Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

Z resztą w jedynka już była rimejkowana i w sumie dostępna na wszystkie platformy, niby dwójka też, ale MGS 3 na platformę inną niż PS2 to jest absolutny mega wypas i totalny czad! :) Dawno temu straciłem nadzieję, że będę mógł w to kiedyś pograć. Trójka miażdży suty, zrywa tupecik i roluje skarpety :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Apropo Prey 2 - naprawdę niezłe. Nie wiem co to za gra, ale trailer świetny. Warty wrzucenia na główną. Jakby coś jeszcze było tak dobrego dajcie znać. Trwają targi E3 więc pewnie coś jeszcze będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly skargi od muzulmanow, ktorzy rozpoznali islamskie wzory. Umieszczone byly w "niewlasciwych" miejscach, co obrazalo ich uczucia religijne.

 

Zawsze tak jest ;) Człowiek zwraca uwagę na wszelkie szczegóły przy designie każdej produkcji, a później znajdą się tacy, co widzą islamskie wzory, albo twarz Chrystusa na murze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale Prey 2 to trailer miesiaca a to http://www.gametrailers.com/video/cinematic-trailer-starcraft-ii/19777 jest trailerem dekady :D

 

Byly skargi od muzulmanow, ktorzy rozpoznali islamskie wzory. Umieszczone byly w "niewlasciwych" miejscach, co obrazalo ich uczucia religijne.

no wlasnie, gdy zobaczylem wiedzmina chodzacego w kalesonach na ktorych byla wyszyta podobizna mahommeta to od razu sobie pomyslalem ze muzulmanow pewnie troche to zirytuje

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Nowy patch do wiedzmina 2 :) Wreszcie Geralt moze miec rozpuszczone piora :) I to dla mnie najlepsze w tym patchu :) Nie potrafie zrozumiec dlaczego CD Projekt tak sie uparlo na ten kucyk. Wreszczie Geralt wyglada jak Geralt z pierwszej czesci z ktora spedzilem mnostwo wspanialego czasu. Ten kucyk to powinien sie pojawic teraz w patchu a rozpuszczone piora powinny byc defaultowo. Tak czy inaczej ogromne dzieki za ta mozliwosc bo od razu dla mnie gra ma 2 x lepszego feela bo wreszcie gram Geraltem.

 

pmcomposer: i tak i nie. To jest reboot serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

to chyba kwestia gustu. Fakt komiksow nie widzialem ale ksiazki przeczytane. Wiesiek z jedynki byl dla mnie idealny i chyba daltego tak narzekam na ten kucyk. Co do gry to dotarlem juz do epilogu i smialo moge powiedziec ze to jedno z najlepszych crpg w ktore gralem. Drugi raz obowiazkowo sobie przejde i pewnie za jakis czas znowu wroce. Gra jest genialna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a później znajdą się tacy, co widzą islamskie wzory, albo twarz Chrystusa na murze..

Z ta roznica ze jak wyznawca Chrystusa poprosi o zmiane to zostanie wyzwany od ciemnogrodzkiego beretu, wysmiany i olany a islamista jeszcze nie dokonczy mowic co mu sie nie podoba a juz ma to zmienione. Przy nim jakos nawet zatwardziali ateisci traca rezon i juz nie chca niczego udowadniac nikomu, naukowe teorie, wywody fizykow nagle traca na znaczeniu - "oczywiscie, nie ma problemu, alez prosze bardzo, nie bylo naszym zamiarem.. Nie nie.. Cmok cmok, tu jest wazelinka, jesli pan pozwoli..." :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The guy is white before he goes to sleep and when he wakes up hes black? well you never know what zombies can do to you now-a-days. 0_o" hehe :) i na 0:49 butelka jest zaślepiona :D Może być niezła sieczka i prawdopodobnie większy sukces niż CoJ3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The guy is white before he goes to sleep and when he wakes up hes black? well you never know what zombies can do to you now-a-days. 0_o" hehe :) i na 0:49 butelka jest zaślepiona :D Może być niezła sieczka i prawdopodobnie większy sukces niż CoJ3.

 

Nikt nie widzi ze to nie tylko kolor sie zmienil, ale i bizuteria i ubranie....:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest, bo nie grałem, ale zauważyłem jedną prawidłowość. Przez tyle lat co jakiś czas było sporo szumu o DNF, a teraz wyszedł tak jakoś niezauważenie i od tej pory zapanowała całkowita cisza, jak makiem zasiał ;) Więc coś w tym może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo pewnie nie ma o czym gadać:) Dzięki. Mało nie spadłem z ruchomych schodów jak zobaczyłem duke'a przez szybę w empiku i chciałem potwierdzić:D Obok leżał wiedźmin ale znowu udało mi się wygrać walkę z rządzą i nie kupiłem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dzisiaj nowy DNF lezy w moich lapeczkach....ale co z tego jak nie mam kompa do niedzieli i nie pogram. Zasada jest taka, Duke nadal jest grą, i ma mi sie w nia swietnie GRAC, jak bede chcial zajefajna realistyczna grafike, to sobie wyjde na spacer:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś casualowym graczem i ostatnio grałeś w DN3D to DNF ci się spodoba, ale jeżeli jesteś na bieżąco zawiedziesz się DNF jako grą.

 

 

dokladnie stary, ale wielu slepych zapatrzonych poprzez klasyke gry tego nie dojrzy, jeszcze trafi sie czasem, bo sie q*wa nie znasz.... troche zenujace...

 

mi ta gra wogole nie podeszla, ni grafa ni gameplay, a starego duke'a pamietam jak przez gesta mgle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm kurde, może należę do tej grupy ślepych zapatrzonych poprzez klasykę, ale nowy duke jest spoko :) nie rwie dupy, ale jest fajny oldschoolowy klimacik, pełen absurdów i sieczki. Spoko gra dla relaksu. Jak ktoś jest dzieckiem Call of Duty i pseudo realistycznej fabuły to rzeczywiście może się sporo zawieść. Wniosek: Ta gra chyba spóźniła się o te 10-12 lat ;) ale może kiedyś wróci moda na takie gry - dupy cycki kupa mięso :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak na totalnie nierealistyczne klimaty to jest porażka. I nie chodzi tu o średnią grafikę, czy zbyt długie wczytywanie, tylko kompletny brak polotu jeśli chodzi o projekt poziomów i humor mniej więcej na poziomie totalnego buca skrzyżowanego z mega-burakiem. IMO nawet stary duke tak nisko nie upadł :) Bulletstorm przy tej grze to są szczyty subtelności i wyrafinowania.

 

Zdecydowanie warto wydać te pieniądze na coś innego, a jeśli kupujecie "z fanowskiego obowiązku" to poczekajcie aż będzie w segmencie bargain bin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dzisiaj nowy DNF lezy w moich lapeczkach....ale co z tego jak nie mam kompa do niedzieli i nie pogram. Zasada jest taka, Duke nadal jest grą, i ma mi sie w nia swietnie GRAC, jak bede chcial zajefajna realistyczna grafike, to sobie wyjde na spacer:P

 

Po mojej stronie rozczarowanie jest jedynie grą, nie ma obiecanego oldschoolowego klimatu pierwszej części. Jest zlepek koncepcji z kultowych gier ostatnich lat do tego wrzucony biedny Duke który ma mało pola do popisu i to mi zupełnie nie pasuje.

(Więcej ciekawych momentów niż na trailerach w grze chyba nie ma :( ).

Grafika nie przeraża, na moje oko jest dobrze wykonana, fakt content jest już stary jednak mnie to osobiście nie przeszkadza.

 

Owego fanu niestety jest mało :(. No przynajmniej za 250 pln?

Ale jeżeli człowiek chce to i wykałaczką może się dobrze bawić XD

 

Eh może lepiej jakby to została legenda?

Edytowane przez Kruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności