)

 

 

PS. Myślę, że łatwiej korzystało by się z głównej, gdyby zagospodarować ją w taki sposób:

 

| TOP (logo, społecznościówki, reklama, menu) 				|
| REKOMENDACJE (bez auto scrolla) 					|
| BANNER GŁÓWNY (można spokojnie powiększyć rotator do 5 elementów) 	|
| NOWOŚCI 				| POZOSTAŁE NOWOŚCI (w pasku jak np, tutaj: http://max3d.pl/konkursy/) |
| ARTYKUŁY 						 		|
| OSTATNIE DYSKUSJE 	| BITWY 	| TAGI 				|

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Z fontami to jest faktycznie jakiś problem, ale jest to problem Google'a. Z tego co wiem właśnie Google+ przyjął tego samego fonta i właśnie to wyszło. Na razie problem jest rozpoznawany bo mnie np. u mnie pod żadnym systemem ten problem nie występuje. Chrome na niektórych kartach graficznych (konfiguracjach) źle wyświetla te fonty i stąd te problemy.

 

@M@ti: Dzieki. Jesli chodzi o ten bug z tabletem - mozesz przeslac screena? Przesle go do HiddenData. Moze to bug frontendu. Sprawdzimy. U siebie nie mam z tym problemu. Na Nexus 7 czy widzialem tez na Transformerze Asusa nie ma z tym problemu.

 

Co do podzialu. Troche go zmienilismy. Teraz wlasnie wydaje mi sie, ze mocno eksponujemy newsy. Scrollowania ciezko sie pozbyc. Te newsy takie jak sa w konkursie sa jako dodatke do kazdego newsa - po prawej.

 

A nazwewnictwo... to fakt. Tutaj troche na szybko to zmienialem. Chodzi o to, ze teraz sa REKOMENDACJE (ale tutaj faktycznie jest to nazwa dla stalych bywalcow bo Ci wiedza, ze nie chodzi o gorące tematy z forum tylko o prace zamieszczone na forum). Ale z tym scrollowaniem to faktycznie sprawa do przemyslenia. Bo moze faktycznie ten scroll automatyczny przeszkadza. Nie powinno byc problemu z wylaczeniem.

 

NOWOSCI i POZOSTALE NOWOSCI - to są po prostu NEWSY. Tylko NOWOSCI wyswietla 2 najnowsze newsy. To wydaje mi sie, ze jets calkiem OK. Taka mamy czesto frekwencje, ze pojawia sie np. 2 newsy dziennie. Co fajnie wypelnia ten blok. Ponizej sa juz kolejne nowosci.

 

Ostatnie dyskusje tez celowo sa przed artykulami - bo to element z ktorego czesto sie korzysta. W glownym menu jest do tego odnosnik (tak samo jak do nowosci) - przenosi do odpowiedniej czesci strony.

 

POLECANE - to elementy wyswietlany z ostatnimi postami jesli ktos jest na desktopie i tutaj faktycznie moze sie zdarzyc powtorzenie. Ale np. za chwile wypadnie element z duzego banera i watek o nowym max3d moze tam wisiec. Chcemy wyrozniac "gorące tematy".

 

Tutaj sami sie jeszcze przyzwyczajamy do tego, poczatkowo podzial byl inny. Troche sie zmienilo. Zreszta caly czas sie zmienia.

 

A co do bitew, to ma byc u gory. Niedlugo to lepiej uporzadkujemy. Bedzie to lepszej formie. Chce zeby otwieraly sie tam galerie od razu.

 

A co do duzych rekomendacji strasznie sie ciesze, ze mam do czego ich uzywac i co tam wrzucac. Dwie animacje, ktore pojawily sie w tym tygodniu -rewelacja. I jak widzicie po to to jest. Jesli bedzie praca z efektem WOW na forum tez chetnie tego uzyjemy do tego elementu.

 

Edit: Aj.. widze screeny. To przegladarka chyba ASUSa z tego co poznaje, tak? Stockowa? Bo testowalaem na Dolphinie, Chrome i Firefoxie pod Androidem na tabletach i ten blad nie wystepuje. Ale na pewno bedzie sie dalo poprawic tylko napisz dokladnie jaka wersja i co.

 

Edit2: Aha.. a jesli chodzi o logo. Po prostu reklama sie nie wyswietla, to raczej bonus pod mobile :)

 

Edit3: Ale to z rekomendacjami to 101% racji! To do zmiany od razu.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności