Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun. - 2011


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może nie widmo, może tak, ale ja powiem to że z takiej odległości to nie wiem czy ma być wyblakły czy wyraźnie ukazany w światłocieniu, poza tym ta smuga najprościej mówiąc chyba jest od odrzutowca a nie pasażerskiego... jeśli dobrze mówię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wygląda jakby był półprzeźroczysty albo podświetlony od dołu, a patrząc po ostrych cieniach na budynku, na samolocie też powinno być widać wyraźnie oświetloną górę i zacieniony dół np. http://bruno.netstrefa.com.pl/onephoto/2007/photo/samolot_070923_0079.jpg chociaż u Ciebie jest tylko dół więc powinien być ciemniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samolot (i smuga kondensacyjna za nim) to zdjęcie - jako całość wklejone.

 

Dzięki za referencję pecet. Posiłkowałem się zdjęciami z http://sky-watcher.pl/ i chyba faktycznie troche go przeskalowałem (w sensie za duży jest). Co do cienia ciężko stwierdzić, on jest widziany praktycznie od dołu całkowicie. No nic powalczę jeszcze. A kolorystycznie jak to się prezentuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że hasło skaner wzbudziło wiele emocji ;D niestety nie, skaner nie robi sam tekstur .

Troszkę poprawiłem teksturę. Jeszcze sporo przede mną.

 

JohnZi : Nie , wtedy efekt byłby słaby :) Zdecydowanie opcja polka dot

 

 

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej męczymy ten projekt, zmienił się drastycznie plan zagospodarowania i wiele innych elementów. Poniżej test postprodukcji na klatce z animacji, dodałem jeszcze ludków. Ciemne kreski na środku wzdłuż lewego budynku to mora, która powstała z gęstej siatki, która jest dookoła balkonów.

 

ringspatio01.jpg

 

ringspatio02.jpg

Edytowane przez SWRSC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nv: spoko jabłko, pracuj dalej

swrsc: miazga

 

ode mnie wizki dla producenta mebli. Za taką skromną cenę to dostał tak jak wyszło :) bo ponóć w vray 2 syf się pojawił od glossy, przegiąłem z ustawieniami, i stąd rendering był wolny (docelowa rozdziałka prawie 1,4 k pixeli. potestuję, powalczę i będzie ok

 

Wyrażam podziękowania dla Roksany B. za pomoc w skleceniu aranżacji.

 

vRay i PS.

 

21443414.jpg

60918070.jpg

 

3gpv.jpg

vrph01.jpg

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nv: spoko jabłko, pracuj dalej

swrsc: miazga

 

ode mnie wizki dla producenta mebli. Za taką skromną cenę to dostał tak jak wyszło :) bo ponóć w vray 2 syf się pojawił od glossy, przegiąłem z ustawieniami, i stąd rendering był wolny (docelowa rozdziałka prawie 1,4 k pixeli. potestuję, powalczę i będzie ok

 

 

Zabije za to co na ścianie! :P

Poza tym bardziej intensywnego różu to już nie było ?! :P Mogłeś dać bardziej w pastele ;) A tak poza tym to ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro sieudalo to fajnie :) mocne kolory w mieszkaniach zamierzaone dla mocnego akcentu...

W zasadzie to nie las niby ale taki dziki park? dostalem taka refke wiec probowalem cos mniej wiecej...

refka.jpg

 

artur - ;)

olaf - nie boje bo do perfekcji daaleko :P boje sie innych rzeczy w tej kwesti.

peter - mowisz ze progres? hmm w sumie jak patre na moje wizki z przed 3-4 lat to progres jest, choc jak patrze na niektore z przed 2, to czase mam wrazenie ze regres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe ja czekam aż zrobisz jakąś wizke w centrum miasta bez drzewek :)

(nie zrozum mnie źle, obecnych nie odróżniam od fotek ale zwyczajnie już niczym nowym nie zaskakujesz, a przywykłem do tego i teraz mi ciężko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie mi dane zrobic, to pokaze dla odmiany, ale podejzewam ze moje portfolio sciaga osoby ktore wlasnie maja potrzebe pokazania... np parku obok... co poradze. ostatni raz robilem plombe biurowca ponad 4 lata temu?... long time ago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eghem... no to ja... tak skromnie.

Postanowiłem nauczyć się rederingu w międzyczasie i zrobiłem coś takiego. Tak jak poradził mi indian, skyportale i do tego sunliht. Jestem z tego obrazka dumny bo jaki on nie jest to i tak jest najlepszy jaki wyprodukowałem. :)

krzeso1.png

pzd. Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności