Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Strasznie mnie i moich znajomych denerwuje zle wyważenie pojazdów. Gunner z heli moze ci rozwalic czolg jedna serią, a ty jako inżynier musisz wystrzelić ok 4 rakiet w ten sam czołg żeby go rozwalić:(

 

Hmm, mi zwykle jeden przelot i jedna seria (tylko gunner) pozwala tylko na "disable". W ko-opie z pilotem (lub gunnerem, w zaleznosci od miejsca siedzenia) i rakietam, jeden przelot - tank trup. A co do smaw/rpg to 3 w dobre miejsca przycelowane i tez raczej czolg trup. Od frontu no to fakt trzeba sie nameczyc.

Ale to samo o OP mozna powiedziec o mobilnych aa. Czasem jedna seria i heli jest juz kupa zlomu:) Nie wspomne o ilosci igiel i stingerow na mapie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka piłka do grających w Skyrima. Jak wygląda sprawa z optymalizacją w tej grze? Komp już nie pierwszej świeżości i zastanawiam się czy mi pójdzie.

 

Winda XP (wersja 32 bit), AMD athlon 2x2600 mHz (lub jakoś podobnie), 2 Gb Ram, Gf 9600 GT, reszta już mało ważna.

 

Niby minimalne spełnia, ale różnie to bywa. Deus Ex: HR Działał w full detalach na 1024x768, ale to był jakiś stary engine, a kiedyś mieli inne podejście do optymalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie czeka, tłucze od jakichś 8 godzin ;)

 

2011111100001.jpg

 

I szczena poturlała się po podłodze :O

Kurde bele, niech no będzie lepszy sprzęcior to będę tłukł tak samo zapamiętale jak Obliviona :D

Bo mój obecny trochę poleciał i trzeba było zastąpić nieco starszymi podzespołami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po dwóch godzinach w Skyrim. Graficznie jest bardzo nierówno. Poszczególne assety są średnie, animacje też. Postaci też szału nie robią (zwłaszcza włosy), ale zadziałała tu jakaś dziwna synergia, bo lokacje mają niezły klimat i chce się grać dalej :) Zwiedziłem pierwszą jaskinię, okolice jednego miasteczka. Ciekaw jestem co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na screenach... tylko na screenach... xD i tylko drzewa :D

 

skyrim konkursu piękności nie wygra :D ale luki w mechanice gry przywołują wspomnienia mojego ulubionego Gothica :D

 

Czy tylko ja muszę ustawić jasność na maxa bo inaczej kontrast i czarne cienie kaleczą oczy, czy to ogólny problem? Po filmikach wydaje się, że to jednak chyba wszyscy tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Project C.A.R.S. - jeszcze poczekam rok, gra ma być darmowa i jest na silniku Shift/Shift2

 

Ooo, mój człowiek, też na to czekam 8) A właściwie to już gram w wersje alpha, które wychodzą na bieżąco co tydzień lub co miesiąc, w zależności od wykupionego członkostwa. Gra jest o tyle ciekawa, że jest chyba pierwszą produkcją tworzoną z czynnym udziałem graczy, którzy na bieżąco ją testują i mówią w jakim kierunku ma iść, a że z tego co zauważyłem większość domaga się prawdziwego "sima" to sam też się skusiłem, póki co na najtańsze konto Junior za 10 euro i powiem, że naprawdę warto bo z każdym nowym wydaniem jest coraz lepiej.

 

Dla zainteresowanych strona projektu: http://www.wmdportal.com/

 

Polecam :)

 

P.S. Jako ciekawostkę dodam, że razem z producentami współpracuje Ben Collins, który odtwarzał rolę "Stiga" w Top Gear, i którego komentarze również można poczytać na forum WMD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt super-ciekawy, i chętnie zapłaciłbym te 10 euro by potestować, ale jest (chyba) jeden problem - to ma być sim-racer, więc bez kierownicy (której nie posiadam w ogóle) nie ma co startować. Mam pytanie do już grających - da się czerpać radość z tego tytułu grając na klawiaturze? (dodam iż Shift 2 był całkiem grywalny na tym sterowaniu - choć wielokrotnie brakowało mi kierownicy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt super-ciekawy, i chętnie zapłaciłbym te 10 euro by potestować, ale jest (chyba) jeden problem - to ma być sim-racer, więc bez kierownicy (której nie posiadam w ogóle) nie ma co startować. Mam pytanie do już grających - da się czerpać radość z tego tytułu grając na klawiaturze? (dodam iż Shift 2 był całkiem grywalny na tym sterowaniu - choć wielokrotnie brakowało mi kierownicy).

 

Hmm, nie próbowałem bo akurat mam kierownicę i tak też gram, ale podejrzewam, że dałoby radę bo są jakieś tam asysty możliwe do włączenia. Chociaż na pewno radocha nie będzie ta sama ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko BF3, singla widziałem na YT - wystarczy, jak będzie "odpukać" jakiś problem z netem, wtedy zobaczę co tam w singlu (do dziś jeszcze nie odpalałem sp).

 

Multiplayer jest super, wciąga na długie godziny i miło się nabija lvl :)

 

Bugi - jest jeszcze sporo do poprawienia w tej grze, ale i tak jest czadowo i miło się gra :) ( liczę, że szybko ograniczą latarkę no i widać na dobrych serwerach, że tylko niskie lvl, lub początkujący w temacie BF korzystają z latarki itp. )

 

Może kiedyś pojedynek max3d.pl vs inni ? :)

 

co Wy na takie coś?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również czasami grywam w bf3 multi, i jedyne co moge powiedzieć, że jak się już siądzie to bite 3-4godziny schodzą :) pomimo jeszcze obecnych, czasem irytujących bugów gra się bardzo fajnie

 

jak byście szykowali jakieś party max3d, chętnie się dołącze ;)

 

próbowałem przysiąść do Skyrima, ale czasu za mało, żeby w pełni się nim nacieszyć - ale polecam też

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rage - dosyc polecam

Battlefield 3 - nawet polecam

Serious Sam - The Random Encounter - troche polecam

Voxatron - lekko polecam

Stealth Bastard - wiele polecam

Skyrim - ogromnie polecam

Rochard - malo polecam

Saints Row The Third - oczywiscie polecam

Sideway - New York - duzo polecam

Rayman Origins - polecam

Assassins Creed Revelations - bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad miesiącu grania w BF3 nadal podtrzymuję, to co pisałem wcześniej, multi, animacja postaci, dźwięk, klimat - SUPER! Jednak gra zaczyna mi się pomału nudzić;) Robię przerwę do Back To Karkand.

 

Od dwóch dni gram w nowego Batmana, nie grałem w poprzednią część, więc nie mam porównania, ale gra bardzo mnie wciągnęła. Miasto i postacie robią wrażenie. Przyjemnie się gra:) Tak na marginesie, wydaje mi się, że Batman ma większe wymagania niż BF3. W obie gram na maxa i BF3 śmiga pięknie, a w Batmanie często mam krótkie zwisy, szczególnie jak widać kawał miasta z góry;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad miesiącu grania w BF3 nadal podtrzymuję, to co pisałem wcześniej, multi, animacja postaci, dźwięk, klimat - SUPER! Jednak gra zaczyna mi się pomału nudzić;) Robię przerwę do Back To Karkand.

 

Od dwóch dni gram w nowego Batmana, nie grałem w poprzednią część, więc nie mam porównania, ale gra bardzo mnie wciągnęła. Miasto i postacie robią wrażenie. Przyjemnie się gra:) Tak na marginesie, wydaje mi się, że Batman ma większe wymagania niż BF3. W obie gram na maxa i BF3 śmiga pięknie, a w Batmanie często mam krótkie zwisy, szczególnie jak widać kawał miasta z góry;)

 

Battlefield ma duzo wieksze wymagania, tez gram w obie gry, tyle ze bf3 na medium detal, a batmana na full, nie mam zadnych scin, oprocz sekundowych ladowan budynkow jesli faktycznie sie bardzo szybko przemieszczam po miescie - co jest oczywiscie naturalnym zjawiskiem i nijak przeszkadza w grze. btw. 11/10 - mysle ze bedzie dobra ocena dla batmana. lepszej gry swiat nie widzial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pol godz w RAGE gralem, i mimo ze na samym poczatku byla "beh..." to po 5 minutkach zmienilo sie na "kick ass"....

fajna gierka i przedewszystkim BARDZO LADNA, mam stary komp czyli nie chodzi na najwyzszych ustawieniach a mimo to robi wrazenie i co najwazniejsze chodzi bardzo szybko :)))))))))))

chcialbym zeby FALLOUT tak wygladal.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham City Tak jak wyżej, radość z gry ogromna. Można naprawdę poczuć się superbohaterem :]

Fabuła fajna, ale ciągle mnie odciągają jakieś misje poboczne, które sprawiają dużo frajdy. Grałem w Arkham Asylum i póki co nowy Gacek sprawia więcej radości, ale nie przerobiłem nawet połowy gry.

 

Z singla Battlefield3 zapamiętałem tylko misje odrzutowcem, reszta jakaś taka przynudnawa, do multi jeszcze nie zasiadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wciagnalem Riddicka, escaoe from butchers bay i assault on dark athena na jednej dvd jako kolekcja :) Co smiesznie w biedronce byl za 10 zeta :) Nigdy w to nie gralem a gra jest swietna. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już o tym pisałem:

 

Batman Arkham City - jest najlepszą grą jaką widział świat, najlepsza pod każdym możliwym względem, jestem dumny z tego że dożyłem grania w takie arcydzieło, jestem również pewny że żadna gra przez kolejne kilkadziesiąt lat nie dorówna poziomowi tego batmana. Jedyne co może być lepsze, to Batman Arkham City MMORPG ^^

I wcale nie przechwalam tego dzieła. Skyrim (mimo że gra innego gatunku) - nie dorasta batmanowi do pięt, a teraz proszę o kontratak hejterów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli porównujemy zajebis*** tytułów na podstawie ilości godzin z nią spędzonych to z ostatnich wielkich tutułów wygrywa BF3,a zaraz za nim Skyrim - tyle, że do TES na razie nie wrócę, a w BF cały czas godziny na multi rosną (uprzedzając pytania - tak, jestem BF fanboy'em).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już o tym pisałem:

 

Batman Arkham City - jest najlepszą grą jaką widział świat, najlepsza pod każdym możliwym względem, jestem dumny z tego że dożyłem grania w takie arcydzieło, jestem również pewny że żadna gra przez kolejne kilkadziesiąt lat nie dorówna poziomowi tego batmana. Jedyne co może być lepsze, to Batman Arkham City MMORPG ^^

I wcale nie przechwalam tego dzieła. Skyrim (mimo że gra innego gatunku) - nie dorasta batmanowi do pięt, a teraz proszę o kontratak hejterów. :P

 

Kontratak hejtera:

 

Batman jest do dupy bo to batman a ja nie lubie batmana. Skajrim rulez gram od morowinda. Tes forever i walic batmana.

 

 

A na serio, to naprawdę nie wierze w tą cudowność batmana, i własnei dlatego muszę wreszcie w niego zagrać. Gdyby to powszechne zachwalanie tej gry, nie byłoby dla mnei takie niezrozumiałe*, to nawet bym nie pomyslał, by sie tym tytulem zainsteresować.

 

* bo dark knight był bez wątpienia najgorszym filmem na jaki się skusiłem pójść do kina (rzadko chodzę). Nie bijcie, po prostu nie dla mnie takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w promocji na Steamie kupiłem najlepszą grę wszechczasów czyli X-COM: Terror From The Deep. A przynajmniej uważałem ją za najlepszą jakieś 15 lat temu gdy zarwałem niejedną noc na polowaniu na ufoki... I się okazało, że gierka się nie zestarzała ani trochę! Po prostu bajka! Może to sentyment ale po prostu gra się w to niesamowicie! :D Polecam każdemu wielbicielowi strategii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w promocji na Steamie kupiłem najlepszą grę wszechczasów czyli X-COM: Terror From The Deep. A przynajmniej uważałem ją za najlepszą jakieś 15 lat temu gdy zarwałem niejedną noc na polowaniu na ufoki... I się okazało, że gierka się nie zestarzała ani trochę! Po prostu bajka! Może to sentyment ale po prostu gra się w to niesamowicie! :D Polecam każdemu wielbicielowi strategii ;)

 

Nowe X-Com'y też są fajne. Można kupić 3 za bodajże 29zł ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a działa dobrze pod windowsem?

Działa dobrze. Kilka lat temu sciagnalem pierwszą część i miałem straszne problemy z emulatorem DOS'a. A tutaj rewelka. Nie musiałem żadnych emulatorów instalować ani nic. Nie ma problemów z dźwiękiem, z prędkością działania, nie wywala się. Normalnie najlepiej wydane 1,75 euro od dłuuuugiego czasu ;)

Grałem później w jakąś dalszą część ale zupełnie mnie nei zachwyciło... Teraz coś tam robiąznowu - ponoć ma być powrót do korzeni... Trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności