Skocz do zawartości

Postacie i scena 3d: szachy na szynach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O kurczak! :)

Naprawdę super, jestem pełen podziwu... warto było dopracowac kobitkę, teraz wygląda o nieb lepiej. kamera fajna, takie klimatyczne ujecie (podoba mi się że facet jest odwrócony) I bardzo fajne światło.

Ekstra sprawa, fajnie że popracowałaś, bo ostatnie wrzuty w WIPie budziły u mnie mieszane uczucia. Teraz jest spoko.

gratulacje :)

 

aha: wrzuc linka do pracy w większej rozdziałce i mniejszej kompresji plizzz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Wieczor, graja na torach spontanicznie bez konkretnego powodu.

 

Ziomus, w wiekszej rozdzialce nie ma bo mialam duze klopoty z renderowaniem, zawieszal sie i rozne dziwne rzeczy robil, jestem szczesliwa ze chociaz w tej wielkosci zrenderowal.

 

Dziekuje za przychylne komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Aniu :) od pierwszych renderów które pokazywałaś w WIP`ie zmieniło się bardzo dużo i to na lepsze, znacznie lepsze. Twarz panienki zgodzę się, że jest dziwna, ale można też przyjąć, że jest to jakiś elf czy chochlik ;)

 

Bardzo fajne kolorystycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi rowniez sie podoba. Lekka, mila i przyjemna pracka. Jak juz wczesniej pisali, duzo sie zmienilo na lepsze od poczatkowych renderow w wipie. Najbardziej mi sie podoba z calej pracy wykonanie tego kolesia, fajnie wlosy zrobilas (u dziewczyny tez) i jego koszula - jakos mi sie akurat ten fragment podoba bardzo. Ogolnie ladna pracka, gratki i pozdrawiam

 

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna praca Aniu, podoba mi sie temat jak i wykonanie, podziwiam konsekwencje w pracy. Jednak:

 

Kobieta ma twarz lekko "Szniklowata", no i niebo przydaloby sie w lepszej rozdzialce.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WG mnie.-upss.jest super .Dla mnie nic nie musisz zmieniać .twarz dziewczyny jest taka jak byc powinna ,troche jak z bajki , .Kolory super ,ciepły klimat(ostatnio w pracach dominuje smutek,mrok,groza i zombii róznego autoramentu:) ) .Jest nastrój ciszy i spokoju.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sczerze powiem,ze widzialam WIPa i nie bylam zachwycona. tak naprawde nie sadzilam,ze wyjdzie z tego taka fajna pracka. jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. udalo ci sie zbudowac fajny, cieply nastroj, bardzo podoba mi sie swiatlo, tylko twarz dziewczyny troche razi faktycznie, ale tak czy siak to bardzo fajna praca. gratulacje aniu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z Curką, mam tylko nadzieję, ze jak trochę od tej pracki odpoczniesz, to jeszcze do niej kiedyś wrócisz, bo wiadomo, że można ją dopracować i uważam że warto. Tak ciepłego klimatu nie spotyka się na co dzień w twórczości uczestników forum, a w naszej szarej rzeczywistości wszyscy potrzebujemy takiego promyczka radości i atmosfery wyciszenia, jakie biją z Twojej pracy.

Bardzo serdecznie pozdrawiam. Ta praca bardzo mi poprawiła humor. Dziękuję Ci za nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW !!,

 

Nie widizalem tego WIP, ale ta praca wyglada swietnie,

wspaniale kolory, modele dobre tez - pare malych szczegolkow "foot and the wrist" troche za gruby na kobjecie, koszula faceta zajewiste, pomisl swietny,

bardzo ladne wykonanie..

 

Congrats !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarz dziewczyny mi sie nie udala, wiem.

 

flesz gordon, nie wiem czemu ci wyglada photoshopowo, w corelu tylko kontrast podnioslam i wlosy domalowalam, i ramke zrobilam, tak to nic.

 

shogunn, nawet przez rekawiczki juz tego nie dotkne, ty sobie sprawy nie zdajesz jakie byly klopoty z renderowaniem tego, wole wreszcie to zostawic i zrobic cos nowego.

 

peter muler, nie masz racji. sa rozne mocowania, widzialam chyba z dziesiec roznych typow, w poblizu domu mamy takie jak widzisz tu, robilam szkice z dokladnoscia do pol centymetra i jestem pewna ze to tak wyglada.

 

I ciesze sie ze to w miare pozytywnie odbieracie, nie spodziewalam sie ze az tak, biorac pod uwage niedociagniecia w pracy. Dziekuje wam, podbudowalo mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sledzilem WIP-a ale pracka naprawde super, super kolorystyka i swiatlo, z pracy bije cieplo i spokój naprawde pozytywne wibracje. O twarzy dziewczyny nie bede juz pisal. Powodzenia przy nastepnych projektach

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się powtarzał z tą twarzą chociarz jest to taki szninkielek :) Ogólnie pracka baaardzo mi się podoba,sam pomysł jest super.Gdy zobaczyłem to w miniaturce na telefonie byłem pewien że to zdjęcie :) Brawo Aniu za wytrwałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... twarz jest nawet spoko moim zdaniem. Jest tam trochę błędów anatomicznych, ale fajne jest to, że potrafię uweirzyc, że ta dziewczyna naprawdę istnieje. Widzę nawet o czym myśli: obserwuje ukradkiem faceta, który najwyraźniej jej się podoba i zastanawia się jaki wykona ruch... Robi to z pobłażaniem. Ona wie że wygra.

Naprawdę fajna pracka Aniu. Warto dla niej poświęcic jeszcze godzinkę i zrobic wyższą rozdzielczośc :P

I gratuluję linka na stronie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mniej światła padało na twarz kobiety nie było by widać błędów modelarskich. Jednak jak wszyscy pisali jest naprawdę dobrze. Kompozycja właściwa, barwy ciepłe. Może troszkębrakuje akcentów i głębszych cieni. Ogólnie bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty, naprawdę dobra praca, bez zbędnego brnięcia w detale - całość bardzo plastyczna, świetnie się czyta.

I GŁUPIO MI TERAZ, za tą krytykę postaci - kiedyś tam... ;)

Respect!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

pomysl przyjemny ..pozytwyna gra w pozytywnym towarzystwie i na przyjemnym terenie ...drzewa ..takie plastelinowe ..al to szcegol chyba dotyczacy tylko gustu ogladajacego ...ale przyjemny akcent zwlaszcza w zimie..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ,szninklowata Baju.Wygląda trochę jak G-wel z komiksu "Szninkiel" G.Rosińskiego:)Ania C-ale klimat tej pracy jest zupełnie inny.Podoba mi się energia jaką tu wyczuwam

i dwójka tych ryzykantów o stoickim spokoju niczym mieszkańcy Pompei.Nieświadomi

zagrożenia ,które może nadejść w każdej chwili.Podoba mi sie dbałosc o szczególy.

Te figóry stojace na torach nadaja realizmu,świetny pomysl:).Niebo mi sie kompletnie

nie podoba.

jest kilka drobiazgów ale wiesz chyba sama co jest nie tak?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności