Skocz do zawartości

videoklip liqiud song


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystkie elementy są bardzo ładne i wyglądają świetnie, ale w całości czegoś brakuje. Jakoś tak ten klip stoi okrakiem we wszystkim. Z jednej strony statyczny, z drugiej chwilami wchodzi jakaś dynamika, ale za chwilę znów niknie i jest statycznie. Muszę obejrzeć może jeszcze raz.

 

Rysunki są świetne i fajnie przeniesione w 3d.

 

Obejrzałem też making of, banda hipsterów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i porównajmy to teraz do tego co pokazuje (do tej pory) Jeż Jerzy. technika w miarę podobna, a przy tym teledysku widać, że pracowali zawodowcy. wszystko ma sens, widać, że to stylistyka a nie ograniczenie. Dla mnie niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super_Oko mocne wystąpienie w making ofie :D

 

Wyrwali mnie z roboty... posadzili przed kamerą i kazali coś mówić ;) no i tak jakoś wyszło :)

 

Co do fabuły to zgodzę się z większością... czyli jest taka hmm ni w D... ni w oko ale to już wizja naszego Marcina K. a z wizionerami czasami ciężko się współpracuje. Nie chcą iść na ustępstwa. Dzięki za komentarze i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwali mnie z roboty... posadzili przed kamerą i kazali coś mówić ;) no i tak jakoś wyszło :)

 

Co do fabuły to zgodzę się z większością... czyli jest taka hmm ni w D... ni w oko ale to już wizja naszego Marcina K. a z wizionerami czasami ciężko się współpracuje. Nie chcą iść na ustępstwa. Dzięki za komentarze i pozdr.

 

Błażo.... ok?... już?

Storyboard pół roku wisiał Ci za głową, trzeba było chyłkiem się "wypowiedzieć" ;) Fabuła jest osadzona w "opowieści" z okładki do "Plim Plum Plam", front/tył czyli miasto+rakieta. Bohaterką stała się pani po prawej, która rozpoczyna i zamyka kompozycję. Reszta to wariacje na temat oraz krytyka palenia wszelakich śmierdzideł. Bum czaka bum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super teledysk, swiatowy poziom, swietny klimat, wszystko bardzo fajnie rysowane, kadry pieknie zaplanowane, fabula dokladnie taka jak w teledysku byc powinna. Poziom studia ghibli, z tym ze tu mozna poczuc sie jak w domu jak sie widzi ten autobus. Chcialbym pojsc do kina na caly film fabularny zrealizowany tak jak to! Macie fana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajnie to wygląda! Połączenie 2d i 3d wyszło świetnie! Nie czuć zgrzytu między ujęciami animowanymi poklatkowo w 2d a ujęciami robionymi w 3d. Bomba :) Całość prezentuje się świetnie. Może faktycznie trochę dłużyzny jest, a pomysł spokojnie do opowiedzenia w kilku ujęciach, ale ogląda się przyjemnie. Moje oko się cieszyło, patrząc na ten klip. Brawa dla całego zespołu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie rewelacja, swietnie to narysowane, fajne kompozycyjnie kadry, 3d+2d gra super, tyle, ze nie oglada sie tego za dobrze zmontowanego, historia prosta a jakos chaotycznie opowiedziana.

 

Jeden kadr mocno kojarzyl mi sie z http://www.digart.pl/zoom/2858527/Pani_Mikolajowa.html. Digart Dnia pokazal, ze to nie przypadek :)

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne obrazki, calkiem fajny klip, historyjka git, ujecie ze straceniem satelity - bomba,

szkoda tylko, ze animacja 2d jest totalnie odpuszczona. ogolnie brakuje jakiegos takiego flow fajnego zeby to z muzą siedziało, wlasciwie lepiej sie oglada tego klipa bez muzyki, moze to wina montazu, nie chce sie za bardzo tego drugi raz ogladac po prostu.

tak czy siak mega pozytywnie i dobrze ze jest taki klip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świena plastyka. Przypominają się te różne filmiki francuskie. Czy doczekamy się w końcu jakiegoś filmiku animowanego 10min lub pełnometrażowego na takim poziomie? No może animacja przydałaby się ciut lepsza.

 

hehe przy obecnym nakladzie pracy jaki mamy raczej ciezko bedzie cos dluzszego wydlubac, ale w blizej nieokreslonej przyszlosci, czemu nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie rewelacja, swietnie to narysowane, fajne kompozycyjnie kadry, 3d+2d gra super, tyle, ze nie oglada sie tego za dobrze zmontowanego, historia prosta a jakos chaotycznie opowiedziana.

 

Jeden kadr mocno kojarzyl mi sie z http://www.digart.pl/zoom/2858527/Pani_Mikolajowa.html. Digart Dnia pokazal, ze to nie przypadek :)

 

Stałe motywy, wiem, że się powtarzam, sory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności